Kaloriju rupjmaize

Rupjmaizes - maizes, cepamais iegūto mīklu izgatavots no rudzu miltiem, izmantojot rauga. To sauc par rudzu maize. Melnā maize ir svarīgs pārtikas produkts. Modernās tehnoloģijas sagatavošanas maizes ir ievērojami mainījusies. Par uzturvērtību šim produktam ir gandrīz nav vienāds starp alternatīvām cep preces. Sakarā ar augsto saturu ogļhidrātu ar rupjmaizi, kas ir mazāk kaloriju nekā tradicionālo balto Šī maizes veida ir vēlamais produkts uzturā. Cik daudz kaloriju ir rupjmaizes? Kādas ir tās derīgās īpašības?

Rupjmaizi: kaloriju, noderīgas īpašības produkta

 Kaloriju rupjmaize ir atkarīgs no tehnoloģijas sagatavošanas
 Maize - viens no vecākajiem produktiem būtiskākajiem cilvēka uzturā. Šis kaloriju pārtikas produktiem un, pēc pirmā acu uzmetiena, nav šādu noderīgas īpašības, to izmantot katru dienu. Tomēr praktiski nav maltīte ir pilnīga bez maizes. Kāpēc ir tā, ka? Ir vērts atzīmēt, ka maizes klaips sacelšanos. Modernās tehnoloģijas ražošanas rupjmaizes būtiski mainījies recepti. True melna maize, ko cepšanas mīklas ieraugu vaļīgāk. Bet daudzi mūsdienu ceptuves ražot rupjmaizes ar raugu, kviešu miltiem un citiem piemaisījumiem. Melna maize, kas ir ievērojami zemāks kaloriju kaloriju dažādu šķirņu baltmaize Tam ir vairākas noderīgas īpašības, kas izskaidro nepieciešamību tā regulāras lietošanas.

Nutrientny sastāvs rupjmaizes kaloriju, kas ir līdz 200 kalorijas uz 100 g produkta:

  • Olbaltumvielas - 6, 6.d;
  • Tauki - 1, 2 g;
  • Ogļhidrāti - 34, 2R.

Sakarā ar augsto saturu ogļhidrātu rupjmaize, kaloriju tādējādi ir zemāka enerģētiskā vērtība baltmaizes, ilgi uzsūcas organismā, un veicina ilgāku piesātina ķermeni. Melna maize, kaloriju, kas mainās atkarībā no tehnoloģiju sagatavošanas, ir bagāta ar vitamīniem (A, E, PP, gandrīz visi B vitamīnu), neaizstājamās aminoskābes, minerālvielu, šķiedrvielu.

Melna maize, kaloriju kas svārstās 160-200 kalorijas, satur lizīnu - neaizstājamu aminoskābi Kas ir daļa no gandrīz visiem proteīniem un ir būtiski izaugsmei un remontam ķermeņa audu, ražošanu antivielu, hormonu, enzīmu sintēzi, albumīna. Pateicoties bagāto rupjmaizes nutrientnomu sastāvu uzlabo organisma imunitāti, normalizē funkciju savās sistēmās, hormoni, uzlabo kuņģa un zarnu traktā, palielina zarnu peristaltiku, izvada toksīnus no organisma. Melna maize, kaloriju ir diezgan augsts, ir viens no populārākajiem līdzekļiem, lai uzlabotu dabas aizsardzības funkcijas organismā, samazina holesterīna līmeni asinīs, un novēršot toksīnus.

Sakarā ar derīgās īpašības rupjmaizes kaloriju, ko var neņemt labad aizpildot vitamīnu un minerālvielu līdzsvaru   organismā, īpaši atšķiras:

  • Uzlabota gremošana, aizstājot baltmaizi ar Black ir dabiskā svara zudums;
  • Tīrīšana asinsvadus, rupjmaize ieteicams pacientiem, kuri cieš no aterosklerozes;
  • Augsts Dzelzs rupjmaizes padara to par neaizstājamu produktu uzturā novēršanas anēmijas;
  • Rupjmaize efektīvi pazemina cukura līmeni asinīs;
  • Dabas tīrīšanas ķermeņa toksīnus, regulāri tīrot zarnu ar nepārtrauktu lietošanu;
  • Rupjmaize uzturā ievērojami samazina risku, koronāro sirds slimību;
  • Bagāts ar vitamīnu sastāvs palīdz organismam tikt galā ar stresu, melna maize palīdz paaugstināt noskaņojumu, vitalitāti, normalizāciju psiho-emocionālo fonu.

Galvenās šķirnes maizes: kalorijas un sastāvs

Plauktos mūsdienu mazumtirdzniecības ir reti iespējams atrast īstu rudzu maizi. Tīrs rudzu maize nav cep, un melnā maize, pieejams uz plauktiem, kas izgatavoti no maisījuma miltu, no kuriem 85% ir rudzu milti, un 15%, - kvieši. Šajā rupjmaizes kaloriju saturs būs nedaudz augstāka.   Izgatavots no rudzu un kviešu miltu rudzu maizes kaloriju sasniedz 180 kalorijas, ir noderīgs arī organisma, jo tas ietaupa lielākā daļa derīgo īpašību.

Citu šķirņu maizes, kas ir izgatavoti no kviešu un rudzu miltiem, ko sauc Borodino. Maize Borodino, kaloriju sasniedz 190 kalorijas, kas izgatavoti no rudzu miltiem (80%, kas izskaidro savas derīgās īpašības), kviešu milti (15%, kas izskaidro savu augstāko kaloriju), un 5% fermentēti rudzu iesalu.

Rudzu maize, kalorijas atkarīgs daļu satura miltiem iepazīstināja arī citas šķirnes. Tomēr, masas daļa kviešu miltu tajās sasniedz 50%, kas palielina summu, rupjmaizes kaloriju un samazina tās derīgās īpašības.

Pure rudzu maize kaloriju, kas ir tikai 163 kalorijas, ir diezgan augsts skābums Lai pasargātu to no pelējuma un paildzina tā derīguma termiņu. Tomēr šis īpašums ir patiess melna maize, kaloriju saturs ir zems, salīdzinot ar citām šķirnēm, to izslēgt no uztura pacientu ar kuņģa čūlu un divpadsmitpirkstu zarnas čūlu, kā arī paaugstinātu skābumu. Pievienojot milti ar rupjmaizi ļauj to izmantot bez izņēmuma. Maize no Borodino, kas ir nedaudz lielāks kaloriju enerģētiskā vērtība patieso rupjmaizes, tā ir lieliska alternatīva.

Diētas: Cik daudz kaloriju ir rupjmaizes?

Ar relatīvi zemu saturu kaloriju rupjmaizi, šis produkts kļūst būtiski jebkurā uztura izvēlnē.   Kā tas var būt?

 Kaloriju Borodino maize sasniedz 190 kalorijas
 Rupjmaizes sastāvs ir unikāli fermenti, uzlabo vielmaiņu, veicina dabisko zarnu tīrīšanu, kā arī svara zudums. Savā sastāvā šķiedra veicina ilgāku piesātinājumu ķermeņa, kas likvidētu liekos uzkodas no uztura.

Jebkura uzturs ir sava veida stresa uz ķermeņa, kas zaudē barības vielas. Diēta persona ir pastāvīgi stāvoklī stresa dēļ uztura ierobežojumiem. Vitamīni un minerālvielas, kas ietverti rupjmaizi, palīdz mazināt stresa ietekmi.

Sastādot uztura diētu daudzi uztura speciālisti neiesaka izslēgt maizi, jo tas veicina normālu funkcionēšanu kuņģa-zarnu trakta, tīrīt regulāri. Svarīgs aspekts jebkurā diētu ir novērst no tā nav ļoti melna maize, un šie produkti, kas tradicionāli izmantoti maizi: sviests, krējums siers, majonēze, mērces, kečups.

Ņemot vērā, cik daudz kaloriju ir rudzu maize, šis produkts var droši iekļaut diētu uzturā.   Maize Borodino, kaloriju sasniedz 200 kalorijas ir labākais produkts, svara zudums, stimulē gremošanu un veicina dabiskā svara zudums.

Яндекс.Метрика