Infezol

 Infezol
 Infezol - nozīmē parenterālai uzturu.

Farmakoloģiskās iedarbības Infezola

Infezol sastāv no aminoskābēm (svarīgākajiem komponentiem attīstībai olbaltumvielas) un elektrolītu.

Šie komponenti ir fizioloģiskās vielas, vielmaiņas analogi, tāpēc Infezol lieto parenterāli uzturu: tā atbalsta vielmaiņu un uzlabo vispārējo stāvokli pacienta, samazina iespējamību svara zudumu kritiskā stāvoklī.

Ražo divu veidu zāles - Infezol40 ar enerģētisko vērtību 1551 kJ / l un Infezol100 - 1700 kJ / l.

Produkta veids

Izgatavošanas Infezol kā šķīdumu infūzijām.

Indikācijas

Infezol saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas hypoproteinemia, šķidruma zudumu dažādu iemeslu dēļ, pagaidu prombūtne par iespēju pārtikas parastajā veidā (piemēram, pēc operācijas kuņģa-zarnu traktā), lai kompensētu trūkumu olbaltumvielas organismā, uzlabo vielmaiņu, remonta procesu pēc operācijas.

Lietošanas instrukcijas Infezola

 Veids Infezola - IV
 Ievadiet Infezol intravenoza pilienveida.

Infezol40 ievadīta deva paļaujas uz pacienta svars: 25ml šķīduma uz vienu kilogramu ķermeņa svara / dienā. Palielināta deva Infezol - 50ml / kg, ko ievada ieteicamo catabolic valstīm. Ar paaugstinātu pacienta vajadzībām šķidrā kalorijas var pievienot glikozi un elektrolītu.

Infezol100 ievadīt ar ātrumu 10-20ml uz kilogramu pacienta ķermeņa masas dienā.

Kopējā dienas apjoms šķidrā parenterālās barošanas nedrīkst pārsniegt 40 ml / kg.

Bērni no diviem līdz pieciem gadiem Infezol uzlikt likmi 15 ml uz kilogramu ķermeņa masas dienā; 5-14l. - 10ml / kg / dienā. Maksimālā pieļaujamā infūzijas ātrums Infezola - 1 ml / kg / stundā.

Blakus efekti

Blakusparādību pēc Infezol40, Infezol100 mazliet biežums. Tas var būt slikta dūša, drebuļi, vemšana, caureja, aizdusa, šoks, bronhiālā astma, traucēta apziņa pacientiem ar astmu, hyperergic reakciju.

Lielā ātrumā ieviešana Infezol var attīstīties flebīts, hiperkaliēmijas, Hiperamoniēmijas.

Kontrindikācijas Infezola

Saskaņā ar instrukcijām Infezol kontrindicēta audu hipoksiju, pacienti šoka stāvoklī, ar vielmaiņas traucējumiem aminoskābju, mitrināšanu, hiponatriēmijas, sastrēguma sirds mazspēju, nieru, aknu, hiperkaliēmijas, traumatisks smadzeņu traumas, intoksikācija ar metanolu, acidozi, paaugstināta jutība pret nātrija disulfīdu.

Neiesakām par narkotiku ieviešanu bērniem līdz 2 gadu vecumam.

Яндекс.Метрика