Kaloriju saturu sēnēm

Sēņu ēdieni ir populāra visu gadu. Mūsu valstī, mīlēt un ceptas sēnes, konservēti un sēņu zupa. Ja jūs stick ar ierobežojošu svara zaudēšanas diētu, pirms jūs varat būt jautājums par kaloriju sēņu. Patiešām, cik daudz kaloriju sēnēm? Vai viņi ēd, un nav labāks?  Kaloriju saturu sēnēm un baravikām

Kaloriju sēnes

Sēnes - vislētākie forma sēnēm. Attiecībā uz šīm dabas dāvanām, mēs bieži iet ne uz mežu, un pārtikas preču veikalā. Kaloriju saturs sēnēm ir 27 kcal uz 100 gramiem. Par uzturvērtību un šā veida ķīmisko sastāvu neatpaliek baltajām sēnēm. Ogļhidrātu sēnēm gandrīz neviens augu eļļas mazāk nekā 1%, bet olbaltumvielu - 4, 3%. Kalorijas sēnēm ir spēja uzsūkties lēnām. Šis produkts ir ātri un dod sāta sajūtu uz ilgu laiku. Tādējādi šāda veida sēnes var iekļaut izvēlnes liekais svars.

Kaloriju Krievijas meža sēnes

Daudzi iet sēņot ar lielu prieku. Šīs "kluso medību" augļi pieņemts ar lielu prieku, ka ir siltu ģimenes lokā.

Ne visi sēnes ir vienu enerģijas vērtību. Kaloriju baltas sēnes ir 34 kcal uz 100 gramiem jēlnaftas attīrīta produkta . Lactarius gandrīz divas reizes nabadzīgāki - tikai 18 kcal uz 100 gramiem. Kaloriju gailenēm vienāds 19 kalorijas. Tas pats arī satur dzelteno beka un Russula. Savvaļas sēnes nedaudz vairāk kaloriju - 22 uz 100 gramiem. Boletus, Boletus, Morels ir kaloriju vērtība aptuveni 20 kcal.

Sēnes izejvielas - gandrīz diētisks produkts. Kaloriju saturs sēņu ir zems, un galvenokārt veido augu proteīniem noderīgas. Aminoskābes šo vielu veicina cilvēku veselības uzturēšanai. Tomēr gandrīz neviens nav riskējis sēnes bez vārīšanas. Tas, protams, ir pilnīga taisnība. Savvaļas sēnes gatavot, mazuļi, žāvēti, konservēti vai pirms ēšanas. Kaloriju saturu sēnes pēc sagatavošanas palielinās.

Cik daudz kaloriju sēnes pēc vārīšanas?

Lielākā tradicionālā veidā novākšanas sēnes ziemai ir to žāvēšana. Šajā gadījumā, pie augstām temperatūrām, lielākā daļa no šķidro produktu, kas tiek noņemts. Bez ūdens, masu sēņu ir samazināts vairākas reizes. Piemēram, kilograms neapstrādātā produktā tiek iegūts 150 g žāvētas.

Kaloriju sēnes sausā veidā, gluži pretēji, palielinās dramatiski. Piemēram, kaloriju saturu balto sēņu sausā veidā ir 286 kalorijas. Šis 8, 5 reizes lielāka nekā pirms ārstēšanas. Žāvēti beka satur 300 kalorijas uz 100 gramiem. Gandrīz vienāds skaits būs baravikām pēc žāvēšanas. Lai gan šīs sēnes ir augsta enerģētiskā vērtība, tie nav vērts pilnīgi pamesta. Tikai atceraties, cik daudz kaloriju kaltētas sēnes, un tās ierobežot līdz 50-100 gramiem dienā.   Žāvētas sēnes ir spēcīga garša, garšas uzlabošanai pirmo un otro kursu. Ar mērenu lietošanu, tie rada tikai labumu.

Sālītas sēnes ir ļoti populāri. Savā Gatavojoties produktam pievieno sāli un garšvielas. Kaloriju saturu sēņu Pēc sālīšanas nedaudz pieauga. Vidēji 100 g marinētas sēnes satur 24 kalorijas. Konservēti sēnes var un izmantot marinādi. Šādu ēdienu sastāvs būtu cukuru, etiķi un citronskābi. Kaloriju marinētas sēnes ir atkarīgs no receptes un ir aptuveni 30-35 kalorijas. Pārmērīga izmantošana konservētu sēņu nav ieteicams tiem, kam ir augsts asinsspiediens, tendence uz tūsku un nieru darbības traucējumi. Par citiem marinēti dārzeņi varētu būt labs maltīti svētku un ikdienas ēdienkartē.  Kaloriju cepts sēnes, tehnoloģija to sagatavošanas

Kaloriju ceptas sēnes ir diezgan augsts.   Tas ir saistīts ar procesā cooking. Grauzdēšanai pavada pievienojot lielu daudzumu tauku. Tādējādi kaloriju sēnes pēc gatavošanas palielinās par 5-6 reizes. Aptuvenā kaloriju ceptas sēnes vienāds 165 kilokalorijas uz 100 gramiem. Kalorijas sēnēm un baraviku pēc grauzdēšanai ir pat nedaudz vairāk - 180.

Sēnes var sniegt daudzas priekšrocības ar pareizu ēšanu. Kaloriju saturs sēņu nav tik augsts, lai pilnībā atsakoties no tām. Pat ja jums ir par diētu, vai jūsu uzturs bagātāka un garšīgāka, izmantojot sēņu ēdienus.

Яндекс.Метрика