Kaloriju Majonēze

Majonēze, tāpat kā visi ģēnijs, dzimis nejauši. Laikā militāro rīcību Francijas šefpavāri arsenālā pārtikas bija tikai olas, citroni un olīveļļa. Sajauc visas sastāvdaļas, šefpavārs nolēma kaut kā ārstēt karavīri, un galu galā kļuva pasaules slavenais mērci.  Cik kalorijas majonēzi ar olīvu un augu eļļu

Kaloriju majonēze un sastāvs šodienas realitāti

Klasiskajā versijā sagatavošanas majonēzi satur šādas sastāvdaļas: saulespuķu eļļa, olu pulveris, sinepju, etiķis vai citronskābe. Diemžēl mūsdienu daļa no šī mērce ir tālu no ideāla, padarot to nav visvairāk dziedinošs pārtikas produktiem, jo ​​īpaši, ja jūs uzskatāt, ka kaloriju majonēze satur pietiekami.

Pašlaik majonēze ir sagatavots rūpnieciskā mērogā. Un jebkurš saprātīgs cilvēks jautājums, cik daudz kaloriju majonēzē, jo problēma no liekā svara, ir labi zināms, ka daudzi mūsu laikabiedri.

Dabas majonēze nevar uzglabāt ilgu laiku. Bet iepakojumi ar majonēzi, ir diezgan ilgs glabāšanas laiks. Tas var tikai nozīmēt, ka - klātbūtni konservantus, mākslīgas pārtikas piedevas, kas nav sadalās saskaņā ar rīcības kuņģa sulas. Šādas konservanti inde cilvēka ķermeņa šūnu līmenī.

Lai uzlabotu garšu iegūst, pievieno ķīmisko garšu. Tie ne tikai uzlabo garšu majonēzes, bet arī atkarību produktam. Tā rezultātā, gatavo salātus reizi, daudzi no mums   pārtraukt domāt par to, cik kaloriju majonēzi, un ļoti ātri sāk iegūt papildus svaru.

Lai izveidotu viendabīgu konsistenci majonēzes, izmantojot dažādus emulgatori. Iepriekš šis mērķis neizmantota ola lecitīns, bet gandrīz visas mūsdienu mērces sagatavots, izmantojot sojas emulgatoru. Bez tam, lai ražotu majonēzi daži negodīgi ražotāji izmanto vietā augu eļļas kaitīgo trans-taukskābes. Tie nav absorbēts sakarā ar to, ka mūsu fermenti nav tie vienkārši noārdīt. Tas rada uzkrāšanās ķermeņa toksīnus.

Kaloriju Majonēze: kas tas ir

Neviens no mērci var aizstāt garšu reālā majonēzi. Kaloriju plaušu Majonēze suga ir 150-350 kcal uz 100 g produkta 0. Bet galvenokārt kaloriju majonēze ir vidēji 600-700 kaloriju, un tas ir ļoti, ļoti daudz.

Pirmkārt, kaloriju majonēze ir atkarīgs no tauku saturu. Piemēram, kad tauku saturs no 8 līdz 17% no kaloriju, ir aptuveni 150 kcal, un tad, kad 67% tauku - 650 kcal.

Derīgās īpašības majonēzi

Ja mēs uzskatām, ka produkts izgatavots no dabīgām izejvielām, bez dažādām "ķīmisku" piedevas, kas, neskatoties uz savu augsto kaloriju saturu, majonēze no medicīniskā viedokļa, ir šādas noderīgas īpašības:

  • Tas veicina atbrīvošanu pietiekamu daudzumu kuņģa sulas;
  • Augu eļļas klātbūtne ir vitamīnu avots E, F, un beta-karotīns, kuriem jābūt klāt ikdienas uzturā;
  • Tā veicina labu gremošanu;  Uzturvērtība un kaloriju majonēze
  • Daļa no lecitīna, normalizē aknas un labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu;
  • Majonēze satur A, B, PP vitamīnus.

Mēs neiesakām izmantot majonēzi bērniem ar alerģijas problēmām un cilvēkiem ar kuņģa-zarnu trakta slimībām.

Kaloriju majonēze ar visām tradicionālajām noteikumos sagatavoti, ir ne mazāk kā 600 kcal uz 100 gramiem 0.   Moderns, extra-light kategorija kaloriju majonēze satur četras reizes mazāk. Bet, diemžēl, ir vairāk kaitīgas sastāvdaļas. Neskatoties uz mazkaloriju majonēze klase "viegls", lai izmantotu to diētu laikā nav ieteicama.

Majonēze kalorijas saturēs maza, ja to gatavot mājās. Lai to izdarītu, izmanto divus olu dzeltenumus cieti vārītas olas, zema tauku satura biezpiens, baziliks, melnos piparus un citronu sulu. Protams, tas nav gluži tradicionāls majonēze. Bet mērce ir dažādi patīkama garša un veselības ieguvumi.

Яндекс.Метрика