Par ortopēdijas

 Ortopēdija - Diagnostika un slimību ārstēšana

Ortopēdija - tas ir viens no sadaļām klīniskās medicīnas saistīts ar izpēti par muskuļu un skeleta sistēmas slimībām. Jomā interešu ortopēdija krist tādas darbības kā profilaksi, diagnostiku un ārstēšanu traucējumu muskuļu un skeleta sistēmas, kā rezultātā no iedzimtas anomālijas, iekaisuma un ievainojumu.

Saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas (PVO), 2/3 iedzīvotāju planētas dažādās pakāpēs, cieš no locītavu un mugurkaula slimībām. Osteoporoze, artrīts, plakanās pēdas, kefoz, ishiaz, atrofija un citas problēmas, kas balsta un kustību sistēmas būtiski samazina dzīves kvalitāti, ierobežojot pārvietošanās brīvību, samazinās dzīves tās personas, lai veiktu vienkāršas darbības un darba pienākumus. Šī iemesla dēļ, ortopēdija piesaista uzmanību pētnieku, izstrādājot jaunas metodes ārstējot slimību un tehniskie līdzekļi, lai atvieglotu procesu ārstēšanu un rehabilitāciju.

Īpaši svarīgi šajā ziņā pediatrijas ortopēdija, jo daudzi hroniskas slimības locītavu un mugurkaula ir rezultāts vienaldzību pret viņu agrīnā vecumā. Pediatrisko ortopēdija attīstība uzlabos prasmes un izpratni par vecāku šajā jautājumā, padarīt tos savlaicīgi apmeklēt ārstu, ja brīdinājuma zīmes. Tas ir ļoti svarīgs jautājums, jo, ja jums nav sākt agri ārstēšanu, tad ir raksturīgās grūtības ar bērna attīstībai, kas bieži noved pie invaliditātes un tās samazināšanās dzīves kvalitāti.

Яндекс.Метрика