Infekcijas slimības

 Infekcijas slimības

Infekcijas slimības - slimību grupa, kas sāk attīstīties kā rezultātā darbības patogēnu. Atšķirībā no daudzām citām slimībām, no infekcijas rakstura slimības var pārnest no cilvēka uz cilvēku.

Tas bieži noved pie liela mēroga epidēmiju un vajadzību ieviest karantīnas pasākumus. Starp citiem svarīgiem funkcijas šīs grupas slimībām var atzīmēt specifiku etiologic aģenta, ciklisko raksturu plūsmas, un to, ka infekcijas slimības cilvēks, ne tikai ietekmēt dažādas organisma sistēmu, bet arī veido imunitāti pret patogēniem.

Šajā brīdī no dažādām infekcijas pastāvīgi ietekmē miljoniem cilvēku. Šī slimība ne tikai grauj veselību cilvēces, bet arī rada milzīgus ekonomiskus zaudējumus. Tā apgalvoja, ka daudzu bērnu infekcijas slimības beidzot tika uzvarēta ar 70-tajos gados no pagājušā gadsimta, bet tā nav taisnība. Jā, zinātnieki ir bijuši ļoti nozīmīgi sasniegumi cīņā pret patogēniem dažādu destruktīvu procesu, tomēr, pilnīga atteikšanās no infekcijām ir pāragri teikt. Līdz šim, mēs varam noteikt tikai vienu slimību, kam nav ietekme uz vairāk nekā 20 gadiem - baku. Visas citas infekcijas slimības rodas regulāri dažādās pasaules daļās un cēloni epidēmijas iedzīvotāju vidū.

Es arī gribētu atzīmēt, ka infekcijas procesus var uzsākt ne tikai ar patogēniem, bet arī produkti viņu dzīvības funkcijas. Uzkrāšanai, piemēram, ūdenī vai pārtiku, tie izraisa akūtas intoksikācijas, ja nav ārstēšanas - nāvi. Tomēr ne visi tik slikti, kā šķiet pirmajā acu uzmetienā, jo visu milzīgo masu mikroorganismiem, ar kuru mēs saskarties gaitā dzīves, infekcijas cilvēku slimības izraisa tikai ļoti neliels skaits aģentiem.

Яндекс.Метрика