Par Dermatology

 Dermatology - zinātne par ārējo apvalku

Klīniskā medicīna, zināms, ka mums kā dermatoloģijā, pētīja struktūru un funkcijas ādas, matu, nagu un gļotādu. Turklāt interešu sfērā Dermatoloģijas nokļūt ādas slimībām, to profilaksi un ārstēšanu, kā arī jaunu metožu diagnosticēt slimības.

Galvenais mērķis šo darbības veidu zāles - lai atjaunotu normālu stāvokli matiem un ādai pēc iepriekšējās infekcijas un cilvēka patoloģijām. Šajā sakarā, gan pieaugušajiem, gan bērniem, ir cieši saistītas ar dermatoloģijas un veneroloģijas onkoloģijā. Kā daļu no pētniecības darbu, ko veic, lai pētītu novecošanās procesus un izmaiņas ādā, taukaudos, matiem un nagiem. Ar tiešu līdzdalību dermatologu, lai izstrādātu jaunus medikamentus un kosmētiku, kas ļauj ādai tikt galā ar defektu bez operācijas vai citu lielāko iejaukšanās organismā.

Visbiežāk ādas slimība - vēzis, kārpas, ekzēma, psoriāze, sēnīšu infekcijas, dermatīts un pinnes. Par daudziem no šiem slimību simptomi ir līdzīgi viens otram, kas ievērojami apgrūtina pareizu diagnozi. Šī iemesla dēļ, bērni dermatoloģija izmanto papildu izpētes metodes, jo īpaši, diascopy, slānis-nokasot, dažādu ādas testu, histoloģiski pētījumi un bioķīmisko analīžu.

Mūsdienu dermatoloģija ļauj sasniegt panākumus ārstēšanā smagākajām slimībām, no kuriem daži ir tikai pirms dažiem gadiem tika uzskatīts neārstējama. Šis progress bija iespējama, inovatīvu metožu diagnostikas un ārstēšanas ādas slimību ieviešanu, kā arī lomas palielināšanai preventīvo pasākumu savlaicīgu atklāšanu un ārstēšanu dažādu slimību ādas.

Яндекс.Метрика