Par Kardioloģijas

 Kardioloģija - diagnostika un slimību ārstēšana

Vārds "Cardiology"   Tas nāk no diviem grieķu vārdiem - KARDIA   (Sirds), un logotipi   (Teaching). Šī medicīnas nozare pēta struktūru un funkcijas sirds, cēloņi, sirds un asinsvadu sistēmas slimībām, mehānismiem attīstības, klīniskajām izpausmēm slimības, metožu slimību diagnostikas un kā izturēties pret viņiem. Turklāt, bērnu un pieaugušo kardioloģija nodarbojas ar slimību profilaksi un rehabilitāciju pacientiem ar dažādām slimībām, sirds un asinsvadu.

Pašlaik kardioloģija ir viena no svarīgākajām jomām klīniskās medicīnas. Tas ir saistīts ar to, ka ik gadu no sirds un asinsvadu sistēmas slimībām, miljoniem cilvēku ir nogalināti, un tik daudz vairāk - kļuvuši par invalīdiem, un sirds slimības nav saudzējuši nu veci vai jauni, bieži vienlīdz skar gan vīriešus, gan sievietes, un bērnus. Daļēji šā iemesla dēļ pēdējos gados, bērnu kardioloģijas pārveidots no tīri medicīniskā veselības svarīga sociāla problēma, kas ir jātiek galā ar ne tikai ārsti, bet arī valsts. Pēdējais, protams, interesē, saglabājot iedzīvotāju veselību un tā veselību, un valdībām visās attīstītajās valstīs tiek aktīvi apsver programmas, kuru mērķis ir apkarot un novērst patoloģijas un kroplības, sirds un asinsvadu sistēmu.

Galvenais uzdevums, kas cīnās ar kardioloģija - savlaicīgi atklātu sirds slimība, turiet attieksmi un rūpes par pacientu rehabilitāciju. Tas izmanto vismodernākās metodes un tehnoloģijas: phonocardiography, elektrokardiogrāfija, jūtot sirds dobumus, angiocardiography, ultraskaņas un rentgenstaru metodi. Katru gadu efektivitātes diagnostikas un terapijas procedūras pieaug. Tas dod mums ir uzticama, ka kādu dienu kardioloģija var ne tikai ārstēt slimības jau parādījās, bet nepieļaut to rašanos, kas ir agrīnā attīstības stadijā.

Яндекс.Метрика