Psihiatrija - lauks attiecīgās ar studiju, ārstēšanai un rehabilitācijai garīgās vai emocionālo traucējumu medicīnā. Garīga slimība tiek uzskatīta par nosacījumu, kas nav garīgo veselību, bet tas ir relatīvs jēdziens un var mainīties atkarībā no apstākļiem un personīgajām īpašībām. Psihiatrija iezīme ir tā, ka reizēm acīmredzams psihiskie traucējumi bez organiskām izmaiņām, kas notiek organismā, tas ne vienmēr ir iespējams noteikt, vai nu kvantitatīvi vai kvalitatīvi, un diagnoze tiek veikta, pamatojoties uz testēšanu. Galvenā problēma ir zaudējums garīgās slimības pacientiem no normālā sabiedriskajā dzīvē.

Garīga slimība ir ļoti bieži, saskaņā ar medicīnisko statistiku, katrs piektais cilvēks tiek pakļauts kāda veida garīgo traucējumu, pagaidu vai pastāvīga. Cieš no garīgām slimībām jebkura vecuma cilvēkiem, ieskaitot bērnus, dažas slimības parādās agrā bērnībā, piemēram, autismu.

Bērnu psihiatrija ieņem īpašu vietu psihiatrijā, kā bērna prāts ir ļoti nestabils, un ar pienācīgu rūpību un atbilstošu ārstēšanu bērna nespēj atgriezties normālā dzīvē, tai skaitā sociālā. Galvenais ārstēšana garīgiem traucējumiem bērniem ir rehabilitācija, ieskaitot psiholoģisko un sociālo. Bērnu psihiatrija šobrīd izstrādā virzienā maksimāli pielāgojot bērna uz uzņēmuma citiem bērniem, kas pārvietojas prom no izolācijas slima bērna, kā tas bija pieņemts iepriekš.

Rehabilitācija, jo īpaši sociālo, ir viena no svarīgākajām vietām ārstēšanā garīgo slimību, šī ir joma, kur psihiatrija ir cieši saistīta ar psiholoģiju un pedagoģiju. Pašlaik lielā mērā jāpārskata un jāuzlabo procedūras garīgās slimības. Romāns Group narkotiku efektīvāku un dod mazāk blakusparādības, tiek plaši izmantoti fizioterapija. Visaptveroša ārstēšana, izmantojot palīglīdzekļus metodes, piemēram, mākslas terapija, darba terapija, animaloterapiya, var panākt ievērojamu panākumu, un, ja jums nav pilnībā izārstēt slimības, vismaz, lai panāktu pozitīvu dinamiku un novērst sabrukumu indivīdu.

Яндекс.Метрика