Remo Wax

Remo Wax - hipoalerģiska risinājums regulāras higiēnas ausīm.  Remo Wax

Struktūra un sastāvs

Saskaņā ar instrukcijām Remo vasks nāk kā šķīdums iepilināšanas auss kanālā. Plastmasas pudele 1 ar dozatoru 10 ml Remo vasku, kas satur 3 mg alantoīnu 1 mg Benzetonija hlorīds, butilgidroksitoluena 1 mg, 5 mg phenylethanol, 2 mg sorbīnskābes, šķidrā lanolīnu, ūdeles eļļa, emulgatori un pildvielas, ūdens.

Farmakoloģiskā darbība Remo apavu krēms

Saskaņā ar instrukcijām Remo vasks palīdz izšķīdināt ausu vasku (sekrēta dziedzeri ārējo auss eju). Parasti ausu siers noņemt sev košļājamo laikā. Dažās valstīs (auss kanālā kairinājumu ar putekļiem, ūdeni, austiņas, ausu aizbāžņi, strauju klimata izmaiņas, ādas slimības) sekrēcijas sēra palielinājies vairākas reizes, un var uzkrāties, veidojot sērskābes korķa. Savukārt ausu sērs sadursmju rezultātā dzirdes zudums, galvassāpes, slikta dūša.

Remo vasks nesatur kodīgas sastāvdaļas un antibakteriālas narkotikas, tāpēc to var lietot bērniem no dzimšanas. Tās sastāvdaļa lanolīns, ūdeles eļļa, alantoīns, veicināt atdalīšanos atmirušās šūnas dzirdes fragments, sašaurina poras un kavē mikroorganismu augšanu. Phenylethanol un butilgidroksitoluen veicināt iekļūšanu citu sastāvdaļu biezums ausu sērs un tās mīkstināšanai. Sorbīnskābe palīdz samitrinātu korķi, kas ļauj mazgāt to vieglāk.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Remo vasks ir ieteicams, lai novērstu lieko ausu vasku pieaugušajiem un bērniem no dzimšanas. Speciāli narkotiku nepieciešama šādas pacientu grupas:

  • maziem bērniem;
  • indivīdi, kas aktīvi nodarbojas ar peldēšanu;
  • personas, kas lieto austiņas un dzirdes aparātiem;
  • vecāka gadagājuma cilvēki ar dzirdes zudumu.

Kontrindikācijas Remo apavu krēms

Šīs zāles nedrīkst lietot, ja pacientam ir sāpes ausīs, izdalījumi no auss kanālā, kā arī bojājuma bungādiņa.

Dozēšanas un administrēšana

Saskaņā ar instrukcijām Remo vasks ieteicams bakstīt auss kanālā. Pirms lietošanas, vispirms turēt pudeli rokā uz 2 minūtēm, temperatūra sāka būt tuvu ķermeņa temperatūru.

Pacientam jābūt uz jūsu pusē. Lai iztaisnot ārējo auss kanālā ir nepieciešams, lai vilktu ausu ļipiņu atpakaļ un uz leju (zīdaiņiem nepieciešams novirzīt ausi atpakaļ un uz augšu), tad aizmugure pilienu 20 pilienus zāļu (skaits risinājums ir atkarīgs no lieluma auss kanālā, risinājums līmenis jāsasniedz robežu iet uz auss).

Uzmanību! Aprakt šķīdumu centrā auss var novest pie veidošanos gaisa kabatas (īpaši, ja auss kanālā ir šaurs līkumots Protams pēc iekaisuma slimība).

Pēc iepilināšanas Remo laka, no atsauksmēm, pacients var būt sajūta klātbūtni šķidruma auss uz dažām minūtēm. Šis efekts ir saistīts ar klātbūtni mitrumuzturētāji formulēšanā sastāvdaļām.

Ielieciet auss vilnas vai kokvilnas spilventiņi pēc iepilināšanas Remo apavu krēmu nav nepieciešams, jo tie absorbē pirms tās iedarbību risinājumu.

Pēc iepilināšanas jānogaida apmēram 10 minūtes. Tad apgāzties un izlejot risinājumu 1 minūtes (var arī apgāzties virsmu). Izšķīdinot sēra notekūdeņu risinājums var būt brūna. Bez papildu mazgāšana pēc izmantojot Remo apavu krēma ir nepieciešama.

Zāles jālieto vienu reizi 14 dienās par regulāru higiēnas auss.  Devas forma apavu krēms Remo - risinājums iepilināšanas auss kanālā

Ja pacients ausu sērs Remo apavu krēms ekspozīcijas laiks jāpalielina līdz stundai. Dažos gadījumos var būt nepieciešama katru dienu (5 reizes), procedūru atkārtot.

Pēc atsauksmēm, Remo Wax hipoalerģisks un droši izmantot pat bērniem ar alerģiskām un ādas slimībām. Klīniskie pētījumi ir pierādījuši drošību narkotiku ilgstošas ​​lietošanas.

Analogus Remo apavu krēms

Pilnīgi līdzīgas zāles par sastāvdaļām nevienam.

Analogi Remo apavu krēms ir zāles, kas ir līdzīgi pēc to ietekmi:-ausu sērs, bērnu Audi, Audi Spray, tserumeks. Pirms aizstājot Remo apavu krēms analogu jākonsultējas ar ārstu.

Brīdinājumi

Bērniem līdz 3 gadu vecumam lietošana tamponiem var izraisīt vidusauss externa. Kokvilnas tamponi jālieto tīrīšanai auss. Uzglabāšanas laiks Remo vasks nav samazināts pēc pudeles atvēršanas gadījumā regulāru lietošanu.

Яндекс.Метрика