Kaloriju kūkas

Cake - piece saldumi maza izmēra dažādas formas, kas izgatavoti no mīklas un dažādu pildījumu. Bieži kūkas ir oriģinālu mākslas darbu. "Kūka" - Krievijas nosaukums klases konditorejas, saskaņā ar vienu no kulinārijas kritiķiem, ne vieno ar jebkuru vispārējo principu. Tomēr kopīga iezīme visām kūkas, neatkarīgi no sastāva, sagatavošanas metodi, pildījums joprojām ir pieejama. Konditorejas izstrādājumi, kā likums, maza izmēra, kāda ir tās galvenais viltu. Kopš mazo izmēru, kaloriju kūkas ir pietiekami augsta. Kaloriju choux mīklas izstrādājumi, kārtainās un cepumu

Kaloriju kūkas: sastāvs, kaitīgās un derīgās īpašības

Pašlaik ir daudz veidu kūkas, un mūsdienu tehnoloģijas ļauj radīt jaunas sugas. Kaloriju kūkas atkarīgs ceptas mīklas-tukšs, un pildījumu veidiem. Populārākās tests, lai izgatavotu pusfabrikātu kūkas ir:

 • Cepumi - līdz 320 kalorijas uz 100 g (pamata sastāvdaļas: olas, cukurs, milti);
 • Smilšu kūka mīklu - 410 kalorijas uz 100g (galvenās sastāvdaļas: milti, sviests vai margarīns, cukurs, olas);
 • Kārtainās mīklas - līdz 360 kalorijas uz 100 g (galvenās sastāvdaļas: milti, margarīns vai sviests, ūdens);
 • Choux mīklas - 270 kalorijas (pamata sastāvdaļas: milti, olas, ūdens, sviests).

Nākamais noteicošie kaloriju kūkas ir skatījumi virskārtas variācijas, kas pastāv pārpilnību. Populārākās pildījumi konditorejas produkti ir:

 • Krēmi (viens no populārākajiem ir olu krēms sasniedz 220 kaloriju kalorijas 100g produkta);
 • Biezpiens pildījums, kas tiek izmantoti taukainu sieru, krējumu, olas (kaloriju sasniedz 250 kalorijas uz 100g);
 • Augļi;
 • Rieksti;
 • Kondensētais piens (aptuveni 320 kalorijas uz 100 g);
 • Jelly (kaloriju saturu ir 120 kalorijas uz 100g);
 • Pudiņš (pamatojoties uz olām, cukuru, pienu, miltus - kaloriju aptuveni 120 kalorijas uz 100 g);
 • Izkausēto šokolādi (kaloriju, kas atkarībā no šķirnes svārstās 400-580 kalorijas).

Diskusijas par ieguvumiem, un kaitējumu no kūkām līdz šim veikto. Kūka ir lielisks papildinājums tasi kafijas vai tējas un būs brīnišķīgs risinājums desertu. Piekukuļojot to nelielo izmēru, kaloriju torte jebkāda veida ir diezgan augsts.   Vidējais svars torti svārstās no 70 līdz 120g. Vidējais kaloriju kūka ir aptuveni 300 kalorijas (liela daļa no ikdienas cilvēka uzturā). High-kaloriju tortes var neņemt vērā sniegto bagāts vitamīnu saturu, kā arī ļoti noderīgas īpašības šo produktu, tomēr, lielākā daļa tortes ir kopa "tukšas" kalorijas. Šīs kūkas ir avots viegli sagremojamu ogļhidrātu, kas nesniedz ilgtermiņa piesātinājumu organismā, ātri pārvērsta ķermeņa tauku. Lielāks daudzums uzturvielu ietverts kūkas, zaudēja gatavošanas procesā.

Tātad, vai kaitīgo kūkas? Kaloriju kūkas, gan augsts, bet neliels gabals saldumi var būtiski "papildināšanas" enerģija darba dienā, kad pilna maltīte nav pietiekami daudz laika periodā. Krēms satur olbaltumvielas - avotus neaizvietojamās aminoskābes, cukuri, kas pievienojot kaloriju kūka, stimulēt ražošanu serotonīna - hormonu laimes.   Kūkas ietekmē arī smadzeņu baudas centrus, kas ļauj atpūsties un mazināt stresu. Bieži vien, kā pildījumu kūkas izmantoti riekstiem un augļiem, kas ir avoti, vitamīnu un minerālvielu.

Kūkas nav nepieciešama sastāvdaļa veselīgu uzturu, kas ir sava veida pārmērības. Tomēr ir dažas mīklas veidiem, no kuriem nevar atteikties. Kāda veida kūka var lietot bez jebkāda kaitējuma ķermeni? Zemākie kaloriju kūkas izgatavoti no choux mīklas ar augļiem, želejas, riekstu pildījumu. Tie, kuri seko skaitlis, jāizvairās kūkas, kas piepildīts ar olu krēms, kas ir augsts kaloriju saturu salīdzinot ar citām kaloriju pildījumiem.

Torte "Kartupeļi": kaloriju sastāvs, porcijas

Kūka "Kartupeļi" kaloriju sasniedz 360 kalorijas, atkarībā no sastāvdaļām no tā izstrādājumu sastāvā ir viens no populārākajiem veidiem, kūkas, kas pazīstams visā pasaulē. Šodien ir vairāk nekā 20 receptes šo desertu. Klasisks recepte kūka "kartupeļu", kura kaloriju ir tikai 280 kalorijas uz 100 g produkta satur šādas sastāvdaļas:

 • Cepumi;
 • Kondensētais piens;
 • Sviests;
 • Kakao pulveris;
 • Rieksti;
 • Augļi.

Kā redzams no kompozīcijas, torte "kartupeļu", kas tiek noteikts pēc tā kaloriju sastāvdaļām, nevis diētisks produkts.   Galvenā priekšrocība šāda veida saldumi ir pilnīgi nav termiskās apstrādes, jo visas sastāvdaļas sajauc un putukrējumu vienā masā, pēc kura veido kūku sevi. Lai samazinātu kaloriju saturu kūkas, daži pavāri izmanto maizes drupatas, nevis sīkdatnes, kā arī ievērojami samazinātu tauku daudzumu produktā. Atkarībā no bāzes sastāvdaļu (graudu krekeri vai sīkdatnes), varat arī izslēgt kakao pulveri. Ēst kūka "kartupeļi", kas ir ļoti kaloriju, ja nav par vitamīnu un minerālvielu, ieteicams ne biežāk kā reizi nedēļā. Pieļaujamais vienā gabalā līdz 100g. Vidējais svars kūka "kartupeļu" ir 70g. Kartupeļu kūka - kaloriju gatavošanas tehnika

Choux mīklas: kaloriju sastāvs, drošas porcijas

Choux mīklas, kaloriju sasniedz 460 kilokalorijas, Tas ir viens no visbiežāk konditorejas. Classic alus kūka ir caurule, kas pildīta ar olu krēms (kaloriju sasniedz 220 kalorijas uz 100g) un pārklāta ar šokolādes glazūru. Choux mīklas, kaloriju, kas mainās atkarībā no virskārtas un dizaina elementus var arī piepildīta:

 • Krējuma siers (250 kalorijas, atkarībā no piedevām);
 • Sviesta krēms (220 kalorijas uz 100g);
 • Proteīns krēms (225 kalorijas);

Pamats testa olu krēms kūku kaloriju, kas ir pietiekami augsta, lieto sviestu, miltus un olas.

Olu krēms smalkmaizītes nav uztura deserts. Bāzes saldumi ir dzīvnieku tauki. Atbildētāji recepte olu krēma kūku sastāvdaļas nevar aizstāt, kas nav samazināt kaloriju saturu. Regulāra patēriņu kūkas palielinās ķermeņa svaru.

Izvēloties salds ārstēt, ir svarīgi, lai noteiktu, kādi produkti tiek izmantoti kūkas. Pie augstas kaloriju kūkas, dažas sugas ir avoti vitamīniem un minerālvielām elementiem,   kamēr lielākā daļa tortes ir tikai sagremojami ogļhidrāti, kas uzreiz konvertētas ķermeņa tauku.

Яндекс.Метрика