Kaloriju sīpols

 Kaloriju sīpols - 40 kcal uz 100 gramiem
 Sīpoli - garšaugs sīpols ģimene, viens no svarīgākajiem dārzeņu kultūrām tiek plaši izmanto kulinārijā, tautas medicīnā, kosmetoloģijā. Kultivētās sīpoliem vairāk nekā piecus tūkstošus gadu, un mūsdienās izmanto virtuvēs visām tautām pasaulē, jo tās unikālo garšu. Tāpēc ir svarīgi zināt kaloriju saturu sīpolu . Raw, žāvēti, vārīti, cepti, marinēti sīpoli pievieno zupām, salātiem, mērcēm, dārzeņu sautējumi, gaļas un zivju ēdieniem, ko izmanto kā garšvielu saglabāšana sastāvdaļu un garšvielu maisījumi.

Ēšanas sīpoli palīdz uzlabot apetīti, stimulē sekrēciju kuņģa sulas, paātrina gremošanu, gremošanu, normalizē ūdens-sāļu līdzsvaru. Sīpoli ir labs diurētiķis, antiseptiska, attārpošanas, pretiekaisuma, anti-sklerotiska un pretdiabēta līdzeklis. Ņemot vērā visas šīs īpašības, īpaši ieteicams izmantot sīpolu ziemā.

Sīpoli tiek dalīts ar līmeni ēterisko eļļu - saldie, Peninsula, asa un rūgta, nesen parādījās nedaudz pikanta, vieglas, saldie deli un salāti. Jāatzīmē, ka ļoti salds ar garšu sīpolu šķirnēm satur vismazāko daudzumu cukura, jo raksturīgo rūgto garšu sīpolu izplatīt ēteriskās eļļas, un to skaits ir atkarīgs no cukura saturu sīpolu. Tik daudz saldās šķirnes sīpoli mazāk kaloriju.

100 g sīpolu 40-43 kcal kaloriju:

 • Ūdens - 86 g;
 • Proteīns - 1, 7 g;
 • Ogļhidrāti - 10, 5-11, 0 g;
 • Fiber - 0, 8 g

Kaloriju sīpoliem

Green, jeb tā saukto sīpolu salāti - salātu spalvas nenobriedušas sīpoli, kāposti, sīpoli un Velsas sīpoli šalotes (Ashkelon), vai puravi. Saturs sīpoliem atkarīgs no kalorijas veida. Salātu sīpoli tiek plaši izmantoti kā piedevu salātiem un vinaigrettes, dažādu dārzeņu un gaļas ēdieniem vai kā aromatizētāju zupas, mērces, mērce un pildījumam.

Sīpoliem: kalorijas un enerģētiskā vērtība uz 100 g:

 • Velsas sīpoli - 34 kcal, olbaltumvielas 1, 3 g, tauki 0.1 g, ogļhidrāti 3, 2 g;
 • Šalotes - 72 kcal, olbaltumvielas 2 un 5 g, tauki 0, 1 g, ogļhidrāti 16 g 8;
 • Puravi - 33 kcal, olbaltumvielas 2, 0 g, 0 tauki, 0 g ogļhidrātu 8, 2 g;
 • Priekšgala-pen - 19 kcal, olbaltumvielas 1, 3 g, 0 tauki, 0 g, ogļhidrāti 4, 6 g

Ieteicams izmantot izvēlni visu gadu zaļo sīpolu - tā zemo kaloriju saturu, un saturs ķermeņa vajadzībām vitamīni un minerālvielas ir ļoti augsts. Kaloriju green puravi - 33 kcal uz 100 g

Kaloriju cepti sīpoli

Kaloriju cepti sīpolu atkarīgs gatavošanas metodi. Pārtikas rūpniecībā, un kaltētu sasmalcinātiem sīpoliem apceptas speciālos konteineros, pievienojot augu eļļu, tad tas ir apstrādāti īpašā veidā. Tas tiek izmantots ražošanā pusfabrikāti, desas, pastētes kā sastāvdaļu no fast food, saldētas pārtikas, maizes produktu maizes cepšanai un sīpolu maizītes, daļu kečupu un mērcēm. Kā garšvielu ceptiem sīpoliem ir pieejama atsevišķi kā klints, sasmalcināta vai plākšņveida.

Mājās, sīpols ir vārīti ar augu eļļu vai apceptas dziļā tauku, iepriekš dusted ar miltiem.

Enerģētisko vērtību un kaloriju no ceptiem sīpoliem 100 g gatavā produkta:

 • Industrial - 251 kcal, olbaltumvielas 4, 5 g, tauki 13, 5 g, ogļhidrāti 27, 4 g;
 • Ar papildus naftas (25 g uz 100 g sīpolu) - 213 kcal, olbaltumvielas 1, 1 g, tauki 20, 0 g ogļhidrātu 8, 3 g;
 • Cepta ar miltiem - 240 kcal, olbaltumvielas 4, 8, 14, tauku, 0, ogļhidrātu 25 3.

Tie ir vidējās vērtības kalorijas sīpolu un uzturvērtība, kas var mainīties atkarībā no klimata un laika apstākļiem, kādos audzē zaļo sīpolu, augsnes un daudziem citiem faktoriem sastāvs.

Яндекс.Метрика