Kaloriju siers

 Kaloriju māja mājas - 145-232 kcal uz 100 g
 Tie, kuri dzīvot veselīgu dzīvesveidu un kontrolēt savu svaru, bieži vien ir skaitīt kalorijas. Pašlaik ierasts, lai izmērītu enerģētisko vērtību pārtikas tā ir kalorijas. Augstāks kaloriju saturu, vairāk aktīvs produkts veicina aptaukošanos. Kaloriju pārtikas produktiem var atrast galdi. Jo īpaši tas ir iespējams atrast informāciju par to, cik kaloriju biezpiena. Tomēr kaloriju siers ir atkarīgs no daudziem faktoriem, . Šajā rakstā mēs apspriestu enerģētisko vērtību dažādu šķirņu produktu.

Kā daļu no šīs dabas raudzēta piena produkts ir ļoti zems ogļhidrātu. Bet visas šķirnes siera ir bagāti ar viegli sagremojama pilnīgu piena olbaltumvielām. Derīgās īpašības produkta, ko dietologi šajā terapeitisko un profilaktisko uzturu izmantotas. Ir zināms, ka zema tauku šķirnes veicina normalizēšanos svara aptaukošanās. Arī siers palīdz samazināt kopējo holesterīna līmeni asinīs ķīmijā, un samazināt risku aterosklerozes lielo kuģu.

Kādi faktori ietekmē kaloriju sieru

Biezpiena - raudzēts piena produkts, ko iegūst no piena fermentācijas un izņemšanu serumu. Klasificēt sieru, termiski apstrādāti, tradicionālo tehnoloģiju, ar zemu tauku saturu (1, 8% tauku), klasiskās (4-18%) un tauku (19-23%). Katrs no tauku procents ievērojami palielina enerģētisko vērtību produktu. Galu galā, viens grams tauku satur 9 kalorijas.

Kaloriju-beztauku jogurts, attiecīgi, būs zemākā no visa līnija šo produktu . Kaloriju tauku biezpiena 5% zemāka nekā kaloriju biezpiena 9% tauku. Lielākā taukskābes satur aptuveni 23% tauku kalorijas un maksimumu. Dažos gadījumos, lai dabas ražošanu raudzēto piena produktu pievieno cieti vai citus ogļhidrātus, kas ietekmē arī tās kaloriju saturu.

It īpaši palielina enerģētisko vērtību cukura. Saldie biezpiena noteikti nav uzskatāms diētisks produkts. Ja siers pievieno sviestu, žāvēti augļi, cukurs, izrādās īpašu siera produktu, nedrīkst izmantot ikviens, kas cenšas samazināt ķermeņa svaru. Šie produkti tiek saukti biezpiena vai biezpiena.

Kaloriju biezpiens, notiek neatkarīgi no ciema piena atkarīgs no daudziem faktoriem. Šķirne un vecums govs, no gadalaika un izmanto pārtikas - viss ietekmē kaloriju sieru . Lai padarītu mazāk tauku biezpienu, būtu izgatavots no vājpiena, t.i., novēršot iepriekš krēmu.

Kaloriju siers atkarībā no šķirnes

Kaloriju-beztauku jogurts ir apmēram 86 kalorijas uz 100 gramiem. Šis produkts var patiesi uzskatīt uztura. Tiem, kas zaudēt svaru, jūs varat ēst gandrīz bez ierobežojumiem. Vienīgais negatīvie šī produkta tiek uzskatīta par zemu pieejamība kalcija, jo saturam D vitamīna beztauku jogurtu minimālo. Trūkst kalcija organismā samazina izturību kaulu, kariess, trausli nagi un matu izkrišanu.

 Kaloriju nonfat biezpiens - 86 kcal uz 100 g
 Kaloriju 5% tauku biezpiens ir 145 kalorijas uz 100 gramiem. Tas ir ievērojami mazāk nekā maizes un delikateses. Šo sieru var uzskatīt par vairāk noderīga, nekā zemu tauku saturu. Galu galā, cita starpā, tas palīdz novērst kaulu lūzumus, kas ir labs kalcija avots. Enough mazkaloriju produkts, kas var tikt izmantoti ikdienas ēdienkartē, pat tie, kuri cenšas zaudēt svaru. Tomēr joprojām nav ieteicams lietot vairāk nekā 250 gramus šo sieru.

Kaloriju 9% tauku biezpiens ir 159 kalorijas uz 100 gramiem . Daudzi klienti atrast šo visvairāk delicious sieru. Tomēr atcerieties, ka garšas ieradumus var mainīt. Zemu tauku biezpiena vienkārši ir, lai saņemtu izmantoti, lai novērtētu tās garšu.

Kaloriju siers 18% tauku vienāds 232 kilokalorijas uz 100 gramiem. Šī māja pārmērīgu patēriņu veicina progresēšanu aptaukošanās. Ja šis produkts ir papildus pievienot krējumu, cukuru, žāvēti augļi, tad jums ir garšīgs, bet ļoti kaloriju desertu.

Retāk pārdod siers 23% tauku. Tās kaloriju saturs ir ļoti augsts - 311 kalorijas uz 100 gramiem. Tas nav nepieciešams, lai būtu cilvēki, kas ir tendētas būt liekais svars, vai ir augsts holesterīna līmenis.

Kaloriju biezpiens ir atkarīgs no tauku saturu no piena, no kura tas ir izgatavots . Ja jūs pērkat māja ar draugiem, vai darīt to pats no ciemata piena, jūs varat būt pārliecināti par ražotāja, bet nekad nevar zināt, tieši kaloriju produktu. Visticamāk, šis tauku siers būs robežās 5-18%, un kaloriju no 145-232 kcal uz 100 gramiem.

Яндекс.Метрика