Kaloriju Siers

Kaloriju siers ir atkarīga no veida un pakāpes, bet parasti dabisks produkts ir labi uzsūcas organismā un ir piemērots uzturā nav stingru diētu.

Sastāvs un derīgās īpašības sieru

 Kaloriju siers nosaka savu enerģētisko vērtību un noderīgas īpašības
 Dabas siers satur lielu skaitu proteīnu, aminoskābes un taukskābes. Siera olbaltumvielas labi uzsūcas organismā un ir enerģijas avots. Sieru sastāvs ietver vitamīnus A, B, kalcija un dažādu mikroelementu.

Sieri ir piemērots, lai ar uzturu iesaistīto aktīvo sporta cilvēkiem. Noderīgas sieri būtu jāpatērē pēc slimības, lai atjaunotu imūnsistēmu, stiprina muskuļu un skeleta sistēmas bērniem, pusaudžiem un vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Par kaloriju sieru var noteikt savas derīgās īpašības un enerģētisko vērtību.   Cietie sieri uzlabo gremošanu, regulē vielmaiņu un bagātināt ķermeņa dzīvnieku tauki. Regulāra patēriņu siera ļauj stiprināt garīgo aktivitāti un samazinātu iespēju pārstrādāties ar izsmelšanu.

Daži sieri ir piemēroti fitnesa un uzturu ir ieteicams kā galvenās sastāvdaļas noderīgu izvēlnēm.

Roquefort siers ir smalka izlase franču sieru, kas pagatavots no aitas piena. Jo biezpiena pievienot sēne Penicillium izplatīt pikantu garšu un veidošanos mazo vēnu produktā. Kaloriju Roquefort siers ir 332 kalorijas, un to var izmantot, lai sagatavotu uztura salātiem, sautējumiem un sānu ēdienus.

Slavena ar savu garšu itāliešu Gorgonzola sieru, kas ir daļēji cieta pakāpes. Siers ir spēcīgs aromāts un īpašu garšu. Gorgonzola ir zems tauku saturs un kaloriju siers ir 310 kalorijas.

Lai uzturētu fizisko formu un uzlabo gremošanu Francijā izmantošana Camembert sieru, kas satur 290 kalorijas, 20 g olbaltumvielu un 22 g tauku. Tāpat izplatīta Rietumu virtuvi sākotnējā Brie siers ar riekstu garšu. 100 g Brie siers satur tauku 22 gramus un 20 gramus olbaltumvielu un kaloriju siers ir 289 kalorijas.

Vidusjūras diēta struktūrā ietilpst mīkstu fetas siers, kas ir izgatavots no aitas piena. Tā sastāv no tauku 24 gramiem un 17 gramus proteīna, un kopējais kaloriju siers ir 289 kalorijas.

Kaloriju dažādu šķirņu sieru

Visbiežāk šķirņu siers ir augsts kaloriju Holandes siers, kas ir atšķirīga garša, patīkamu aromātu un ir piemērots sporta uzturu. Mature Holandes siers ir pikants aromāts un ir labi piemērota desertiem, sautējumiem, salātiem un mērcēm. Kaloriju Holandes siers ir 352 kcal, un tas satur 28% tauku un 25% olbaltumvielu.

Britu cietajiem attiecas Čedaras siers ar skābu garšu, kas nogatavojas 100-150 dienu laikā. Kaloriju siers ir 392 kcal, un tas satur 23 g olbaltumvielu un 32 g tauku. Pēc garšas līdzīgs siers Čedaras šķirnēm Romadur, Minstere, Tilsit siera un Limburg siera.

Itālijā un daudzās Eiropas valstīs, galvenokārt Parmesan sieru tiek uzskatīts, kurā ir vairākas šķirnes, kas atšķiras pēc garšas, un tauku līmeni. Parmesan rīvēts veidlapu izmanto, lai sagatavotu dažādus ēdienus. Kā daļa no diētas izvēlnē var pārkaisa ar Parmezāna sieru salātiem, zupām, pica, sautējumiem, gaļas, makaroni un desertiem. Kaloriju siers ir 396 kalorijas, un tas ir tauku 32 gramus un 27 gramus olbaltumvielu.

 Kaloriju siers ir atkarīgs no sugas un ir aptuveni 390 kcal
 Pizza un dažādas kūkas izmanto mocarellas siers, kas tiek ražots no piena, bifeļu un govis. Klasisks Eiropas Mozzarella satur tauku 24 gramus un 18 gramus olbaltumvielu. Kaloriju siers ir 240 kalorijas, to var izmantot uzturā.

No diētām sastāvs svara zudums bieži fetas sieru un krievu valodā. Feta siers ir zems kaloriju un tauku saturu, tāpēc to var izmantot gan individuāli, gan ar dārzeņiem. Kaloriju Krievijas siers ir 360 kalorijas, un tas satur proteīna 25 gramus un 29 grami tauku. Krievu augstu kaloriju sieru var ēst mazos daudzumos, lai uzturētu organisma enerģiju.

Zemu tauku saturu, mazkaloriju siers ir Adygeisky pakāpe, kas sastāv no pasterizētā piena, laktoserums un sāli. Jo no siera 18 g olbaltumvielu un 16 g tauku sastāvu. Kaloriju Adygei siers ir 228 kalorijas.

Cietajiem kopīgām problēmām mazkaloriju desa siers gatavot 1 kg, kas pavada 5-8 litrus piena. Šis siers ir bagāta ar vitamīniem, B2, B3, B12 un PP, kā arī kalcija, magnija, nātrija, fosfora, cinka un kālija. Kaloriju desa siers ir 270 kalorijas.

Visvieglāk sagremojama un labvēlīgi ietekmē gremošanu, ir vidējais kaloriju siers Maasdam. Šis siers satur vitamīnus A un B, minerālvielas, lizīns, triptofāns un metionīnu. Kaloriju Maasdam siera ir 350 kcal, un tās sastāvā ir 23 g olbaltumvielu un 26 g tauku.

Яндекс.Метрика