Kaloriju rīsi

 Kaloriju rīsi - 300 kalorijas uz 100 gramiem
 Rīsi ir zālaugu graudaugi, tiek plaši izmanto kulinārijā. Rīsi satur daudz barības vielas: vitamīns PP un E, B vitamīnus, un ir svarīgi, lai cilvēka minerālvielu, piemēram, fosfora, kalcija, vara, mangāna, kālija, dzelzs, cinks, selēns. Klāt rīsiem un proteīna koncentrācija ir no 4-7 g uz 100 g Rohprodukt. Turklāt rīsu bagātīgi klāt saliktos ogļhidrātus, kas uzkrājas cilvēka organismā, un enerģija tiek atbrīvota tikai tad, kad nepieciešams. Šajā virzienā,   neskatoties uz diezgan augstu kaloriju rīsiem (300 kalorijas), to bieži izmanto kā novājēšanu produktu .

Rīsu, tur ir vēl viena unikāla īpašība - tas nesatur sāli. Tāpēc, rīsi ir ideāls ēdiens cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar sirds un asinsvadu sistēmas un cīnās aptaukošanos.

Kas ir kaloriju vērtība rīsiem?

Kaloriju rīsi galvenokārt ir atkarīga no viņa pakāpēm, bet jebkurā gadījumā, rīsi ir viens no populārākajiem produktiem, kas veido dažādus uztura svara zudums. Piemēram, austrumu virtuvē pieaugošo popularitāti melno rīsu un melno rīsu kaloriju vismazākais - 285 kilokalorijām uz 100 g Vairāk populārs mēs pulēts sausu balto gargraudu rīsi ir kaloriju vērtība 362 kcal uz 100 g produkta . Rupja rīsi satur aptuveni 340 kalorijas, bet šie skaitļi ir piemērojamas tikai uz jēlnaftas produktu. Turpmākajā tabulā dažādu veidu rīsi kaloriju RAW:

  • Raw savvaļas rīsi - 353 kalorijas;
  • White rīsi stiprināts jēlu - 363 kcal;
  • Rīsi balts, plaucē ar tvaiku, izejvielu gargraudu - 369 kcal;
  • Kaloriju raw brūnie rīsi - 360 kalorijas.

Un kāda ir kaloriju vārīti rīsi?

  • White vārīti rīsi ar vitamīniem - 109 kcal;
  • Gargraudu rīsi, plaucē ar tvaiku, vārīta - 106 kcal;
  • Kaloriju vārīti brūnie rīsi - 119 kalorijas.

Kaloriju rīsi vārīti daudzējādā ziņā ir atkarīga no pagatavošanas metodes . Tādējādi, kaloriju saturu rīsu vārīta pienā, protams, būs lielāka. Arī kaloriju rīsi palielināsies, ja pavārs to uz gaļas buljona vai Pirms pasniegšanas pievieno sviestu.  Kaloriju kausētas rīsi ir atkarīga no metodes tā sagatavošanas

Kaloriju rīsu nūdeles

Rīsu nūdeles ir ļoti populārs produkts, lai svara zudums, un ir iekļauta daudzās diētām. Īpašības rīsu nūdelēm, ir tāds, ka tas ir ļoti barojoša un labi apmierina izsalkumu. Turklāt, rīsu nūdeles, kas ir zems kaloriju, ir savā struktūrā visus būtiskos vitamīnus un minerālvielas.

Kaloriju rīsu nūdeles ir 364 kalorijas uz 100 g produkta, kas sastāv no komplekso ogļhidrātu (344 kcal) no uztura tauku (5 kcal) un proteīnu (15 kcal).

Kaloriju rīsu piens

Rīsi piens ir diētisks produkts. Kaloriju rīsu pienu 55-60 kcal uz 100 g produkta . Viens tase rīsu piena bija 22 g ogļhidrātu, 12, 67 g cukura, 2, 3 g nepiesātināto tauku, un 0 67 g olbaltumvielu.

Rīsi piens - tikai produkts augu izcelsmes, tāpēc tās struktūra nav klāt laktozes un holesterīna, bet pietiekams daudzums ir iespējams atrast vitamīnu B6, niacīns, magnija, vara un dzelzs. Turklāt ražotāji gatavās produkcijas vitaminize, piesātinot ar kalciju un vitamīnus A, B12, D.

Jāatzīmē, ka ar rīsu piens satur arsēnu. Par pieaugušo tas ir droši, jo tā saturs ir ļoti zems, bet bērniem līdz 4 un 5 gadus vecs, viņš var izraisīt saindēšanos, it īpaši, ja rīsu piens ir klāt uzturā regulāri.

Яндекс.Метрика