Ultraskaņas angioloģijā

 Angioloģijā

Angioloģijā - medicīnas nozare, kas specializējas diagnosticēšanā un ārstēšanā asinsvadu slimības. Jo īpaši, vēnas, limfas kuģiem, artērijās.

Kā zināms, cilvēka asinsvadu sistēma ietver sirds, asins un limfas kuģiem, kaulu smadzeņu, liesas un limfmezgli. Saskaņā ar tā morfoloģisko un funkcionālās īpašības, viena asinsvadu sistēma ir sadalīta asinsrites un limfātiskās sistēmas.

Mūsdienu pasaulē, cilvēks mēģina noķert visu laiku aizmirstot par galveno lieta - par savu veselību. Lai justos labi, ķermeņa muskuļi ir tonēti. Tāpat asinsvadu sistēma pieprasa slodzes būt labā formā. To, ka šāds stress noved pie Angiological slimību, sirds un asinsvadu sistēmas.

Medicīnā ir daudzu slimību asinsrites sistēmas: anēmija, aneirismas aterosklerozes, akūtu tromboze, embolija artērijas vai vēnas, varikozas vēnas, vēnu tromboze un dažādu asinsvadu traumas. Visi no tiem pieder angioloģijā.

Diagnoze slimību angioloģijā

Tāpat kā ar jebkuru diagnozi slimības, diagnoze asinsrites sistēmas slimībām, pamatojoties uz klīniskas izpausmes. Diagnosticēt tos ar aparatūras pētījumiem. Šādi pētījumi sniedz vispilnīgāko un ticamu aplēsi par slimības stadija, lai identificētu lokalizācijas procesu.

Ja Angiological pētījumi ir parādījuši, ka ķirurģiska iejaukšanās ir nepieciešama, pacientam veic operācijas, ar kuru novērš asins recekļi asinsvados, kas nākotnē, ietaupa vīrieti no insulta vai infarkta.

Mūsdienu medicīnā, ķirurgs var izveidot precīzu diagnozi pat sākotnējās pārbaudes laikā. Lai to izdarītu, viņš pēta pacientam ar ultraskaņu Angiological pētniecību. Turklāt mūsdienu ierīcēm, ko izmanto darbībām, ļauj operācijas nebojājot integritāti asinsvadiem. Šī metode palīdz samazināt iespēju komplikācijas pēc šādām operācijām.

Angioloģijā in bērnu ķirurģija

Jaundzimušajiem var rasties pēc Angiological slimībām:

- Hemangioma

- Nematodes

- Tumora kuģi.

Konstatēšanas gadījumā cistas, kas traucē elpošanas, izspiediet barības vads vai izveidot citu dzīvībai bīstamu stāvokli zīdainim, ķirurgs veic operācijas, lai tos novērstu. Gandrīz visas darbības notiek bez jebkādiem sarežģījumiem nākotnē, bērnam augot veselīgi.

Ultraskaņas angioloģijā

 Ultraskaņas angioloģijā
 Mūsdienu angioloģijā plaši izmanto ultraskaņas skenēšanu. Skenēšanas palīdz precīzi identificēt asinsvadu bojājumus, patoloģisku raksturu stāvokli kuģu, noteikt statusu arteriālās un venozās sistēmas cilvēka organismā.

Ultraskaņas angioloģijā ļauj objektīvi novērtēt stāvokli artērijās vēdera un visam ķermenim. Ļauj novērtēt biezumu kuģa sienām lokāli, pakāpe pārrobežu pārbaudīja kuģi identificēti izglītību uz asinsvadu sieniņām. Šāds pētījums ir nesāpīga un ļoti efektīva, proti, nosakot bojājumu un turpmāko ārstēšanu.

Dažādas asinsvadu bojājumi var novest pie attīstību hemodinamikas traucējumiem. Tieši tāpēc aprakstīt ultraskaņas diagnostikas kritērijus Angiological hemodinamikas sindromus. Šie sindromi, sistemātiskas un vietējās traucējumus asins plūsmu venozās sistēmas, arteriālas deformācija artēriju aneirismas. Izmantojot ultraskaņas angioloģijā pārkāpumi identificēti un savlaicīga ārstēšana veicina ātru atveseļošanos.

Яндекс.Метрика