Aproce

Dāmu sega - zālaugu augs, kas pieder pie Rosaceae dzimtas.

 Aproce

Apraksts dāma sega

Tas Ložņu daudzgadīgs augs var sasniegt augstumu 40 cm, augšējās lapas ar praktiski nav kātiņa, apakšējās lapas uz gariem kātiem. Atstāj aproces ir sākotnējā formā, tāpēc tie tiek izmantoti par pamatu apdares elementiem. Piemēram, projektējot uzgaidāmajā telpā Kursk stacijas Maskavā izmantoja konfigurācijas lapas aproci.

Ziedi pie aproces viduvēja, dzelteni-zaļš, maza izmēra, ir savākti lietussargus.

Meet augs var būt visā Eiropā, izņemot dienvidu reģionos. Tā aug Ukrainā, Krievijas Eiropas daļā un Ziemeļkaukāzā. Dod mežmalām, sajauc un priežu mežiem, ceļmalām un laukus.

Piemērošanas aproci vēsture

Kopš seniem laikiem, augs pieder kategorijai burvju pateicoties savām unikālajām īpašībām - pat siltās naktis uz savām lapām gatavojas rasā. Zinātnieki uzskata, ka iekārta spēj piešķirt pašu ūdeni. Saskaņā ar dažiem atsauksmes par aproci, senie alķīmiķi izmantoja šos pilienus uz Filozofu akmens. Jauna meitene izmantoja rasa kā mīlas dziru.

Buljons aproces parasti izmanto, lai ražotu zaļā, dzeltenā un melnā tintes.

Es atklāju to izmantot kulinārijā un aproci. Pamatā izmanto jaunos dzinumus un lapas dāmas patvērumā. No tiem, sagatavo salātus un zupas, dažkārt spuroties, un ko izmanto kā garšvielu. Lapas ar marinētiem dārzeņiem.

Ierēdnis zāles izmantot savu apmetni neatrada, bet tautas medicīnā to lieto ļoti plaši. No maija līdz jūlijam herbalists savākti lapām auga, septembrī - saknes.

No lady apvalku ķīmiskais sastāvs

Stublāji un lapas dāmas patvērumā satur catechins, miecvielas, lipīdus, flavonoīdus, atvasinājumi fenola oglekļa skābēm.

Lapas satur daudz C vitamīna un mikroelementu, piemēram, cinka, dzelzs, mangāns, bors.

Pieteikums aproces tautas medicīnā

Sakarā ar to, derīgās īpašības, aproci, tiek izmantots kā ārstniecības augu daudzās valstīs.

Dānijā, augs izmanto, lai cīnītos pret čūlu un brūču dzīšanu Norvēģijā - ārēji un iekšēji pret herpes Itālijā - kā diurētiķis, anti-caureja un tūska.

Kad bezmiegs un saaukstēšanās arī palīdzēt ārstnieciskās īpašības aproci.

Novārījums iekārtas lieto ārīgi, lai vārās, čūlas, apdegumus, pinnes. Formā tas tiek izmantots irigācijas belyah. Jo par iegurņa orgānu slimībām vannā ar novārījums auga. Vannas ar aproci mēdzu darīt maziem bērniem un stiprināt muskuļus.

Svaigas lapas auga pieteiktā reimatisms, apdegumi, panaritiums.

Kopš seniem laikiem, augs tika izmantots, lai ārstētu asiņošanas brūces, un ārējos un iekšējos iekaisumus hronisku un akūtu raksturs audzēju un ergotismu. Pozitīvas atsauksmes par aproci liek domāt, ka tas ir lielisks līdzeklis, lai attīrīšanas asinis un samazina holesterīna līmeni. Arī tas tiek izmantots bronhiālo astmu, alerģiju ārstēšanai, viršanas temperatūra un pinnes.

Sievietes, spriežot pēc atsauksmēm no aproces, uzskata, ka tas brīnišķīgi līdzeklis daudzu sieviešu slimībām un slimībām. Tas tiek izmantots, lai sāpes vēderā, belyah, iekaisums, neauglība, menorāģija, disfunkcionālas dzemdes asiņošanas, menstruālā cikla laikā.

Ar draudiem aborts īpašību aproce palīdz saglabāt grūtniecību un sagatavoties dzemdībām. Ja esat lietojis novārījums iekārtas iekšpusē, sākot ar trešo grūtniecības mēneša līdz dzemdībām, ievērojami samazināja iespējamību priekšlaicīgas dzemdības, nav problēmu, izlādējot placentu, dzemdības būs viegli.  Dāmu sega

Ievērojams īpašums hemostatiskās aproci senatnē izglāba dzīvību daudzām sievietēm. Pēc dzemdībām, ar buljonu augi palīdz apturēt asinis un izveidot laktāciju.

Aproces izmanto tautas medicīnā un tselyullite, aptaukošanās, apvienojot novārījums auga ar veselīgu uzturu un fizisko aktivitāti.

Jo augs ir spēj pazemināt holesterīna līmeni asinīs, tas tiek izmantots, lai ārstētu aterosklerozes un insults.

Kontrindikācijas

Nav negatīvas atsauksmes par aproci un kontrindikācijas tai nav atklāts. Pārdozēšanas gadījumā, var rasties caureja. Šajā gadījumā tas ir jāpārtrauc.

Яндекс.Метрика