Multi-tabs

 Multi-tabs Immuno
 Multi-tabs - vitamīnu komplekss.

Farmakoloģiskā darbība

Sarežģītie Multi-tabs ietver dažādas grupas vitamīniem, kas rada tās darbību.

Vitamīns ietekmē izaugsmi epitēlijā, valsts orgānu redzes, kaulu, imūnās sistēmas; D vitamīns ir atbildīgs par apmaiņas kalcija un fosfora; Vitamīns E - svarīgs antioksidants, vitamīns B1 ir atbildīgs par vadīšanu nervu impulsiem, kas iesaistītas metabolismu ogļhidrātu; B2 vitamīns ir svarīga izaugsmei orgāniem, nervu sistēmu; B6 vitamīns ir iesaistīts asinīs, labvēlīgo ietekmi uz aknām; B12 vitamīns ir iesaistīts vispārējo vielmaiņu; K vitamīns ir atbildīgs par ražošanu olbaltumvielu un asins recēšanu.

Kompleksā ietilpst arī Multi-tabs nikotīnamīds (iesaistīta ogļhidrātu, tauku vielmaiņu, nodrošina elpošanas šūnu), pantotēnskābe (palīdz veidot antivielas un hormoni), folijskābi (iesaistīta ražošanā neaizstājamo aminoskābju, vispārējās vielmaiņu), askorbīnskābi (ēteriskās Veselības ādas, kaulu, zobu, imūnsistēmas, kapilāru dzelzs (trace elements svarīgu veidošanās hemoglobīna), cinka (kas atbild par vielmaiņu tauku un olbaltumvielu), mangāna (stimulē imūnglobulīnu), magnijs (svarīgi, lai vadītspēju nervu šūnu), varš (palīdz ražot olbaltumvielas) hroma (iesaistīts sintēzi insulīna), selēnu (antioksidantu), jodu (kas ir atbildīga par ražošanas vairogdziedzera hormonu).

Dažādas narkotikas ir sarežģītas multi tabs Kid Multi tabs imunoloģisko plus.

Sērija "Kazlēns" ir paredzēts bērniem 1-4 gadiem, tā norādīja, vitamīnus, mikroelementus ietvertos mazākās devās ieteiktas šajā vecumā.

Par "neaizskaramas" nav uzskaitīti komponenti turpmākiem kompleksā ietilpst probiotikas - pienskābes baktērijas, valstij stabilizēt zarnu mikrofloru, palēninot attīstību patogēno mikroorganismu un liedz viņiem iekārtoties gremošanas traktā.

Produkta veids

Vitamīni Multi-tabs tabletes.

Indikācijas Multi vitamīni cilnes

Klasiskās Kompleksi Multi tabs bērniem pēc 4 gadiem un pieaugušajiem parāda trūkst vitamīnu un minerālvielu.

Labas atsauksmes par Multi-tabs, ko izmanto, lai novērstu trūkumu vitāli vielu pieaugušajiem un bērniem (no 10 l.) Šajā stāvoklī, kopā ar asu zudums vitamīnu un minerālvielu (caureja, gremošanas trakta slimībām), palielinās vajadzība pēc vitamīniem (aktīvs izaugsme, dažādas slimības), un slikts un nesabalansēts uzturs, smēķēšana, kas dzīvo reģionos ar sliktu vidi.

Multi-tabs Immuno efektīvs, lai novērstu akūtas elpceļu infekcijas (vīrusu iekļaujot PVN), jo īpaši epidēmijas profilaksei un ārstēšanai beri-beri laikā, novēršot samazinājumu vietējā, vispārējās imunitātes pagājušo antibiotiku terapijas laikā. Kompleksā ir arī paredzēts, lai stabilizētu to zarnu mikrofloras līdzsvaru, palielinot organisma aizsargspējas pēc iepriekšējām infekcijām un citām slimībām.

Vairāki cilnes bērniem 1-4l. Tas ir arī indicēts novēršanas un likvidēšanas vitamīna deficīts, trūkums papildināšanu minerālvielu, lai nodrošinātu pareizu attīstību, nervu sistēmas, balsta un kustību sistēmas, struktūras, kas atbild par  Multi tabs baby
 pieaugums bērna.

Arī Multi tabs mazulis rāda atveseļošanās un nepietiekama uztura laikā.

Kontrindikācijas

Vitamīnu komplekss tas nav piemērots individuālai neiecietību.

Classic Multi tabs bērniem līdz 4 gadiem, ir kontrindicēta sēriju "imūns" nav ieteicams bērniem līdz 12L.

Nepiešķiriet Multi-tabs vitamīni grūtniecēm un tiem, kuri jau lieto citas multivitamīnu preparāti.

Bija nekādu negatīvu mijiedarbību kompleksus ar citām narkotikām (ar nosacījumu, ka vitamīni ir veikti uz ieteicamo devu lietošanas).

Instrukcijas izmantot vairāku cilnes

Vitamīni Multi-tabs (sērija "imūni" un "Kid" ieskaitot) veikt vienu tabletes / dienā. ēdot vai pēc.

Blakus efekti

Vitamīni parasti labi panes, tikai gadījumos, kad individuālās jutības pret sastāvdaļu sistēmu var izjust alerģiskas reakcijas.

Tāpat, spriežot pēc atsauksmēm par Multi-tabs, tabletes pirms ēdienreizes var radīt bērnu nepatīkama sajūta vēderā.

Яндекс.Метрика