Bet sāls

 Bet sāls aerosols
 Bet sāls - attieksme pret saaukstēšanās.

Farmakoloģiskā darbība

Bet sāls - hipotonijas Nātrija hlorīds, kas, kad ieved deguna dobuma gļotādu hidrātu, noņem alergēnus, mikrobi, putekļus no deguna gļotādu mīkstina veidojas deguna vāka, veicinot to atcelšanu.

Instruments palīdz mazināt pietūkumu deguna gļotādas, kavē vidusauss iekaisums.

Ir arī novērots, ka, izmantojot No-sāls labi noņem atmirušās ādas pārslas un pēc operācijas uz deguna, ar atvērtu varbūtību ir ļoti zems asiņošana.

Izdošanas forma bet sāls

Izgatavošanas pilieniem un aerosoliem, Bet sāli.

Indikācijas

Šie līdzekļi tiek izmantoti, lai sarežģītu akūtu, hronisku slimību aizdegunes, deguna blakusdobumu, deguna dobuma dažādu izcelsmi: sinusīts, atrofisks, infekcijas, alerģiskā rinīta, nazofaringīts.

Saskaņā ar norādījumiem, bet sāls ir jālieto akūtu epidēmiju, rudenī un ziemā - par profilaktiskai ārstēšanai deguna blakusdobumu, deguna dobuma, aizdegunes.

Ir bieži ietver kompleksu apstrādei, kurā ietilpst citas zāles, lai ārstētu deguna dobuma - un strūklas pilienu uzlabot to uzsūkšanos. Arī tas ir ieteicams ikdienas kopšanai higiēnas deguna dobumā.

Norādījumi par lietošanu, bet sāls

Drops Nr-sāls ārstēšanai pieaugušajiem rāda instill 2kap. katrā nāsī, bērni pēc gada - viens vai divi pilieni 3-4r / dienā. Kā preventīvs pasākums nozīmē Bury 1-4r / dienā.

Bet sāls aerosols ārstēšanai rinīta pieaugušo parakstīt izmantot divas devas, un, lai bērni pēc diviem gadiem - vienu vai divas devas katrā nāsī līdz 4p / dienā. Ārstēšana ilgst trīs nedēļas, vidēji mēnesī, jūs varat iet otro kursu.

Higiēniskai ārstēšanai deguna aerosolu apūdeņot deguna gļotādu 2-3r / dienā.

P  Bet sāls - attieksme pret saaukstēšanās
 rimenyaya pilieni un aerosoli terapeitiskos nolūkos, pārliecinieties, ka iepriekš skaidri uzkrātos gļotas no deguna.

Blakus efekti

Sakarā ar atsevišķu alerģiju var izraisīt kairinājumu deguna gļotādas.

Informācija par pārdozēšanas nav klīniski nozīmīgu sekām.

Kontrindicēta norādījumiem, bet sāls

Nelietojiet sāls, bet, ja konstatēta pastiprināta jutība. Bet sāls izsmidzināšanas nevar lietot bērniem, kas jaunāki par diviem gadiem.

Drops Nr-sāls saskaņā ar norādījumiem, tiek izmantots, lai ārstētu jaundzimušajiem.

Atļauts izmantot smidzināšanas pilienus un zīdīšanas laikā un grūtnieces. Pacientiem ar smagu plaušu, sirds mazspējas, izmantotie līdzekļi ir regulāri jāuzrauga asins elektrolītu līdzsvaru.

Ir reģistrēti negatīvu mijiedarbību starp pilienu un apsmidzina ar citām narkotikām biežums.

Яндекс.Метрика