Neiroloģija

 Neiroloģija

Neiroloģija - medicīnas nozare, apsverot traucējumi centrālās un perifērās nervu sistēmas, mehānismi to attīstības, diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi. Šis plašais apgabals, kas ietver anatomija, fizioloģija, embrioloģija, histoloģija, terapija (neiropataloģiju) un operācijas (neiroķirurģijā). Slimības un traumas smadzeņu, muguras smadzeņu, visi traucējumu motoru un jušanas inervācijas ietilpst pārskatīšanas Neiroloģijas veidus.

Slimības, nervu sistēmas, ko raksturo lielo dažādību, daudzveidība simptomi un pazīmes, kas ir iemesls, kāpēc bieži vien, jo īpaši agrīnās stadijās šo slimību veikti citām sistēmām. Tādējādi, neiroloģiska slimība var izpausties dermatoloģijas simptomi, sāpes nezināmas rakstura traucējumi, kuņģa-zarnu trakta, sirds un asinsvadu sistēmu, uroģenitālā traucējumi un novirzes garīgo stāvokli. Tas prasa augsti kvalificētu ārstu un precīzu diagnostiku, lai noteiktu neiroloģiski traucējumi, pretējā gadījumā pacienti var izmantot ārstēta gadus pēc nepatiesi diagnosticēto slimību vidū citiem speciālistiem.

Slimības, uz kurām atlīdzību Neiroloģijas, ir diezgan bieži, rasties jebkurā vecumā, ieskaitot bērnus. Tās var izraisīt traumas, infekcijas, imūnsistēmas traucējumi, smagu stresu, un traucētu augļa attīstību. Slimības, nervu sistēmas, kas iesaistītas bērnu neiroloģijā, atsevišķā disciplīnā bērniem. Pediatric Neiroloģija ir liela nozīme, jo lielākā daļa neiroloģiskām slimībām ir pirmā reize, kad parādās bērnībā, un tikai šajā vecumā var efektīvi labot. Bez gandrīz tāds pats loks slimībām, pieaugušo neiroloģijā, pediatrijas neiroloģija nodarbojas ar iedzimtu patoloģiju smadzeņu un muguras smadzeņu, kā arī traumu rezultātā dzemdību traumas.

Šobrīd, bruņojušies ar neiroloģisko speciālistiem ir modernas diagnostikas metodes, efektīvas zāles, jaunākās metodes neiroķirurģiskas operācijas, kā arī klasiskās, laika pārbaudi ārstēšanu. Šī iemesla dēļ lielākā daļa neiroloģiskām slimībām, tagad veiksmīgi ārstēti, bet citos gadījumos tas ir iespējams panākt ievērojamu reljefa stāvokli, un dažreiz ilgstošu remisiju.

Яндекс.Метрика