Chi-Klim

Chi-Klim - medikamenti  Iepakošanas Chi-Klim
 grupa progestagēni, estrogēnu, to homologiem un antagonistiem.

Farmakoloģiskā darbība

Chi-Klim atsaucas uz para-farmācijas līdzekļus, kā alternatīva hormonālo narkotiku menopauzi sievietēm laikā. Zāles veido tikai no dabīgas izcelsmes sastāvdaļām, tā galvenā aktīvā sastāvdaļa ir sausais ekstrakts melna cohosh, kas pieder grupai fitoestrogēnus. Iekārta ir spējīgs izdarīt estrogēnu līdzīgu ietekmi uz sievietes ķermeņa, vienlaikus izvairoties rašanos blakusparādībām un svara pieaugumu. Chi-Klim ir arī nomierinošas īpašības, un ir labvēlīga ietekme uz veģetatīvo nervu sistēmu. Turklāt, starp citām sekām, ņemot šo narkotiku medicīnas atzinumus par Qi-Klima atzīmēja savu spēju paātrināt atjaunošanu ādas šūnām, palielināt saturu kolagēna un hialuronskābes.

Uzņemšana Chi Klimata palīdz samazināt biežumu un smagumu karstuma viļņi un svīšana uzbrukumiem, nomierina sirdsklauves un paaugstinātu asinsspiedienu, novērš galvassāpes un reiboni. Vienlaikus ņemot narkotikas parādīja normalizēšanu miega, palielinātu efektivitāti un samazinātu iespējamību osteoporozi.

Saskaņā ar norādījumiem uz Chi-Klim ir kumulatīvo ietekmi narkotiku, padarot pozitīva ietekme uz tās saņemšanas novēro pēc 2-4 nedēļām pēc sākuma reģistratūrā.

Produkta veids

Chi-Klim narkotika ir pieejams divās zāļu formu.

Tabletes sver 200 mg katru. Katrā iepakojumā ir 60 gabali. tabletes.

Cream Chi-Klim 50 ml ievietots iepakojumā.

Indikācijas Chi-Klim

Ar laikā menopauzes narkotiku Chi-Klim tās atjaunojošās ietekmi uz sievietes ķermeņa ir ieteicams lietot kā uztura uztura bagātinātājiem. Turklāt, instrukcijas Chi-Klim norāda augstu efektivitāti narkotiku, kad tas tiek izmantots kā reducētāju pēc operācijas uz reproduktīvo orgānu.

Kontrindikācijas uz Chi-Klim

Starp zināmajiem kontrindicēta Chi-Klim pastiprinātu jutību vai idiosinkrāzija attiecībā uz jebkuru no tās sastāva komponentiem, kā arī grūtniecības un zīdīšanas laikā. Turklāt zāles nav jāņem klātbūtnē estrogēnu audzējiem. Dzemdes fibroids un endometrioze ir slimība, kad Chi-Klim atļauts izmantot, bet tā izmantošana ir jāpievieno ārsta uzraudzībā.

Lietošanas instrukcija Chi-Klim

Saskaņā ar norādījumiem uz Chi-Klim narkotiku jāņem kopā ar ēdienu 1 tablete divas reizes dienā. Ārstēšanas tajā pašā laikā, protams, ir ne mazāk kā trīs mēneši kopš Chi-Klim attiecas uz kumulatīvo darbības narkotikām. Ilgstoša narkotiku lietošana palielina savu rīcību. Pēc sešu mēnešu-Qi situācijā ir ieteicams veikt pārtraukumu attieksmi vai sazinieties ar savu ārstu, lai saņemtu tālākus norādījumus.

Krēms ir jābūt  Cream Chi-Klim
 piemērota gaismas masāžu uz ādas kakla, sejas un citām ķermeņa daļām. Biežums pieteikumu - divas reizes dienā, no rīta un vakarā. Divas nedēļas pēc sākuma pieteikuma ir pieaugums stingrumu, elastību un uzlabo sejas krāsu.

Blakusparādības Chi-Klim

Starp blakusparādībām ārstēšanas laikā medicīnas viedokļi par Qi-Klima atzīmēja iespēju alerģiju.

Uzglabāšanas nosacījumi

Chi-Klim jāuzglabā istabas temperatūrā. Šādā gadījumā derīguma termiņš narkotiku ir 2 gadi. Zāles tiek atbrīvota no aptiekās bez receptes.

Яндекс.Метрика