Lizīna

 Lizīna kapsulas
 L Lizīns - zāles, ko lieto, lai ārstētu herpes.

Farmakoloģiskā darbība L Lizīns

L Lizīns ir aminoskābe, kas piedalās procesā proteīnu ražošanai. Bez lizīna netiek ražoti hormoni, fermenti, antivielas netiek ražotas, nav atjaunota audu augšana ir panīkuši.

Tika arī konstatēts, ka lizīna nomāc vīrusi, kas izraisa elpošanas ceļu infekcijas un herpes, palielina izturību un muskuļu spēku, darbojas kā anaboliska (palielina muskuļu masu), uzlabo atmiņu, sieviešu libido un vīriešu erekcija, labvēlīga ietekme uz stāvokli matiem, ir preventīvs pasākums, lai novērstu osteoporoze, aterosklerozes, izskats dzimumorgānu herpes recidīvu.

Produkta veids

A lizīns darbības kapsulas, tabletes.

Indikācijas

Lizīns pārvalda narkotiku hepatītu, infekcijas slimībām, vīrusu daba, hroniska noguruma sindroms, nervozitāte, uzbudināmība, ar sliktu apetīti, imūnsupresiju, aterosklerozes un sirds slimības, izsmelšanu, locītavu slimības un osteoporoze, katarakta, retinopātija, attīstīta pret diabētu .

Lizīns saskaņā ar norādījumiem, jūs varat arī veikt intensīvas fiziskas slodzes, stresa, reproduktīvie traucējumi, seksuālā funkcija, ar smago matu izkrišana.

Lizīns bieži ietver elektroenerģijas sportistiem, kas vēlas veidot muskuļu.

Jāatzīmē, ka pēc ārstēšanas kursa ar aminoskābēm samazina smagumu migrēna galvassāpes, menstruālā cikla tiek koriģēts, parasti jūtas labāk.

Instrukcijas L Lizīns: kā izmantot

Ieteicamā dienas deva no narkotiku - 1248mg aminoskābes, kas ir 2, 5 tabletes pa 500 mg. Take lizīnu norādīto devu Gavēnis ir sadalīta vairākos posmos.

Remisijas laikā herpes arī veikt 1248mg narkotikas katru dienu, bet, lai ārstētu recidivējošu herpes infekcija ir jābūt 2000-3000mg dienā.

Atlētu aminoskābes, pamatojoties 12mg / kg ķermeņa svara.  Lizīna tabletes

Tiek norādīts, ka tas ir iespējams, neņemot sekas L lizīns uz ilgu laiku, jo tas ir netoksisks, tas ir viegli secināt lieko dabiski.

Lai uzlabotu efektivitāti terapijas ieteicams izslēgt no ikdienas uzturā riekstus, šokolādi, saulespuķu sēklas.

Blakusparādības L Lizīns

Ka tas ir ierakstīts klīniski nozīmīgas blakusparādības aminoskābes. Gadījumā, ja individuālā nepanesība var rasties alerģiskas reakcijas.

Kontrindikācijas

Lizīns nevar pieņemt bērniem līdz 12 litriem, jo ​​augsto varbūtību augšanas aizturi, kā arī grūtniecēm - līdzekļi var negatīvi ietekmēt augļa attīstību.

Яндекс.Метрика