Kaloriju valoda

 Kaloriju liellopu mēle - 177 kcal uz 100 gramiem
 Valodas - deli gaļa, ko izmanto ēdiena gatavošanai dažādi ēdieni, un tiek izmantotas arī tīrā veidā. Pateicoties derīgo īpašību, uzturvērtība valodas, kaloriju, šis gardums attiecas uz blakusproduktiem, kas pirmajā kategorijā. Liellopu mēle, kas ir ļoti zems kaloriju augsta uzturvērtība, ir diētisks produkts Kas var papildināt ar jebkuru zemu kaloritāti. Cik kalorijas valodā? Kā pagatavot vārītu mēli, kas joprojām ir zems kaloriju?

Valoda: kaloriju, uzturvērtība, lietderīgās īpašības valodas

Language (liellopu gaļa un cūkgaļa), kas minēta kā blakusproduktiem pirmajā kategorijā. Ar blakusproduktu pirmās kategorijas ietver arī aknas, sirds, nieres, smadzenes, tesmeņa, un liellopu un aitas gaļas astes. Valoda, kas tiek glabāti kaloriju ļoti zema līmeņa, ar augstu uzturvērtību, ir ciets muskuļu, apjumta raupja ārējais apvalks. Celulozes valodas ir gandrīz klāt saistaudu, kas veicina tās viegli asimilāciju organismā.

Language kaloriju atkarīgs veidiem vārīšanas, tas tiek pārdots svaigi, saldēti, kūpinātas, kā arī gatavo aukstās uzkodas. Vismaz barojošu un ļoti noderīga ir vārīta liellopu mēle, bet kūpināta mēle (gan liellopu un cūkgaļa), kā arī uzkodas no valodas ir visaugstākā kaloriju saturu.

Pulp valoda kaloriju, kas ļauj izmantot šo delikatesi diētas laikā, satur B vitamīnus Un vitamīni E un PP. Celulozes valoda satur dzelzi, fosforu, kāliju, magniju, mangānu, nātriju un citas uzturvielas, kas nepieciešami normālai organisma funkcionēšanai.

Liellopu mēle: kaloriju, derīgās īpašības

Par liellopu mēles miesa, kaloriju sasniedz 177 kalorijas uz 100 g produkta, kas ietver:

 • Olbaltumvielas - 16 g;
 • Tauki - 12 g;
 • Ogļhidrāti - 2 no 2

Liellopu mēle, kaloriju, kas joprojām ir samērā zems dažādos veidos vārīšanas Tas ir lielisks papildinājums gan ikdienas uzturā un diētisko pārtiku. Liellopu mēle iesakām ievadīt Butch uzturs (olbaltumvielu, ogļhidrātu mija), sakarā ar augstu olbaltumvielu saturs šķiedru. Language veicina ilgstošu sāta sajūtu.

Liellopu mēle ieteiktu stāties uzturā grūtniecēm, bērniem, pacientiem ar anēmiju (sakarā ar augstu dzelzs saturu), un pacientiem ar kuņģa-zarnu trakta, sirds un asinsvadu sistēmas slimībām. Liellopu mēle ir lieliska alternatīva citu šķirņu gaļas uzturā.

Masa liellopu mēle ir robežās no 1 līdz 2, 5 kg. 100g liellopu mēle satur 9% no ikdienas kaloriju, aptver ikdienas prasību vitamīna B12 regulēt tauku un ogļhidrātu vielmaiņu organismā, kā arī 40% no ikdienas prasību cinka, palīdz samazināt holesterīna līmeni organismā.

Valoda, kas ir ļoti zems kaloriju, salīdzinot ar tās uzturvērtību, ir lieliska garša   pret aitu vai cūku valodā.

Cūku valoda: kaloriju, derīgās īpašības

Cūku valoda kaloriju, kas ir nedaudz lielāks nekā liellopu mēles, arī nodrošina blakusproduktus no pirmās kategorijas. Cūkgaļas mēle tā uzturvērtība ir nedaudz zemāka liellopu mēle.

Attiecība uzturvielu cūku valodas kaloriju sasniedz 208 kalorijas uz 100 g, no:

 • Olbaltumvielas - 15, 9 g;
 • Tauki - 16 g;
 • Ogļhidrāti - 2, 1 gads

Cūkas mēle, kas ir zemāks kaloriju kaloriju citus blakusproduktus, ir šādas noderīgas īpašības: Kaloriju valoda cūku - 208 kcal uz 100 gramiem

 • Vielmaiņas uzlabošanai;
 • Stiprināšana kaulu un muskuļu audos;
 • Normalizācija funkcija no sirds un asinsvadu sistēmu;
 • Izvadīšana holesterīna no organisma;
 • Nervu sistēmas normalizācija;
 • Ilgstoši sāta sajūtu.

Svars uz cūku mēles no 250 g līdz 450 g izdevīgi metode cooking cūkgaļas mēles, kurā kaloriju joprojām būs neliels, novārījums .

Metodes valodu sagatavošanai: kā valoda kalorijas?

Ar dažādiem veidiem, kā šo delikatesi kaloriju valodu mainīsies sagatavošanu. Tātad, valodu jūs varat sagatavot sevi, pērkot svaigu vai saldētu produktu vai dod gatavi šķirņu valodā, kas ir daudz lielāks kaloriju. Derīgās īpašības vārīta mēle, kaloriju būs atkarīgs arī no lopu veida. Piemēram, vārīta liellopa mēle kaloriju saturs ir zemāks nekā vārītas cūkgaļas mēles. Kaloriju saturs būs atkarīgs no valodu kursiem, kas ietver valodas (salāti ar majonēzi) vai metodi tā sagatavošanā.

Language galvenokārt vārīties. Tiesības veids, kā gatavot to ir iepriekš iztīrīti tauku, saistaudu, balsenes, novārījums to pietiekamā ūdenī 2, 5-3 stundas. Tad, valodai jābūt no cietām ādas skaidrs. Ir nepieciešams tikai, ka valoda vārīta likt aukstā ūdenī 3-5 minūtes, pēc tam grūts āda nāk nost vieglāk.

Vārīta mēle, kas ir mazkaloriju, izmanto gan patstāvīgi, gan kā daļu no citiem ēdieniem : Jellied mēles, salāti, ruļļi valoda cassoulet.

Valoda nav ieteicams mazuļi vai cept cepeškrāsnī (kas ievērojami palielinās kaloriju saturu, jo tas prasa papildus tauku), kā par pilnu gatavību produktiem jābūt pagarināts termisko apstrādi. Kad maz kaloriju valodā ir maiga garša un lielisks uztura īpašības.

Valoda un diēta: tas ir iespējams izmantot blakusprodukti diētu uzturā

Tiek uzskatīts, ka blakusprodukti nav īpaši noderīga organisma. Saskaņā ar dietologiem, daži blakusproduktiem ir neaizvietojams avoti vitamīniem un elementu un to izmanto, lai ārstētu diētām. Daudzi blakusproduktiem ir diezgan zems kaloriju augsta uzturvērtība. Ņemot vērā kaloriju daudzumu valodā, šis gardums var attiecināt uz uztura produktiem. Sastādot uztura kaloriju diētu jāuzskata valoda un metode tā sagatavošanā.

Par uztura diēta ir labāk dot priekšroku svaigu vai sasaldētu produktus, izvairoties no ready-to-ēst deli. Vārīta mēle ir noderīga sastāvdaļa uzturā. Tas ir neaizstājams olbaltumvielu avots, kas nodrošina sajūtu ilgtermiņā piesātinājumu, kas var efektīvi tikt galā ar badu, novēršot nevajadzīgu snacking.

Arī valoda, kas ļauj droši kaloriju iekļaut to diētu uzturā nodrošina organismu ar ēteriskajām vitamīnus   un mikroelementus. Valoda arī dažādot diētu diētu, ēst garšīgi un veselīgi.

Ar šādu diētu, ir svarīgi atcerēties, ka efektīva svara zudums ir nepieciešama visaptveroša pieeja uzturu un dzīvesveidu. Mērens patēriņš ēdienu, aktīvu dzīvesveidu un pareizu uzturu pēc aiziešanas no diētu palīdzēs ātri tikt galā ar papildu svaru.

Яндекс.Метрика