Arifon

 Aktīvā viela ArifOn - indapamīds

Arifon - zāles, kas ir diurētisku, asinsvadus paplašinoša un hipotensijas (samazinot spiedienu) rīcību.

Aktīvā viela ArifOn - indapamīds.

Farmakoloģiskā darbība

Diurētisku efektu narkotiku notiek nierēs un ir balstīta uz ciešākas izdalīšanos nātrija un hlora jonu, tā ka tur ir palielināts izdalīšanos šķidrumu.

Asinsspiedienu pazeminoša tiek panākts, atslābinot asinsvadu sieniņas maiņas dēļ pārvietošanās kalcija caur šūnas membrānu. Tas samazina iespēju asinsvadu slēgt līgumus. Sakarā ar paplašināšanos asinsvadu sieniņas un samazina spazmas ir asinsspiediena pazemināšanās.

Pieteikums ArifOn nesamazinās vai mainīt ogļhidrātu un tauku vielmaiņu organismā.

Arifon ražots tablešu formā retard. Pēc tabletes kodolā ir hidrofils matrica, caur kuru aktīvā viela izdalās lēnām indalamid un palīdz samazināt spiedienu uz visu dienu.

Pieteikums ArifOn formā atbrīvošanu ļauj piešķirt minimālo devu, tādējādi samazinot blakusparādību risku. Mērķis ArifOn retard devu pa 1, 5 mg dienā izraisa pieaugumu diurētisku efektu un blakusparādības, ar lielāku efektivitāti, samazinot spiedienu nav novērota.

Pēc iekšķīgas lietošanas, zāles labi uzsūcas no kuņģa, maksimālā deva narkotiku asinīs tiek sasniegts divu stundu laikā pēc zāļu ieņemšanas. Nedēļu pēc ārstēšanas sākumā ir vērojama Arifon nemainīgs narkotiku koncentrāciju asinīs. In indalamid 70% izdalās ar urīnu, un 22% - ar izkārnījumiem.

Indikācijas ArifOn

Arifon retard lieto hipertensija (paaugstināts asinsspiediens).

Norādījumi par lietošanu un devu ArifOn

 Arifon
 Piesakies Arifon retard iekšā tableti ir norijis pilnīgi bez košļājamā un dzeramā ūdens lielos daudzumos.

Saskaņā Lietošanas instrukcijā ArifOn, pieaugušo, viņš tika iecelts vienai tabletei dienā. Ir ieteicams veikt tableti no rīta. Maksimālo devu ArifOn retard dienā ir 1, 5 mg, kas atbilst uz vienas tabletes. Pieteikums ArifOn palielināta deva rada pastiprinātu hipotensīvo efektu, bet rada risku blakusparādību.

Lietošanas pamācībās ArifOn teica, ka ārstēšana ar šo narkotiku ir nepieciešams, lai uzraudzītu līmeni, nātrija, kālija, kalcija un glikozes asins serumā.

Blakusparādības ArifOn

Lietojot ArifOn retard nelabvēlīgas ietekmes risks ir mazāks nekā tad, ja lietojat citas zāles, kuru pamatā indalamida.

Elektrolītu līdzsvars: var samazināt līmeni kālija vai nātrija līmenis asinīs, kas rada dehidratāciju un var izraisīt ortostatisko hipotensiju. Turklāt var būt palielināts saturs urīnskābes, glikozes un kalciju.

Asinsrades sistēma: pārdozēšana var attīstīties slimības, piemēram, trombocitopēnija, leikopēnija, agranulocitoze, dažādu anemias, tostarp aplastiskā un hemolītiskiem.

Kuņģa-zarnu trakta: tur var būt vemšana, slikta dūša, aizcietējums, garšas sajūtas pārmaiņas, sausa mute, pankreatīts. Ja traucēta funkciju aknu, var izraisīt aknu encefalopātiju.

Centrālā nervu sistēma: simptomi, piemēram, galvassāpes, nogurums, reibonis, parestēzija.

Alerģiskas reakcijas: nieze, makulopapulāri izsitumi, paasinājums sistēmiskā sarkanā vilkēde, nātrene.

Arifon retard nedrīkst lietot cilvēkiem, kuriem ir tikt galā ar bīstamām iekārtām vai vadot transportlīdzekli. Application ArifOn sportisti var izraisīt pozitīvu reakciju dopinga kontroli.

Kontrindikācijas

Saskaņā Lietošanas instrukcijā ArifOn, kontrindikācijas narkotiku ir paaugstināta jutība no organisma Arifon vai sulfonamīda atvasinājumi, smagi traucējumi Nieru un aknu, aknu encefalopātija, grūtniecības un zīdīšanas laikā, samazinājās kālija līmenis asinīs.

Sakarā ar nepierādītiem drošības ArifOn retard bērniem un pusaudžiem, šīs zāles nav noteikts šīm pacientu grupām.

Яндекс.Метрика