Joma saistīta ar pētījumu un ārstēšana seksuāli transmisīvo slimību (STS vai STS - seksuāli transmisīvajām infekcijām) medicīnā sauc veneroloģijas godu Venus - dieviete mīlestības panteons senie romieši.

Lai seksuāli transmisīvajām slimībām, vai kā viņi saka tagad, pret slimībām, seksuāli transmisīvās infekcijas, ko izraisa dažādu patogēnu (baktēriju, vīrusu, sēnīšu, un citi.), Kas apvieno izdevīgu nodošanas metodi. Par infekcijas šādu infekciju nepieciešama cieša fiziska kontakta ar pieskārienu ķermeņa šķidrumiem. Seksuāli transmisīvās slimības nepārraida gaisa pilienu, dažas STS var izplatīties arī citos veidos: mājsaimniecības (piemēram, mājsaimniecības sifilisu) un parenterāli (HIV infekcija, izmantojot kopēju šļirce narkomānu), bet joprojām dominējošais veids pārraides ir seksuāls kontakts, ne vienmēr Dzimumorgānu.

Tradicionāli Veneroloģija uzskatīt tikai dažas slimības, patogēnus no kuriem ir zināms, ka tie tiek nosūtīti dzimumakta laikā. Pašlaik tos sauc klasiskos vai tradicionālās venērisko. Tagad saraksts seksuāli transmisīvajām slimībām ir ievērojami pieaudzis, jo ir identificēti un citiem patogēniem, kas ir galvenokārt seksuālās transmisijas. Neskatoties uz to, ka lielākā daļa no līdzekļiem šo slimību ir labi izpētīta un atzīta efektīvas ārstēšanas metodes un / vai profilaksei, seksuāli transmisīvās slimības joprojām ir plaši izplatīta.

Ārstējot STS ir svarīga agrīna diagnosticēšana, cik drīz vien iespējams, un ārstēšana tiek uzsākta, kā stāvoklī nevērību, vairums no tiem izraisa neauglību. Šī ir ļoti nopietna problēma, ņemot vērā, ka inficēšanās ar seksuāli transmisīvajām infekcijām, ir pakļautas galvenokārt jauniešiem, visaktīvākā vecumā. Viena no svarīgākajām jomām, veneroloģijas ir sanitārie un izglītojoši pasākumi, jo laiks ir veikusi pasākumus, lai novērstu seksuāli transmisīvās slimības var izvairīties no būtiskas veselības problēmas. Seksuāli transmisīvo slimību vairums reaģēt arī uz ārstēšanu, taču ārstēšana tiem jābūt saskaņotiem un noturīgas, un vienmēr vērsta uz pilnīgu atveseļošanos.

Яндекс.Метрика