Andriol

 Andriol kapsulas
 Andriol - hormonālo narkotiku.

Farmakoloģiskā darbība

Narkotiku atjauno testosterona deficītu - endogēno hormonu, kas ir nepieciešams veidošanās un normālu attīstību vīriešu dzimumorgānos un sekundārās seksuālās īpašības. Bez testosterona nevar pienācīgi darboties sēkliniekiem, sēklas pūslīšu, prostatas dziedzeri.

Form atbrīvot Andriol

Andriol darbības kapsulas. Kopējā tirdzniecības nosaukums TK Andriol.

Indikācijas

Zāles, ko izmanto kā hormonu aizstājterapiju terapija slimībām un apstākļiem, ko izraisa testosterona trūkums: endokrīno impotence, eunuchoidism, post-kastrācijas sindroms, hipopituitārismu - slimībām, kas rodas no traucējumiem no hipofīzes, asinsvadu patoloģijas, smadzeņu audzēji, tuberkuloze, sifiliss, sarkoidoze, meningīts , encefalīts, galvas traumas, iedzimtas neesamība hipofīzes.

Ir pozitīvas atsauksmes Andriol piesakoties neauglība, ko izraisa traucējumi spermatoģenēzes vīriešiem menopauzes sindromu, kopā ar veselības pasliktināšanos fiziskās aktivitātes, libido.

Arī saskaņā ar instrukcijām, Andriol par osteoporozes ārstēšanai vai profilaksei, kas saistīta ar androgēnu deficītu.

Kā lietot Andriol MK

 Hormonālā narkotiku Andriol
 Ārstēšanu sāk ar devu 120-160mg / dienā 2-3 nedēļas; 40-120mg / dienā ir indicēts uzturošo terapiju.

Saskaņā ar instrukcijām Andriol kopā ar ēdienu, kapsula nedrīkst sakošļāt. Parasti dienas deva ir sadalīta divos posmos, un ņemt 0 5 0 devu no rīta un 5 devu vakarā. Ja kādu dienu kapsulām ir nepāra skaits lielāks nekā skaits ņemts no rīta.

Blakusparādības Andriol

Zēni pie pirmspubertātes vecuma Andriol mk var izraisīt priekšlaicīgu pārtraukšanu kaulu augšanu, pubertāti, dzimumlocekļa paplašināšanās un biežumu erekcija.

Vīrieši Andriol var izraisīt priapismu (sāpīga un ilgstoša erekcija, bieži nav saistīta ar seksuālo arousal), Oligospermija, samazinās apjoma ejakulāta.

Ir arī atsauksmes par Andriol, aicinot un zēniem, vīriešiem un nātrija un ūdens aizture organismā.

Ja androgenozavisimye blakusparādības parādās, ārstēšana jāpārtrauc. To var tikai turpināt pēc pazušanas blakusparādību deva Andriol samazinās.

Kontrindikācijas

Andriol, lai saņemtu instrukcijas nevar izmantot, lai aizdomas karcinomas prostatas dziedzera vai krūts paaugstinātu jutību.

Esiet piesardzīgs iecelt Andriol kad paslēptas vai atklāta sirds mazspēja, migrēna, hipertensija, nieru disfunkcija, epilepsija, prostatas vēzis un labdabīgas prostatas hipertrofiju.

Яндекс.Метрика