Par ginekoloģija

 Ginekoloģija

Ginekoloģija burtiski nozīmē "zinātne par sievietēm." Šī medicīnas nozare, kas nodarbojas ar sieviešu reproduktīvo sistēmu. Lai gan nav medicīnas nesvarīgas un sekundārās platības, tomēr ginekoloģija attiecas visvairāk svarīga un nepieciešama, jo veselība sieviešu reproduktīvo sistēmu ir atkarīga ne tikai viņa, bet viņas bērns, bet globālā nozīmē - nākotnes paaudzēm.

Veselības aprūpes sieviešu reproduktīvo sistēmu, kas bērnībā. Īpaši neaizsargāti šajā sakarībā ir pusaudzes, kā šajā laikā ir hormonālās izmaiņas organismā. Iekaisuma slimības dzemdes pie pusaugu meitenēm, kas ir kļuvuši, diemžēl, pārāk bieži, ir ļoti bīstami, jo tie var izraisīt neatgriezeniskas izmaiņas, un vēlāk neauglību. Slimības reproduktīvo sistēmu iesaistīto bērnu ginekoloģijā meitenēm un pusaudžiem.

Sieviešu veselība ir atkarīga no daudziem faktoriem, no ģenētiskajām īpatnībām vidi, kurā attīstība reproduktīvo sistēmu, valsts imūnsistēmu, un cik nopietni tas attiecas uz sievieti. Iezīme sieviešu dzimumorgāniem ir, ka tas darbojas īpašā cikliskā režīmā. Šis ritms ir noteikts hormonu, tāpēc ir tieši saistīta ar ginekoloģijas endokrinoloģijā. Tā ir cieša un tieša saikne, jo stāvoklis endokrīno dziedzeru, kas ražo sieviešu dzimuma hormonu, jo daudz kas ir atkarīgs no veselības iekšējo dzimumorgānu.

Vēl viens sieviešu reproduktīvo sistēmu iezīme ir tā jutību uz patoloģiskām izmaiņām organismā. Tāpēc ginekologi uzstāt uz periodiskiem checkups. Jums ir apmeklēt ginekologu vismaz reizi gadā, ar nosacījumu, ka sieviete nav apnikt. Protams, esošie slimības simptomi Tas jādara biežāk.

Mūsdienu ginekoloģija ir ievērojama arsenāls rīku izārstēt lielāko daļu no tā dēvētās "sieviešu slimībām." Tagad veiksmīgi ārstēti pat ļaundabīgi audzēji dzemdes un tās piedēkļu. Svarīgs un bieži vien noteicošais aspekts ir savlaicīga piekļuve pie ārsta. Piemēram, vēzis, dzemdes kakla, kad nozvejotas agrīnā attīstības stadijā, var izārstēt 95% gadījumu, un pašreizējā attīstības stadijā ginekoloģijā to var izdarīt ar maigu, aiztaupot paņēmieniem.

Ginekoloģija ir tas, kas notiek pirms pediatrija, ir nepieciešams atcerēties katru sievieti.

Яндекс.Метрика