Manin

 Manin 5
 Manin - Zāles, ko izmanto diabēta.

Farmakoloģiskā darbība

Manin ir hipoglikemizējošus, orgāniem, aizkuņģa dziedzera darbību.

Šķiet Ekstrapankreticheskaya aktivitātes, lai palielinātu jutību insulīna receptoru pret insulīnu, apspiešanas procesā glikogenolīzi un glikoneoģenēzi aknās. Aizkuņģa dziedzera aktivitāte Manin izpaužas stimulējot sintēzi beta šūnas aizkuņģa dziedzeris insulīnu.

Aktīvā viela Manin - glibenklamīdu.

Produkta veids

Tabletes Manin 1, 75 mg, Manin 3, 5 mg, 5 mg Manin.

Sakarā ar to, ka nopirkt Manin tā pēdējā laikā ir kļuvis sarežģītāks (atbrīvošanu narkotikas ir ierobežots sakarā ar nepieciešamību pārreģistrētu Saskaņā ar provizoriskiem datiem -., Līdz 2012. gada rudenī), bija nepieciešams kaut kas, lai aizstātu Manin.

Kā aizvietotāji var nodrošināt produktus, kas satur glibenklamīdu (ieskaitot kombinēto preparātu) un pamatdarbības izdevumu citas aktīvās vielas, bet kas pieder pie tās pašas grupas.

Šeit ir saraksts ar ko aizstāt Manin: metformīnu glyukofast, glyukonorm, glibomet, bagomet plus (satur glibenklamīdu) glemaz, FS glimepirīdu, glimepirīdu Teva, Amarah, diamerid (ietver glimepirīdu) diabeton CF (CF satur gliklazīds) diabeton, glidiab ( satur gliklazīds).

Indikācijas Manin

Manin saskaņā ar instrukcijām, kas norādītas diabētu otrā tipa diabētu (insulīna neatkarīgs) gadījumos, kad terapija ir uzturs un fiziskā aktivitāte nav hipoglikemizējošus efektu.

Kontrindikācijas

Manin audzināšanai ir kontrindicēta cukura diabēta pirmo tipu (insulīna atkarīgo), dekompensēta metabolisma (koma, ketoacidozes, precoma) ar paaugstinātas jutības valstīm pēc saīsināšanu no aizkuņģa dziedzera vēža, smagas nieru, aknu patoloģijas, dažos akūtiem stāvokļiem (piemēram, kad apdegumi, dekompensācijas no ogļhidrātu vielmaiņas infekcijas, traumas, pēc lielas operācijas, kad tiek norādīts insulīna terapija).

Jūs arī nevar izmantot, ja Manin: zarnu nosprostojums, leikopēnija, kuņģa parēze, tādā stāvoklī, kādā tā uzsūkšanās pārtikas ir bojāts vai pastāv risks hipoglikēmiju, laktācijas, grūtniecības laikā.

Lietošanas instrukcijas Manin

Ārstēšana Mannino 3, 5 mg sākas ar 0, 5-1 tabletes tad iet vienu tableti dienā. Maksimālā deva - trīs tabletes, bet retos gadījumos ir atļauts lietot četras tabletes. Ja dienas deva Mannino 3, 5, ir ne vairāk kā divas tabletes, tās tiek saņemts vienā laikā, parasti no rīta. Ja pacients tika iecelts, lai vairāk tabletes, ņemt tos divas reizes.

Sākotnējā deva Manin 5 - 0, 5 tabletes. Turpiniet ārstēšanu, veicot divas tabletes Manin 5. Maksimāli pieļaujamo devu - 3-4tabl Manin 5 / dienā.

Jūs varat iegādāties Manin 1, 75 mg. Sākt ārstēšanu ar 0, 5tabl., Tad pāriet uz divām tabletēm. Nelietojiet vairāk kā trīs  Glibomet - analogs Manin
 gabali reti parakstītas četras tabletes Manin / dienā. Ja pacientam ir nepieciešama lielāka deva, tā tiek nodota Manin 3, 5.

Manin Instrukcijas paziņoja, ka shēma tās piemērošanu var atšķirties. Ņemot vērā, ka jūs varat iegādāties Manin trīs farmakoloģisko formās izstrādājusi divdesmit terapijas kursus.

Pirms aizstājot Manin analogu vajadzētu saņemt medicīnisko palīdzību - to noteikumu piemērošanu, shēmas, kontrindikācijām un iespējamām blakusparādībām var atšķirties.

Blakus efekti

Manin 3, 5, 5 un 1 Manin, 75 mg var izraisīt hipoglikēmiju (ja pārdozēšana neatbildētos saņemot naudas līdzekļus, pārmērīga alkohola, palielināta fiziskā piepūle), izraisīt sliktu dūšu, hepatīts, holestatiska dzelte, vemšana, trombocitopēnija, hemolītisko anēmiju, erythropenia, granulocitopēnija, ādas izsitumi, proteīnūrija.

Manin arī var izraisīt locītavu sāpes, drudzis, fotosensitivitāte, izmitināšanas traucējumi (ārstēšanas sākumā).

Яндекс.Метрика