Kaloriju lavašs

Pita maize - veida neraudzētu maizi, kas ir izgatavoti no miltiem, ūdens, kam pievienots sāls, kas ir patiess recepte produktu. Mūsdienu ražotāji pievieno rauga mīkla un citas sastāvdaļas stabilizēt garšu un paildzina realizāciju produkta. Tomēr šādas piedevas būtiski ietekmē derīgās īpašības maizes produktu. Tas pitas maize, kas ir ļoti zems kaloriju, ir diētisks produkts, ko nevar izslēgt no uztura svara zudums laikā. Bagāts ar vitamīniem un nutrientny struktūra ļauj pitas ēst garšīgi un veselīgi, bet nav pārkāpj kaloriju ikdienas uzturu. Cik daudz kaloriju ir pitas? Kādas ir dažādu veidu pitas?

Pita: kaloriju, vitamīnu sastāvs, derīgās īpašības

 Kaloriju lavašs - 260-285 kalorijas uz 100 g
 Pitas maize, kaloriju kas svārstās 260-285 kalorijas, ir tradicionālo virtuvi un Tuvajos Austrumos.   Tradicionālā recepte armēņu lavašs, kaloriju nepārsniedz 275 kalorijas, ir tikai trīs sastāvdaļas: miltus, sāli, ūdeni. Derīgi tikai tradicionālas receptes sastāvdaļas tiek grauzdētas sezama sēklas vai magones. Īpatnība trauka ir ne tikai recepte, bet arī tehnoloģija sagatavošanas. Tādējādi, pitas maize, kas nepārsniedz kaloriju citus kaloriju maizes, cep īpašā krāsnī, ko sauc par "tandyr" neizmantojot taukus un eļļas.

Pitas maizi neraudzēta vafeļu, sasniedzot 1 m garumā un 40 cm platumā. Tomēr mūsdienu kūkas cep daudz mazākas par lietošanas ērtumu. Kūka svars sasniedz 200-250 g Sakarā ar to sastāvu, pitas maizi, zemu kaloriju, ko var uzglabāt ilgu laiku.   Tuvajos Austrumos, pitas tiek saglabāts turpmākajai izmantošanai, tas ir tradicionāli novāc septembrī. Pēc cepšanas kūkas gatavs karājās atsevišķi, žāvēti un salocīts skursteņi. Kad uzglabā sausā pitas maizi, bet kūka izžāvē, lai tauki nelielu daudzumu ūdens, maize atkal kļūst maiga un aromātiska.

Kaloriju skaits Pita ļoti zems, kas ļauj šāda veida neraudzētās maizes pat laikā stingras diētas. Nutrientny daļa pitas, kas nepārsniedz kaloriju kaloriju baltmaizi, 100 g produkta:

 • Olbaltumvielas - 9, 1 g;
 • Tauki - 1, 2 g;
 • Ogļhidrāti - 53, 5 g

Lavašs, kas ir salīdzinoši zems kaloriju, nesatur rauga piemaisījumus Un salīdzinot ar baltmaizi satur mazāk tauku.

Sastāvs vitamīns lavašu (kaloriju saturu 260-285 kaloriju), ir arī bagāts. Šis maizes veids satur B vitamīnu (B1, B2, B5, B6, B9, PP), kā arī vitamīni E, K, holīna.

Makro kā daļa no lavašu:

 • Kālija;
 • Kalcija;
 • Magnija;
 • Nātrija;
 • Fosfors.

Mikroelementi ar lavašu sastāvā:

 • Iron;
 • Mangāns;
 • Vara;
 • Selēns;
 • Cinks.

Ņemot vērā, cik daudz kaloriju ir ar pitas, kā arī tās vitamīnu sastāvs, šis miltu izstrādājumi var droši iekļaut diētu uzturā. Tomēr, izvēloties produktu, jums ir nepieciešams pievērst uzmanību ne tikai kaloriju pitas, bet arī uz sastāvu, ko ražotājs uz iepakojuma norādītā. Priekšroka jādod tām pitas, kaloriju kas svārstās 260-285 kalorijas šķirnēm, un sastāvs nesatur pārtikas piedevas, aromatizētājus un stabilizatori.

Lavašs, kas sasniedz līmeni kaloriju kaloriju baltmaize satur šķiedrvielas (2, 2 g uz 100 g produkta) Tas palīdz uzlabot gremošanu. Hroniskas lietošanas Pitas, lai stabilizētu ogļhidrātu līdzsvaru, stiprina imūnsistēmu, aizpildīt vitamīnu līdzsvaru, kā arī, lai samazinātu svaru, jo nav rauga komponenta produktu. Pateicoties smalkas formas pitas maizi nav pakļauta ilgstošas ​​termiskai apstrādei, kas ļauj jums saglabāt derīgās īpašības tās sastāvdaļām.

Pitas maize, var tikt izmantoti kā maize, kā arī kā sastāvdaļu, lai sagatavotu dažādas mazkaloriju ēdienu.

Veidi lavašu: Armēņu lavašs (kaloriju), Gruzijas lavašs

Tradicionāli pastāv divu veidu pitas. Plānas armēņu lavašs, kaloriju sasniedz 277 kalorijas Tas ir populārākais dažādas Tuvo Austrumu ēdieniem. Tā ir šāda veida maizes saglabā savas derīgās īpašības visilgāk. Šādas pitas lietošana, jūs nevarat pat diētas laikā ierobežot. Plānas kūkas var radīt interesantus garšīgus ēdienus: ruļļos ar liesa gaļa un zivis, kā arī dārzeņus. Pitas maizi ietin tas dod produktus unikālu garšu un aromātu.

Kaloriju Armēņu lavašs plakano par līdzvērtīgu tradicionālo kaloriju baltmaizi, pitas maizi, bet daudz vairāk noderīgs numurs.

Salīdzinājumā ar armēņu lavašu, kaloriju nepārsniedz 270 kalorijas, gruzīnu Lavašs vairāk kaloriju.   Gruzijas šķirņu maizes arī atšķiras no tradicionālajiem armēņu lavašu par sastāvu un metodi cepšanai. Tātad, Gruzijas lavašu ietver raugu, kas padara to vairāk kā sulīgs un tradicionālās maizes. Georgian lavašs nav diētisks produkts, dietologiem neiesakām izmantot dažādus maizes, bet diētas. Arī Gruzijas lavašs nevar uzglabāt tik ilgu laiku, kāds armēņu lavašu.

Kaloriju plānas lavašs: garšīgi un veselīgi ēdieni no lavašu

Cik daudz kaloriju ir pitas? Pitas maize, kaloriju sasniedz 285 kalorijas, šķiet grūti tradicionālo diētisks produkts. Tam izskaidrojums ir tās īpašā forma. Kaloriju plānas pitas būs atkarīgs no veida miltiem izmanto formulēšanā, kā arī cepšanas procesā (daži ražotāji izmanto augu tauki cepšanai no maizes laikā). Kūka līdz 250 g svaru, kaloriju plānas lavašs (dzīvoklis maize 1) ir 712 kalorijas.   Tomēr graudu apjoms, ko izmanto trauku nepārsniedz 50-70 g (ja plānas kaloriju pitas norādīts daļa būs tikai 142-199 kalorijas). Būtu arī jāatzīmē, ka pitas praktiski nav tauku.

 Kaloriju plānas pitas ir 712 kalorijas uz 1 kūka
 Lavašs tiek izmantota daudzās receptēs garšīgi mazkaloriju ēdieni. Tādējādi, pamatojoties uz jebkuru diētu par kuru olbaltumvielu, ogļhidrātu un tauku samazināšanu līdzsvara principu. Populārākais ēdiens Lavašs ruļļos ir pildīti ar gaļu un dārzeņiem.

Lai sagatavotu garšīgas maizītes var izmantot:

 • Liesa gaļa (liellopu gaļa, mājputnu gaļa vārītas) zivis;
 • Jebkuras sezonas dārzeņi (izņemot kartupeļus).

Gatavošanas lavašs neiesaka izmantot tauku (majonēze, mērces, eļļas). Gaļa ir ieteicams uzsildīt uz karstas pannas nepievienojot taukus, sasmalcinātu dārzeņus jebkurā ērtā veidā. Gaļas gabalus novieto uz karstas kūka, gaļu stacked virsū dārzeņiem. Tad roll veidojas. Rolls tiek likts uz karstas pannas bez taukiem un silda no abām pusēm.

Lai pildītu lavašu rullīšiem jūs varat izmantot jebkuru mazkaloriju sastāvdaļas, kas būs ēst garšīgi un veselīgi.

Яндекс.Метрика