Siltumspēja kukurūzas

Corn - viena no vecākajām kultivētiem augiem, un tā popularitāte ar iedzīvotāju uzturā sakarā ar dažādiem produktiem, kas var veikt no kukurūzas un pārstrādātiem produktiem.

100 g kukurūzas: kaloriju - 120 kcal, olbaltumvielas 3, 9 g tauku (nepiesātināta) 1, 3 g, 20-25 g ogļhidrātu glikēmisko indeksu - 70.  Konservēti kukurūza - kaloriju, lietderība un pārtika

Neskatoties uz augstu kaloriju, kukurūza tiek uzskatīts par labu diētisks produkts   sakarā ar tajā tādu vielu klātbūtni, kas var saistīties holesterīna un izņemiet to no organisma, kā arī uzlabo dedzināšanu tauku neseno izmantošanu zarnās.

Mūsdienu pārtikas rūpniecības kukurūzu tiek izmantotas, lai ražotu:

  • Corn maizes vai konditorejas izstrādājumi;
  • Labība, popkorns;
  • Kukurūzas putra (milti);
  • Corn pudiņš, cepšana, konditorejas izstrādājumi (milti);
  • Konservi kukurūzas (par pirmo un otro kursu, salātiem);
  • Kukurūzas ciete (biezinātājs, saldinātājs, izejvielu alkoholisko dzērienu, etiķa);
  • Kukurūzas eļļa (no kukurūzas dīgļu).

Arī pārtikas patērē sezonā nogatavošanās vārpas svaigi vārītas. Kaloriju vārītas kukurūzas 100-150 kcal uz 100 g, un ir atkarīga no veida, brieduma pakāpi   un augšanas apstākļiem.

Vārīta kukurūza - videi drošu produktu, jo tā īpašuma neuzkrāt un nesaglabāt ķīmiskās vielas no masveidā ieviesti jomā mēslojumu. Tas kaloriju vārīti kukurūza ir niecīgs, un tās uzturvērtība un ārstniecības īpašības ir būtiski uzturā.

No kukurūzas putraimi gatavo kukurūzas putra, kalorijas, kas jāņem vērā, ja putra ar diētu izvēlnē. Putraimi kukurūzas zemu alerģisks, nomāc procesus pūšanas un rūgšanas zarnās, samazina kardiovaskulāro slimību. Kukurūzas putraimi tiek plaši izmantoti bērnu ēdienkartes un lai sagatavotu graudaugu uzturā un ikdienas uzturā.

Auzu Corn: kaloriju uz 100 g gatavā produkta 337 kcal, olbaltumvielas 8, 3 g, tauki 1,2 g, ogļhidrāti 75 g 0

Kukurūzas pārslas, kaloriju, kas ir trīs reizes lielāks kaloriju izejvielas, izgatavots no kukurūzas putraimi, ko iegūst īpašā veidā. Ar graudu apvalks tiek noņemts, embriji tiek atdalītas, iegūto graudaugu vārīti cukura sīrupu, sāli, masu plyuschat plānās ziedlapiņām un cep, līdz kraukšķīgus stāvoklī. Kukurūzas pārslas bagātināts ar dažādām piedevām - cukura sīrupu, karameļu, šokolādes, vitamīnu un minerālvielu kompleksu. Tās sajauc ar dažādiem smalki sagrieztu žāvētu augļu.

Kukurūzas pārslas: kaloriju uz 100 g 363 kcal, olbaltumvielas, 6, 9 g, tauki 2, 5 g, ogļhidrāti 83 g 6

Mūsdienu gatavošanas plaši izmanto konservu kukurūza. Kaloriju tas ir mazs, un ar dažu ēdienu sagatavošanu un dažādiem salātiem, tā ir neaizstājama. Kad konservēšanas zaudējis pusi no derīgo īpašību kukurūzas, bet ar ievērojami palielinātu derīguma termiņu.  Kukurūzas putra - kaloriju un uzturvērtības īpašības

Konservēti kukurūzas: kaloriju uz 100 g 119 kcal, olbaltumvielas 3, 9 g tauku 1, 3 g, ogļhidrāti 22 g 7

Trauki izgatavoti no kukurūzas veicinās strauju piesātinājuma ķermeni ar uzturvielām un nomāc izsalkumu uz ilgu laiku.

Corn zīda novājēšanu

Corn pavedieni (mati) tiek izmantots oficiālā medicīnā, lai ražotu dažādu produktu. Šķidruma ekstrakts vai infūzija kukurūzas drīksnu palielina žults sekrēciju, samazina tā viskozitāti un īpatnējā masa, paātrina asins recēšanu, skaita palielināšanu trombocītu, uzlabo diurēzi.

Corn zīda lieto svara zudums, jo to diurētiskās un choleretic rīcību.   Infūzijas vai novārījums kukurūzas drīksnu samazina apetīti, stabilizē cukura līmeni asinīs un nomāc alkas pēc saldumiem, tādējādi palielinot komforta diētu.

Lai pagatavotu buljonu, ir ieteicams, lai iegūtu kukurūzas zīda aptiekās, kur produkts tiek pārbaudītas, savākt savu nevajadzētu būt, jo pesticīdi, kurus apstrādā jomā, uzkrāto galvenokārt šķiedru audos kukurūzas.

Яндекс.Метрика