5-NOC

 5-NOC - pretmikrobu zāles, kam ir plašs darbības spektrs
 5-NOC - pretmikrobu zāles, kam ir plaša spektra darbības, pieder pie grupas hidroksihinolīna. Narkotika ir aktīvs pret lielāko daļu mikroorganismiem, kas izraisa iekaisumu urīnceļos (Mycoplasma, E. coli, stafilokoku, Candida, ureplazmu, dermatofītu).

Atlaidiet forma un sastāvs narkotiku

Tabletes 5-NOC pārklājumu. Katra tablete satur aktīvo komponentu - nitroksolin daudzumā 50 mg. Plastmasas pudeles 50 tabletēm.

Farmakoloģiskā darbība

Saskaņā ar manuālo 5-NOK ir antibakteriāls līdzeklis ar plaša spektra darbības. Zāles labi uzsūcas un viegli izdalās caur nierēm no organisma praktiski nemainīga. Tas nodrošina, ka augstās koncentrācijas urīnā veidojas komponents mikrobu. Izmantot 5-NOK ir ietekme uz gram-negatīvo un gram-pozitīvo baktēriju (salmonellas un paugura baktērijas difteriju, gonokoku, streptokoku, E. coli), trichomonads un sēnītēm, ieskaitot dermatofīti un Candida.

Indikācijas 5-NOC

Saskaņā ar instrukcijām 5-NOC ir parādīts dažādu urīnceļu infekciju (uretrīts, cistīts, epididimīts, pielonefrītu) jutīgu mikroorganismu izraisītas uz narkotikām.

Arī izmantošana 5-NOK ir efektīvs, lai novērstu dažādu infekciju fona instrumentālās pētījumiem (katetrizācijas, cystoscopy) un pēc ķirurģiskas iejaukšanās uz orgāniem urīna sistēmu.

Kā izmantot 5-NOK un dozēšanas režīms

Pieaugušie pacienti zāles tiek noteikts apmērā no divām tabletēm četras reizes dienā (kopumā par 400 mg) 2-3 nedēļas. Maksimālā deva narkotikas ir 16 tabletes dienā. Terapijas ilgumu nosaka ārstējošais ārsts individuāli.

Pacienti skolas vecuma zāles parakstītas 1-2 tabletes četras reizes dienā, un bērniem līdz piecu gadu vecumam, deva ir 20 mg / kg iedalīt trīs devām dienā.

Kontrindikācijas

Atsauksmes no 5-NOK nav jāņem, ja konstatēta pastiprināta jutība pret nitroksolinu, kā arī grūtniecības un zīdīšanas periodā. Turklāt, narkotiku lietošana ir kontrindicēta pacientiem ar smagiem aknu vai nieru mazspēju un kataraktu.

Blakusparādības 5-NOC

 Blakusparādība 5-NOK ir galvassāpes
 Atsauksmes no 5-NOK galvenokārt labi panes pacientiem. Dažkārt var būt blakusparādības, piemēram, apetītes zudums, vienu vemšana, slikta dūša, attīstot dažādas alerģiskas reakcijas.

Lai izvairītos attīstību kuņģa-zarnu trakta traucējumi, medikamentu jāņem tieši laikā vai tūlīt pēc ēšanas. Dažiem pacientiem galvassāpes, neiropātija, sirdsklauves, pārejošas jušanas traucējumiem.

Brīdinājumi

Narkotiku urīna laikā var kļūt sarkanīgi dzeltenā krāsā.

Atsauksmes no 5-NOK jālieto piesardzīgi pacientiem ar smagu nieru mazspēju. Narkotiku devu ir ieteicams samazināt uz pusi. Turklāt bez papildu pārbaudēm uz aknām un nierēm, nedrīkst lietot zāles ilgāk kā vienu mēnesi.

Uzglabāšanas nosacījumi 5-NOC

5-NOC Sargāt no bērniem, tumšā vietā. Glabāšanas laiks ir pieci gadi.

Яндекс.Метрика