Ausu sērs

 Ausu sērs

Farmakoloģiskā darbība

Ausu sērs ir daudzfunkcionāls instruments LOR mazgāšanai auss kanālā. Saskaņā ar norādījumiem uz A-tserumenu, aktīvās sastāvdaļas narkotiku ir TEA kokoilgidrolizovanny kolagēns cocobetaine un PEG-120 metilglyukazadioleat. Aktīvās sastāvdaļas A-ausu sērs struktūra ietver virsmaktīvās vielas, virsmas darbības, kas veicina likvidāciju ausu sērs auss kanālā un novērš to veidošanos.

Indikācijas A-ausu sērs

Pozitīvas atsauksmes par A-tserumene apstiprina iespējamību tās izmantošanai vairākos gadījumos:

  • profilaksei uzkrāšanās ausu vasku;
  • šķīdināšanai esošo ausu sērs;
  • ievērojot regulāras auss higiēnu, tai skaitā pēc tam putekļainās vietās vai ilgstošā saskarē ar ūdeni, un, izmantojot dzirdes vai austiņas.

Kā izmantot A-ausu sērs

Saskaņā ar norādījumiem, A-ausu sērs ieteicams lietošanai pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 2, 5 gadiem. Temperatūra brīdī preparāta lietošanu jāatrodas pacienta ķermeņa temperatūru.

Lai novērstu uzkrāšanos ausu vasku higiēnu un regulāri A-ausu sērs jālieto divas reizes nedēļā. Mazgāšanai esošo ausu sērs ieteicams lietot narkotikas no rīta un vakarā 3-4 dienas.

 Ieteicams izmantot A-ausu sērs klātbūtnē ausu sērs - 3-4 dienas
 Instrukcijas uz-tserumenu lietošanai satur šādu shēmu: puse no flakona saturu būtu ielej ausī, saglabājot nemainīgu pozīciju galvu uz vienu minūti pēc injekcijas. Pēc vienas minūtes, jums ir nepieciešams, lai noliekt galvu tā, ka A-ausu sērs paliek un izšķīdināti ausu sērs parādījās. Šī tīrīšanas auss kanālā efektivitāti, par ko liecina atsauksmes A-tserumene tiks uzlabota, ja beigās procedūras auss ar tīru ūdeni vai 0 9% sāls šķīdumu. Šis pārvaldes shēma jāatkārto otra auss.

Blakus efekti

Instrukcijas uz A-tserumenu nav dota datus par blaknēm šīs narkotikas lietošanu.

Ne satur informāciju par pārdozēšanas un mijiedarbību-Ceram · ar citām zālēm.

Kontrindikācijas

Solution-ausu sērs nav ieteicams lietot vairākos gadījumos:

  • paaugstināta jutība pret A-ausu sērs;
  • perforēta bungādiņa;
  • akūts vidusauss infekcijas iekaisuma ģenēze;
  • JavaScript pārmija bungādiņa vai 6-12 mēnešus pēc tā noņemšanas.

Vecuma mazāk nekā 2, 5 gadus vecs, un sāpīgas auss kanālā, lūdzu, konsultējieties ar savu ārstu par to, cik lietderīgi būtu izmantot šo narkotiku.

Papildus Informācija

Uzglabāšanas laiks-ausu sērs ir 3 gadi, bet pudeles atvēršanas jāizlieto vienas dienas laikā. Uzglabāt šīs zāles temperatūrā, kas nepārsniedz 30 0 C, vietās, uz kurām bērni ir piekļuve liegta.

Яндекс.Метрика