Melleņu forte

Mellenes forts - uztura bagātinātājs acīm.  Uztura bagātinātājs melleņu forte
 Melleņu forte mazina kairinājumu, pasargā acis no noguruma, uzlabo redzi, palielina adaptāciju acs ar vājā apgaismojumā, un nostiprina asinsvadus acu, saglabā līmeni acīm nepieciešamo uzturvielu. Atsauksmes par mellenēm Forte pozitīvs, jo tas ir drošs un efektīvs papildinājums. Anthocyanosides ietverti mellenēm, uzlabot reģenerāciju gaismas jutīgu pigmentu no tīklenes, kā arī palielina jutību tīklenes uz vieglajiem līmeņa izmaiņas, uzlabo redzes asumu ar samazinātu gaismas. Iekļautas Blueberry Fort vielu palielina elastību šūnu membrānas, uzlabo asins cirkulāciju acs tīklenē.

Piedevas Melleņu forte sastāvs

Melleņu ekstraktu un C vitamīnu, bioflavonoīdus uzlabo asinsriti, samazina acs iekšējo spiedienu, ir antioksidanta īpašības, kā arī ir antibakteriāla iedarbība un veicina dzīšanu mikrouzņēmumu.

B vitamīnu atbalstīt intracelulāro vielmaiņu, atslogot satiksmi acu audus, samazināt acu sasprindzinājumu, un aizsargā arī kataraktu.

Daļa no Blueberry Fort cinks aizsargā orgāni bojājumu izraisīja pārlieku spilgtu gaismu, ir iesaistīts antioksidantu reakcijas. Cinka deficīts saistīts ar tādām slimībām kā tīklenes atslāņošanās, redzes nerva iekaisums, blefarīts, samazinājās krāsu redze, katarakta.

Indikācijas papildinājumi Melleņu Forte

Saskaņā ar instrukcijām, Melleņu Forte ir indicēts:

  • palielināta slodze uz acīm (ilgāk palikt pie stūres, darbs pie datora, darbs spilgtā gaismā);
  • pasākumu kopums, kuru mērķis ir novērst redzes zudums;
  • Veicot kompleksu ārstēšanu asinsvadu patoloģija acis, glaukoma, katarakta, tuvredzība;
  • nakts aklumu.

Kontrindikācijas papildinājumi Melleņu forte

Saskaņā ar instrukcijām, Melleņu forte ir kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība pret detaļām, kā arī trīs gadu vecumam.

Produkta veids

Uztura bagātinātājs melleņu forte ir pieejams tablešu formā: tabletes līdz 0, 25 g, kas iepakojumā 150, 100, 50 tabletes.

Dozēšanas Melleņu forte deva

Melleņu forte acu paredzētas iekšķīgai lietošanai. Deva ir divas tabletes divreiz dienā. Tabletes ieteicams lietot maltītes. Melleņu forte veikt piemaksas, jūs varat ilgu laiku (vairākus mēnešus). Teiksim desmit dienu pārtraukuma ārstēšanas kursu.  Papildinājumi Melleņu forte ar luteīnu

Pārdozēt

Kad jūs saņemat bagātinātāji Melleņu forte pie norādītās devas pārdozēšana ir neiespējama. Ja notikusi nejauša patēriņa lielās devās veica nespecifisku apstrādi: kuņģa skalošana, mutvārdu helātu.

Mijiedarbība Melleņu forte ar citām zālēm

Tā neapraksta mijiedarbību uztura papildināšanai ar citām zālēm.

Brīdinājumi

Fort struktūrā ietilpst melleņu fruktozi vietā saharozes, kas padara to iespējams izmantot piedevu pacientiem, kas cieš no diabēta.

Uzglabāšanas nosacījumi

Veikals papildinājumi Melleņu forte jābūt istabas temperatūrā.

Atsauksmes par mellenēm forte

Šis papildinājums ir labi izveidota ārstēšanai un profilaksei acu slimībām, ir labi panesams, tas nav blakusparādības, drošību, un atsauksmes par mellenēm Forte no pozitīviem pacientiem.

Pirms izmantot bagātinātājiem ir ieteicams konsultēties ar ārstu, kā arī detalizētu pārbaudi, instrukcijas mellenēm forte.

Яндекс.Метрика