Legalon

 Legalon 140

Legalon - augu narkotiku ārstēšanai kuņģa un zarnu trakta slimību ārstēšanai.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela legalon, silibinin, kas iegūti no augļiem plankumainais dadzis. Preparāti mēdz antitoksisks, aknas, antioksidantu iedarbība.

Terapeitiskais efekts narkotikas ir samazinājies sūdzības par smaguma labajā augšējā kvadrantā, nespēks, vemšana, slikta ēstgriba, nieze, lai uzlabotu vispārējo stāvokli pacientiem ar aknu slimību.

Ir atsauksmes par Legalon, ka tā lietošana palielina dzīvildzi pacientiem ar aknu cirozi.

Produkta veids

Legalon darbības kapsulas vai dražejas, apturēšanu.

Ir divi veidi, sagatavojot - Legalon Legalon140 70 un satur 70 mg silibinin un 140 attiecīgi.

Indikācijas

Legalon saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas uz aknu bojājumu, ko izraisa alkohols, narkotikas (paracetamolu, tuberkulostatiķiem, perorālo kontracepcijas līdzekļu, psihotropo aģentiem, anestēzijas, imūnsupresantiem, antibiotikas), hronisku aknu toksicitāti smago metālu, halogenēto ogļūdeņražu.

Labas atsauksmes par legalon piedalās hronisku iekaisumu aknu slimībām, cirozi, kas piemērojami valstīm pēc toksisko, infekciozo hepatītu, taukainā aknu, distrofija, korekcijas lipīdu metabolismu.

Lietošanas instrukcijas legalon

Legalon140 ārstēšanai smagu aknu slimību dzert vienu kapsulu trīs p / dienā.

Izvērtējot stāvokli pacients par uzņemšanu viena kapsula divu Legalon140 p / dienā. Jūs varat saņemt un Legalon 70mg - divas tabletes trīs p / diennaktī. Gadījumos, kad slimība ir maigāks, lai sāktu parakstītas Legalon 70mg - viens, divi trīs dražejas R / dienā, un tad viens no trim dražejas r / dienā.

 Legalon apturēšana
 Legalon Instrukcijas teica, ka kapsulas vai tabletes nevar sakost

Balstiekārta Legalon veikt agrīnā ārstēšanā smagos apstākļos - četri p / dienā 1. mērīšanas karoti (10ml, kas satur apmēram 100 mg silibinin). Kad uzturošo terapiju saņēma gada 1. karoti divdimensiju p / dienā (aptuveni 200 mg silibinin).

Bērni līdz smagiem apstākļiem ļauj 1. karoti legalon trīsdimensiju p / dienā, pēc kāda laika - 0, 5 ēdamkarotes trīsdimensiju p / dienā.

Blakus efekti

Atsauksmes Legalon pārsvarā pozitīvas. Retos gadījumos, plaušu slimība, sakarā ar neiecietību var būt alerģiska reakcija.

Kontrindikācijas legalon

Legalon, Legalon 140 kontrindicēta ja konstatēta pastiprināta jutība pret objekta.

Pacientiem ar cukura diabētu var būt, ņemot narkotikas - tas nesatur dekstrozi.

Яндекс.Метрика