RioFlora

RioFlora - bioloģiski aktīvās piedevas (BAA), kas ir par līdzsvarotu probiotikas (bifidobaktērijas un lactobacilli) RioFlora Immuno iepakojumā
 palīdz atjaunot zarnu mikrofloras līdzsvaru.

Probiotikas - vielas, kas satur mikroorganismu sastāvā pārstāv normālu cilvēka mikrofloru. Probiotikas lietojat, lai atjaunotu traucēts mikroorganismu, profilaksi un ārstēšanu dažādu disbakteriozes līdzsvaru un izraisa viņiem saslimšanu.

Vairāk nekā tūkstoš sugu baktērijas, kas dzīvo zarnās, ir vajadzīgi, lai:

 • Karsējot ēdienu;
 • Dažu vitamīnu ražošana;
 • Aizsardzība pret patogēniem;
 • Uzlabot imūnsistēmu.

Šajā procesā pētot īpašības dažādu veidu baktērijas ir izstrādājuši integrētus produktus ne tikai atjauno no mikrofloras līdzsvaru, bet arī efektīvi risināt konkrētākus jautājumus, piemēram, palielinot imunitāti vai aizsardzību pret zarnu trakta traucējumi, kā rezultātā lietojat antibiotikas.

Jaunā kompleksa probiotiskajām baktērijām, pamatojoties uz RioFlora, dabas ķermenim un drošu pieaugušajiem un bērniem attīstītāji, kas izveidota:

 • RioFlora imūndepresiju - komplekss, stiprina imūnsistēmu;
 • RioFlora atlikums - komplekss, kas palīdz aizsargāt organismu no zarnu trakta traucējumu gadījumā antibiotikas.

Imunoloģisko RioFlora

RioFlora Immuno - Līdzsvarots probiotikas Lactococcus lactis, Lactobacillus, Bifidobacterium un Streptococcus thermophilus. Katra kapsula satur vismaz 1,0 x 10 9 KVV probiotikas.

RioFlora Immuno paredzēta, lai stiprinātu imūnsistēmu, samazina risku, saaukstēšanās un infekcijas slimībām, uzlabot darbību zarnu gadījumā nepietiekama uztura, uzlabot spēju pielāgoties stresa situācijām.

Līdzsvarotu zarnu mikroflora palīdz aizsargāt organismu pret vīrusiem un infekcijām, agresīviem ārējiem faktoriem, nodrošinātu normālu darbu gremošanas sistēmu. Normalizē zarnu mikrofloras baktērijas, kas pieder pie RioFlora imunoloģisko bilance:

 • Samazināt risku rašanos un attīstību zarnu trakta traucējumi, piemēram, vēdera uzpūšanās, aizcietējumi, caureja;
 • Uzlabo imunitāti, piedaloties paaugstinātu imūnglobulīnu un citokīniem.

Probiotikas Immuno RioFlora ieteicams (īpaši epidēmijas laikā), lai stiprinātu imūnsistēmu un normalizētu zarnu mikrofloras līdzsvaru.

Saskaņā ar instrukcijām, RioFlora Immuno piešķirts saņemt, gan pieaugušajiem, gan bērniem no trīs gadu gavēņa no rīta vai vakarā pirms došanās gulēt, vienu kapsulu dienā. Ja kapsula ir grūti norīt visu, ir ieteicams, lai izšķīdinātu saturu kapsulas ar pienu, jogurts vai siltā ūdenī.

1-2 mēnešu ārstēšanas kursu, ja nepieciešams, zāles var atkārtot.

Saskaņā ar instrukcijām RioFlora Immuno kontrindicēta saņemšanu pēc individuālās nepanesības no sastāvdaļām narkotiku akūta pankreatīta.

RioFlora Balance

RioFlora Balance - līdzsvarots kopums probiotikas Lactococcus lactis, Lactobacillus, Bifidobacterium un Streptococcus thermophilus. Katra kapsula satur ne mazāk kā 5.0 x 10 8   KVV probiotikas.

RioFlora Balance RioFlora līdzsvars iepakojumā
 Tā ir paredzēta, lai samazinātu risku, ka zarnu trakta traucējumi, ko izraisījis lietojat antibiotikas. Speciāli konstruētas kombināciju probiotiskajām mikroorganismu kompozīcijas RioFlora bilance:

 • Tas palīdz ierobežot izaugsmi un attīstību patogēno organismu;
 • Atjauno un uztur labvēlīgo mikrofloru zarnās, ja antibiotikas.

Uzņemšana RioFlora atlikums tajā pašā laikā ņemot antibiotikām samazina risku zarnu traucējumi, kā rezultātā:

 • Uzlabota aizsardzība pret pieaugumā patogēnās mikrofloras;
 • Normalizē par izdevīgu mikrofloras līdzsvaru;
 • Veicinot imunitāti ar pieaugošo līmeni imūnglobulīnu.

Saskaņā ar instrukcijām, RioFlora Balance piešķirts saņemt, gan pieaugušajiem, gan bērniem, kas vecāki par trim gadiem, tukšā dūšā no rīta un vakarā pirms došanās gulēt, vienu kapsulu divas reizes dienā. Ja kapsula ir grūti norīt visu, ir ieteicams, lai izšķīdinātu saturu kapsulas ar pienu, jogurts vai siltā ūdenī.

10-14 dienu ārstēšanas kurss, ja nepieciešams, ņemot zāles var atkārtot.

Saskaņā ar instrukciju RioFlora Balance saņemšanas kontrindicēta gadījumā individuālā nepanesība komponentu (laktozes, sojas) un akūta pankreatīta.

Pirms probiotiskās kompleksus RioFlora ieteiktu konsultēšanās ar savu ārstu.

Uzglabāšanas nosacījumi

Keep RioFlora jābūt istabas temperatūrā 15 ° C - 25 ° C, nepieejamā bērniem, sausā vietā.

Uzglabāšanas laiks - 2 gadi no ražošanas datuma. Pēc datuma, kas norādīts uz iepakojuma nav ieteicama.

Яндекс.Метрика