Nexium

 Tabletes Nexium 20
 Nexium - sintētisks zāles, ko lieto, lai samazinātu sālsskābes sekrēciju, ārstējot čūlu un erozijas bojājumiem kuņģī.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Nexium ietekmē kuņģa gļotādu un samazina sālsskābes sekrēciju. Terapeitiskais efekts ļauj jums izmantot šo narkotiku par dziedināšanu eroziju, čūlu un kuņģa iekaisumu.

Action Nexium attīstās dažu stundu laikā pēc tā piemērošanas, un ilgstoša iedarbība tiek novērota pēc piecu dienu ikdienas pārvaldē.

Produkta veids

Nexium novada kā gaiši rozā iegarenas apvalkotās tabletes blisteros līdz 7 gab divās devām:

  • Nexium 20, kas satur 20 mg esomeprazolu, iegravēts "20 mg" vienā pusē;
  • Nexium 40, kas satur 40 mg esomeprazolu, iegravēts "40 mg" vienā pusē.

Arī, narkotiku ražots formā liofilizāta šķīduma intravenozas 5 ml flakonu, kas satur 40 mg esomeprazolam kā baltu nospiests masu.

Visbiežāk Indijas kolēģiem Nexium ir narkotikas un Ezoksium Ezolong. Šīs zāles ir līdzīgas galveno aktīvo vielu nosaukumu un ir tāda pati terapeitisko iedarbību. Pirms izmantojot analogo Nexium jākonsultējas ar ārstu.

Indikācijas Nexium

Nexium tiek izmantots, lai ārstētu gastroezofageālā atviļņa slimības, proti:

  • Ārstēšanai erozīva refluksa ezofagīta;
  • Kā simptomātiskai ārstēšanai gastroezofageālā atviļņa slimība;
  • Kā ilgtermiņa uzturēšanas terapiju, lai novērstu recidīvu pēc dziedināšanas erozijas refluksa ezofagīts.

Nexium lieto arī:

  • Kombinētā terapijā ar kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla;
  • Ārstēšanai un profilaksei atkārtotas peptiskas čūlas, kas ir saistīta ar Helicobacter pylori;
  • Dziedināšanai kuņģa čūlas, kas ir saistītas ar nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem;
  • Lai veiktu garš kislotopodavlyayuschey terapija pēc cieš asiņošana no kuņģa čūlu;
  • Ar Zolindžera-Elisona sindromu un citus nosacījumus raksturīgs patoloģisks hipersekrēcija, ieskaitot idiopātisko hipersekrēcija.

Kontrindikācijas

Nexium lietošanas instrukcijas ir kontrindicēta bērnībā un paaugstināta jutība pret kādu aizvietotie benzimidazoli ezomeprazolu vai citu sastāvdaļu formulēšanā.

Grūtniecības un zīdīšanas laikā Nexium tiek izmantots tikai uz stingriem nosacījumiem, jo ​​trūkst vajadzīgo datu par drošību narkotiku šajos periodos.

Narkotiku lietošana ir kontrindicēta vienlaikus ar atazanavīru un nelfinaviru.

Ar rūpīgu izmantošanu Nexium pacientiem ar nieru mazspēju, smaga.

Piemērojot šo narkotiku, ir jāņem vērā, ka tas var izlīdzināt simptomus vēža simptomus un aizkavēt diagnozes. Tāpēc simptomi lielu spontānas svara zudums, bieža vemšana un rīšanas traucējumi, ir nepieciešams, lai pareizi diagnozi.

Jāraugās, savukārt piemērošana Nexium ar citām zālēm, jo ​​iespējamās malabsorbciju šo medikamentu, terapeitisko iedarbību uz izmaiņām un palielinātu blakusparādību.

Lietošanas instrukcija Nexium

Ārstēšanas un lietošanas instrukcijas ilgums Nexium apgādībā slimības.

Par attieksmi pret eroziju refluksa ezofagīts pārņemt viena mēneša tableti Nexium 40. Ja simptomi palika, ārstēšanu var turpināt vēl 4 nedēļas. Par balstterapijas lai novērstu recidīvu lietošana garš tableti Nexium 20.

Nexium ārstēšanai kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla, tiek izmantoti kompleksā terapijā, viena deva, kas šajā gadījumā ir 1 tablete Nexium 20, temps uzņemšanas - divas reizes dienā vienu nedēļu.

Ilgiem kislotopodavlyayuschey terapiju pēc cieš asiņošana no kuņģa čūlu izmanto mēnesī uz vienu tableti Nexium 40 dienā.

Kaut izmantošana nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem noteiktā Nexium 20 mg vai 40 mg dienā uz diviem mēnešiem.

Kad patoloģiskā hipersekrēcija, ieskaitot Zolindžera-Elisona sindromu un idiopātiska hipersekrēcija, parasti noteiktajā 1 tablete Nexium 40 divreiz dienā.

Ja nieru funkcija veciem cilvēkiem parasti deva nav jāpielāgo, jo aknu mazspējas dienas deva nedrīkst pārsniegt 20 mg.

 Lyophilizate Nexium 40
 Ja tas nav iespējams iekšējai lietošanai Nexium ir noteiktas saskaņā ar norādījumiem, ko injekciju vienreiz dienā par 20-40 mg. Raksturīgi, ka šī ārstēšana ir īss laiks, un uzturošo terapiju, jāņem narkotiku tablešu formā.

Lietojot analogo Nexium ārstēšanas shēmu vajadzētu pārbaudīt ar savu ārstu.

Blakus efekti

Nexium pārskatus bieži izraisa sāpes vēderā un galvassāpes, caureja un citas gremošanas traucējumi.

Mazāk narkotika izraisa alerģiskas reakcijas, kas izpaužas kā dermatīts, nieze, izsitumi vai nātrene. Pieejams arī bezmiegu vai miegainību, reibonis, redzes traucējumi, parestēzija, perifēra tūska, sausa mute, palielināta aknu enzīmu.

Tas ir ļoti reti atsauksmes Nexium izraisīt anafilaktiskas reakcijas, bronhu spazmas, muskuļu sāpes, hepatīts, locītavu sāpes, vājums, leikopēnija, stomatīts, trombocitopēnija, depresija, hiponatriēmija, erythema multiforme, uzbudinājums, aknu mazspēja, apjukums, alopēcija, garšas sajūtas traucējumi, fotosensitivitāte, kuņģa un zarnu trakta kandidoze traktā, svīšana.

Uzglabāšanas nosacījumi

Nexium - Recepšu zāles.

Derīguma termiņš no intravenozo šķīdumu - 2 gadi, Nexium tabletes - 3 gadi.

Яндекс.Метрика