Par Pulmonoloģija

 Pulmonoloģija - diagnostika un slimību ārstēšana

Pulmonoloģija - sadaļa klīniskās medicīnas jomā interešu kas ietilpst elpošanas ceļu slimības: plaušu, pleiras, trahejas un bronhu. Turklāt pulmonologists specializējas jaunu metožu ārstēšanu elpošanas sistēmas slimībām, strādā pie to profilaksi un diagnostiku. Starp šīm slimībām, var identificēt, piemēram, abscess, astma, plaušu vēzis, bronhīts, emfizēma, pneimokonioze, plaušu embolija, silikoze, miega apnoja, un sarkoidoze.

Atsevišķa zona ir phthisiology pulmonoloģija. Šī joma attiecas diagnostikai, ārstēšanai un profilaksei plaušu tuberkulozi. Pēdējos gados ir vērojama tendence integrēt tuberkulozi un pulmonoloģija, atspoguļojot izmaiņas pieejā cēloņiem un klīnisko gaitu tuberkulozi. Mūsdienu medicīnā, slimība ir saistīta ar citām slimībām, ko izraisa alerģiskas, jaunveidojumiem un arodslimību elpošanas sistēmu. Problēma ir tā, ka simtprocentīgi efektīvas ārstēšanas TB neeksistē, un skaits inficēto cilvēku katru gadu pieaug.

Neskatoties uz vairākām acīmredzamām problēmām, Pulmonoloģija, kā zinātne ir pastāvīgi attīstās. Šodien, ārsti var veiksmīgi noteikt un ārstēt slimības, kas iepriekš tika uzskatīts par neārstējamu, un viņi ir noteikuši, kā likums, ir agrīnā stadijā, kas būtiski atvieglo procesu apstrādes un reģenerācijas. Par pareizu diagnozi, izmantojot metodes, piemēram, bronhoskopija, datortomogrāfijā, laboratorijas un radioloģisko izmeklēšanu.

Яндекс.Метрика