PĀRIS

 A pāri
 Pāris - dezinfekcijas pretparazītu līdzeklis.

Atlaidiet forma un sastāvs

Tvaiks tiek izvadīts aerosola formā, kura sastāvā aktīvo vielu:

  • 2, 52% piperonila butoxide;
  • 0, 315% esdepalletrina.

Līdzekļu struktūra nav iekļauti halonus.

Aerosola konteineri ar nepārtrauktiem vārstu 200 cm3 (125 g).

Indikācijas

Pāris par instrukcijām, kas paredzētas, lai nogalinātu utis un kašķis ērces, kas ir pakaišiem un apģērbu cilvēkiem, kuri ir inficēti ar galvas utīm un kašķis. Rīks ir arī efektīvs dezinfekcijas sadzīves priekšmetus un tekstilizstrādājumi, kas nav pakļauti termiskai apstrādei.

Aerosols jāpiemēro pēc narkotiku ārstēšanas Spregal. Dezinfekcija tiek novērsts risks, atkārtotas inficēšanās.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām,-PAR nav kontrindikāciju, tomēr, grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā, lai veiktu šādu apstrādi ir nevēlama.

Esiet piesardzīgs cilvēki ar paaugstinātu jutību pret aktīvajām vielām, ko satur šo produktu, kā arī pacientiem ar bronhiālo astmu un obstruktīvu bronhītu.

Devas un lietošanas veids

Aerosolu no attāluma 30-40 cm, reizēm nospiežot aerosola galvu ar rīku.

Apstrāde ir tās lietas, kas inficētas personas izmanto 3-4 dienas pirms diagnozi.

A-par izmantošana ir efektīvs dezinfekcijas personīgās lietas, ko nevar mazgāt vai PAT: spilveni, segas, matrači, virsdrēbes un grīdas, sienas, durvju rokturi, mēbeles, uc

Double apstrādes aerosols priekšmets gultas, uzmanīgi apsmidzina vīles un krokām apģērbu.

Rokasgrāmatā noteikts, ka, lai izvairītos no atkārtošanās dezinfekcijas ir pakļautas personas mantas tiem, kas dzīvo ar inficētu personu galvas utis un kašķis arī.

Vienā kvadrātmetru telpu vajadzētu tērēt 14 g A-pag. Tiek izsmidzināts šis narkotiku daudzums, saglabājot galvas kārtridžu nospiestu 14 sekundes.

Viena pudele pietiek apstrādei kopumu lietām daži cilvēki, vai 9 kvadrātmetru telpu.

Pēc piemērojot A-par neatstāj traipus uz mehāniski virsmas, tāpēc pēdējās apstrādes preces nav nepieciešama papildu mazgāšanu, bet tās var izmantot tikai 2-3 stundas pēc dezinfekcijas kad graut savdabīga smarža aģents.

Aerosolu ieteicams pie +10 ° C un augstāk.

Blakus efekti

Apstrādājot līdzekļus sīkumi neventilētās teritorijās var izjust vietējo alerģisku reakciju: asarošana, dedzināšana un apsārtums. Dažos gadījumos,-PAR var izraisīt elpceļu kairinājumu.

Brīdinājumi

Ārstēšana ir veikta vēdināmā telpā ar logiem atvērts. Pirms izmantot lietas, jums ir nepieciešams, lai jāvēdina līdz pilnīgai izzušanai smaržu naudu.

Aizliegts lietot A-par pie atklātas liesmas vai karstuma darbojas sildītāji.

Ja instruments ir ieguvuši ādu vai acis jāizskalo ar ūdeni.

Analogus

Analogi no A-par, kas izraisa nāvi kašķis un utis ir ārējie zāļu lietošana benzilbenzoāts, Spregal, Sulfodekortem, Bensokril, Antiskab, Wilkinson ziede, tinktūra hellebore, hellebore ūdens.

Noteikumi un nosacījumi uzglabāšanas

-PAR var iegādāties bez receptes. Store ir nepieciešams vietās pieejami bērniem no pārtikas. Cilindru nevar izjaukt un pakļaut tiešai saules staru iedarbībai. Uzglabāšanas laiks 5 gadi.

Яндекс.Метрика