Casodex

 Casodex
 Casodex - pretvēža zāles.

Farmakoloģiskā darbība

Casodex - nesteroīds zāles, kas nomāc antiandrogēni, pieaugums prostatas audzēju.

Izmantot narkotiku Casodex pacientiem ar lokāli progresējošu prostatas vēzi, jo tiešā hormonālā terapija ievērojami samazina saslimšanas risku izplatījies metastāzēm kaulos. Casodex terapija arī ļauj palielināt dzīves ilgumu pacientiem. Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - bicalutamide.

Produkta veids

Tabletes 50 mg Casodex.

Indikācijas

Casodex ir parakstītas: lokāli progresējošu vēzi prostatas dziedzera kā monoterapiju vai kā papildinājums staru terapiju, radikālas prostatektomijas.

Narkotika ir efektīvs lokāli progresējošu prostatas vēzi bez metastāzēm vēža, tajos gadījumos, kad izmantošana citiem medikamentiem, ķirurģiskā kastrācija neiespējami.

Lietošanas instrukcijas Casodex

 Casodex 50 tabletes
 Ārstēšanai progresējošu prostatas vēzi veikt Casodex 50 mg vienu reizi dienā kombinācijā ar citiem ārstēšanas veidiem.

Monoterapiju ar nonmetastatic prostatas vēzi ievadot 150 mg Casodex 50 dienā, un tikai vienu reizi.

Saskaņā ar instrukcijām veikt Casodex ilgst vismaz divus gadus. Pacientiem ar smagu aknu slimību ir vidēja devas pielāgošana.

Blakus efekti

Kasodeks50 var izraisīt ginekomastija, krūšu sāpīgums, nogurums, libido, karstuma viļņi, alopēcija (vai otrādi, pastiprināta matu augšanu), sausa āda, seksuāla disfunkcija, slikta dūša, svara pieaugums, nieze, nātrene, sāpes vēderā, pietūkums, angioedēma, hematūrija pasliktināšanos, depresija, plaušu slimība, dispepsija.

Gadījumi aknu transamināžu palielināšanās, dzelte, holestāze pēc tam, izmantojot Casodex (izzūd pēc ārstēšanas pārtraukšanas).

Dati par pārdozēšanu Casodex nav. Ja jūs pārsniegt ieteikto devu un izskatu blakusparādību dēļ izmantot standarta simptomātiska ārstēšana, nav īpaša pretinde. Dialīze ir neefektīvs, jo aktīvā viela izdalās ar urīnu.

Kontrindikācijas Casodex

Saskaņā ar instrukcijām Casodex ir kontrindicēta sievietēm un bērniem, ja konstatēta pastiprināta jutība. Ar aprūpi izrakstīt zāles, pacientiem ar aknu slimībām. Nelietojiet rīku kopā ar cisaprīdu, terfenadīnu, astemizolu.

Яндекс.Метрика