Par uroloģijas

Studiju joma ir uroloģija slimības Uroģenitālās sistēmas vīriešiem, un urīnceļu sievietēm. Dažreiz slimība reproduktīvo sistēmu vīriešiem izolētas kādā atsevišķā jomā - androloģija kas tomēr attiecas uz uroloģijā, jo šīs divas sistēmas vīriešu ir tieši saistīti. Arī, lauks uroloģija ir nefroloģijas - virziens iesaistīts ārstēšanā nieru slimībām. Īpaša vieta ir aizņemta ar pediatrijas uroloģijā, kura ir kompetenta, papildus iepriekš, noņemšana iedzimto anomāliju urīnceļu un reproduktīvo sistēmu.

Urīnceļu sistēma ir ļoti svarīgs normālai darbībai organismā un nodrošinātu tā darbību slimībām, vienmēr izraisa smagu slimību, jo organismā uzkrāto toksisku produktu, pakāpeniski inde viņu.

Pēdējos gados, sakarā ar pieaugošo precizitāti diagnostikas metožu uroloģijā, tika konstatēts, ka ievērojama daļa uroloģiskā patoloģijas, ko izraisa konkrētas grupas patogēnu, tā saukto uroģenitālās infekcijas, vai saīsinātā formā, IGO. Šis sastāvs ir neviendabīgs grupas mikroorganismu, kas ietver baktērijas, vīrusi, sēnītes, raugu, mikoplazmu un Ureaplasma. Kas vieno tos, ir tas, ka mērķa orgānus par viņiem, lai kalpotu kā orgāniem uroģenitālā sistēmā. Uroģenitālās infekcijas praktiski pārraida gaisa pilienu, galvenajiem veidiem, kā tās pārraides - mājsaimniecības un dzimuma, ar seksuālo veids pārsvarā, jo īpaši pieaugušiem pacientiem.

Pediatric uroloģija reti saskaras ar slimībām, ko izraisa IGO, bieži vien ir nozīme iedzimtu anomāliju vai patoloģija, kas saistīti ar neiroendokrīnā traucējumiem, tāpēc pediatrijas uroloģija, tomēr, kā uroloģijas nodarbojas ar pieaugušajiem, ir cieši saistīta ar neiroloģijā.

In uroloģija ārstēšanas veiktas ķirurģiskas un konservatīvām metodēm. Pašlaik lielākā daļa ķirurģisko procedūru veic minimāli invazīvas endoskopiskās metodes, kas ievērojami uzlabo attieksmi pret daudzām slimībām, kā arī samazināt iepriekš liels skaits komplikācijas. Tagad, izmantojot endoskopiju un mikroķirurģijas, tas iespējams veiksmīgi likvidēt slimību agrāk uzskatīja neārstējamas, tostarp dažas attīstības anomālijas, pat jaundzimušajiem.

Яндекс.Метрика