Kaloriju pīrāgi

Pies ir populārākais dažādas cep preces uz ilgu laiku. To var izskaidrot ar augstu garšas ēdienu un tā uzturvērtību. Vidējās kaloriju tortes ir pietiekami augsts.  Kaloriju cepti pīrādziņi ar dažādiem pildījumiem

Cik daudz kaloriju kādā pīrāgs

Vidējās kaloriju pīrādziņi ir 250 kcal uz 100 g produkta. Protams, šī vērtība var mainīties vienā vai otrā virzienā, atkarībā no kvantitatīvo un kvalitatīvo sastāvu, un metodi sagatavošanai pīrāgus. Šis aptuvenais enerģētiskā vērtība pārtikas ir šāds:

  • Olbaltumvielas - 13 g
  • Tauki - 7 g
  • Ogļhidrāti - '33

Uz galdiem bija kūkas par slāvu tautu viduslaikos, un šodien tiek uzskatīts par nacionālo ēdienu slāvu virtuvi. Galvenās sastāvdaļas ir pīrāgi un konditorejas uzpildīšana, sarežģījot ražošanu no kuriem tieši ietekmē kopējo kaloriju pīrāgus.   Piemēram, kaloriju gaļas pīrāgi acīmredzami lielāks nekā kaloriju pīrādziņi ar jebkuru dārzeņu pildījumu.

Viens no populārākajiem ir pīrāgus ar kāpostiem un kartupeļiem. Tos raksturo harmoniska sabalansētu garšu, dod sāta sajūtu uz ilgu laiku, un ir izgatavotas no pieejamajiem tradicionālajiem produktiem un līdz ar to atšķiras no otra kaloriju. Aptuvenā kaloriju pīrāgs ar kāpostiem ir aptuveni 190 kcal uz 100 g produkta, savukārt vidējais kaloriju pīrāgs ar kartupeļiem - 270 kcal.

Protams, kaloriju ceptas kūkas ir zemāka nekā kaloriju cepti pīrāgi (apmēram divas reizes). Ja kaloriju cep pīrāgus, ne vienmēr ir "atpaliek" no līdz pat 200 kcal, to kaloriju cepti pīrāgi nekā 350 kcal uz 100 g pārtikas. Tāpat kā tas ir ar jebkuru citu cepta pārtika, to patēriņš ir jāsamazina līdz minimumam. To nevajadzētu uzskatīt par noderīgu un kūkas cep uzturu.

Tradicionāli cep kūkas ar mūsu tautiešiem ir bagāts uzturs ar augstu glikēmisko indeksu, kas nozīmē, ka patēriņš pīrāgi lielos daudzumos stimulē apetīti un rada strauju pieaugumu ķermeņa svara.

Kā samazināt kaloriju pīrāgus

Kviešu milti, ko izmanto ražošanā dažādas kūkas, nabadzīgo vērtīgus elementus, un, patiesībā, ir avots tukšas kalorijas. Turklāt šie ogļhidrāti ir pārstrādāti ātri un izraisīt aptaukošanos. Lai nebūtu zaudēt svaru ar represīviem ierobežojumiem un grūtībām, faniem pīrāgi, kas tomēr sekot sava ķermeņa svaru, jāsamazina kaloriju pīrādziņi un aizvietot miltus ar miltiem zemākā pakāpē (otrais, uc).

Milti satur ieslēgumi par zemu klašu graudu ādas, bagāts ar B vitamīnu un šķiedrvielu aptuvena. Sakarā ar šo kustību kaloriju gatavais produkts palielina gremošanu samazināta glikēmisko indeksu. Tāpat ir iespējams vēl vairāk pievienot klijas miltus, lai uzlabotu šo efektu.  Kaloriju cepta pīrāgus ar kāpostiem un kartupeļiem

Kartupeļu pīrāgs pildījums, kas tiek veikta, pamatojoties uz kartupeļu biezeni var aizstāt kartupeļu biezeni izgatavoti no ceptiem vai vārītiem kartupeļiem to žaketes. Creamy maz labu olīvu aizvietos (tā var ātri apcep sakapātus sīpolus), un piens tiek izmantots ar zemu procentuālo tauku.

Šādā uzpildes tas ir arī ieteicams pievienot sasmalcinātu svaigi garšaugi - avots augu šķiedrvielām, vitamīniem un minerālvielām. Šādas metodes nomaiņu un jāvadās, veicot pīrāgus ar citu veidu pildījumiem.

Ceptas pīrāgi šādu recepti būs ne mazāk garšīgs, bet daudz vairāk vērtīgu un noderīgu no viedokļa uzturēt normālu ķermeņa svaru un vispārējo veselību.

Яндекс.Метрика