Par Nefroloģijas

 Nefroloģija - diagnostika un slimību ārstēšana

Burtiskā tulkojumā no grieķu vārda "nefroloģijas" nozīmē "zinātne par nierēm." Šī sadaļa nodarbojas ar pētījumu par Internās medicīnas nieru slimībām, to etioloģiju, patoģenēzi un klīniskajām izpausmēm. Turklāt, nefroloģija izstrādājot jaunas metodes, diagnostikas, ārstēšanas un slimību profilaksei. Viens no galvenajiem apakšgrupas zinātnes nierēm ir Pediatric Nefroloģija. Savā jomā procentu neiekrīt slimību diagnosticēta bērniem, tai skaitā hronisks.

Pašlaik, nefrologi izmantot modernas, augsto tehnoloģiju aprīkojumu, kas ļauj diagnosticēt slimības agrīnā stadijā, un nekavējoties noteikt cēloni. Starp slavenākajiem un efektīvām metodēm pētniecības vērts atzīmēt: X-ray, radioloģiskie, ģenētisko, ultraskaņas un imūnhistoķīmiskas metodes. Arī nefroloģijas plaši izmanto audu biopsijas un elektronu mikroskopijas pētījumi.

Pēdējos gados, nieru slimības ietekmē vairāk un vairāk cilvēku dēļ vides degradācija un kvalitāte pasliktinās dzīves. Īpaši bīstami ir tas, ka ar hronisku glomerulonefrīts, pielonefrīts, un hroniskas nieru mazspējas arvien vairāk saskaras ar zīdaiņu nefroloģija, lai gan pēdējā laikā, šīs slimības bija daudz pieaugušajiem.

Minēts nefrologs, ir uzreiz visos gadījumos, kad jūs redzat simptomus nieru un urīnceļu. Iesaistīties sevi - tas ir bīstami, jo ļoti bieži simptomi nopietnām slimībām ir nonspecific un kropļo objektīvi izvērtēt pacienta stāvokļa. Palīdzība šajā situācijā var būt pieredzējuši tikai ārsts, kurš būs iecelt pilnu medicīnisko pārbaudi organismā.

Яндекс.Метрика