Ar Lorinden

 Ar Lorinden

Lorinden C - kombinēts preparāts sintētiskā veidā, ziedes, kas ir piemērots, lai ārstētu alerģisku dermatozēm sarežģītām ar bakteriālu infekciju.

Farmakoloģiskā darbība

Lorinden C ir pretiekaisuma, pretsēnīšu, vazokonstriktors, tūsku, anti-alerģiskas un antibakteriālas īpašības.

Aktīvās sastāvdaļas narkotiku ir flumethasone un clioquinol. Flumethasone ir glikokortikosteroīdu hormons, kas palīdz samazināt iekaisumu.

Rīcība izraisa aktivitāti clioquinol Lorinden C pret grampozitīvo baktēriju, raugu, dermatofītu. Efektīva kombinācija clioquinol un flumethasone ļauj Lorindenu C kavē attīstību iekaisuma ādas alerģijas, sarežģī sēnīšu un baktēriju infekcijām.

Ziede Lorinden C ir tauku pamats, kas nodrošina narkotiku un mīkstinoša ūdens atgrūdošs efekts.

Indikācijas Ar Lorinden

Lorinden ar ieteiktajiem allergodermatosis sarežģī bakteriāla infekcija, ko izraisa jutīgi pret clioquinol instrukcijām.

Ar Lorinden, atsauksmes apstiprināt efektīvs dermatīts, psoriāze, ekzēma, eritrodermu, multiformo eritēmu, niezi, atopiskais dermatīts, nātrene, sekundāro infekciju kukaiņu kodumiem.

Ziede Lorinden C arī parakstītas sēnīšu un baktēriju infekciju ādas, kas bija sarežģīta, attīstot alerģiskas reakcijas, kas inficēti autiņbiksīšu izsitumi, impetigo, ēdes, blastomikoze, aktinomikoze, sporotrichosis. Ja kāda iemesla dēļ jūs nevarat iegādāties Lorinden C analogu var aizstāt viņam flumethasone, Lorinden flutsinar N.

Jāatceras, ka piemērot analogus Lorinden C ir paredzēta tikai, vai pēc konsultēšanās ar ārstu.

Kontrindikācijas

Ziede Ar Lorinden nav parakstītas:

  • tuberkuloze ādas;
  • vīrusu ādas slimības;
  • vulgāra un rozā pinnes;
  • ādas audzēji;
  • periorāls dermatīts;
  • ādas izpausmes sifilisu;
  • vēnu kāju čūlas;
  • paaugstināta jutība pret flumethasone vai clioquinol.

Saskaņā ar instrukcijām, Lorinden C ir kontrindicēta bērniem līdz 10 gadu vecumam un grūtniecēm pirmajā trimestrī. Apsēju nedrīkst izmantot, lai ādas infekcijām, stāvokli.

Lietošanas norādījumi, ar Lorinden

Ar Lorinden paredzētas izmantošanai ārpus telpām.

 Ziede Ar Loriden
 Ziede uz skartajā zonā ir ieteicams piemērot kārtiņu 2-3.

Lai uzlabotu efektu Lorinden ar manuālo iesaka izmantot hermētisku pārsēju, kas ir desmit reizes palielina iekļūšanu ziedes ādas slāņos. Gadījumā, ja mērces jānomaina vienu reizi dienā. Maksimālā dienas deva - 2 gadi

No ziedes Lorinden C zem okllyuzionnuyu pārsēju ilgums - 1 nedēļa, ar vienkāršu piemērošanu narkotiku uz skartajiem apgabaliem - 2 nedēļas.

Blakus efekti

Visbiežāk nevēlamās blakusparādības ziede Lorinden Ar atsauksmēm ietver sausa āda, nieze, dedzināšana, strijas, folikulīts un steroīdu pinnes. Ilgstoša narkotiku lietošana var izraisīt nelabvēlīgu reakciju organismā veidā vietējās hirsutisma (pārmērīga "vīriešu" ķermeņa apmatojuma sievietēm), ādas atrofija, purpura, teleangiekstazii (uzkrāšanās sīko paplašinātiem asinsvadiem), pigmentācijas traucējumi. Piemērošana ziedes Lorinden C uz lielās platībās var izraisīt sistēmiskas izpausmes, piemēram, izpausmi zarnu gļotādā un gastrīts.

Papildus Informācija

Ja jūs glabājat ziedi Lorinden C istabas temperatūrā, nav šaubu, viņas dzīvē divus gadus no izdošanas dienas.

Яндекс.Метрика