SDA 2

SDA 2 - zāles no grupas imūnmodulatorus. Pirmo reizi narkotikas tika izgatavots AV Dorogov. Aktīvā viela viņš saņēma no organisma upju vardes, karsējot tos īpašā vienība. Sākotnēji zāles tika izstrādāta kā brūču dzīšana, antiseptisku. Tas tika izmantots, lai neitralizētu starojuma iedarbības negatīvo ietekmi uz cilvēka ķermeni.  SDA 2 - narkotikām imūnmodulators

Komentāri par SDA 2. un eksperimentiem ir pierādījuši efektivitāti šīs narkotikas ne tikai radiācijas iedarbībai. Pozitīvas atsauksmes tika dota stimulu veikt jaunus eksperimentus. Liela daļa pētījumiem ar dzīvniekiem, tāpēc tagad ir liela pieredze par šo zāļu lietošanu veterinārajā medicīnā. Oficiāli ASD frakcija 2 vispirms tika atļauts izmantot tikai ārstēšanai dzīvniekiem. Eksperimenti, kas šīs narkotikas lietošanu cilvēkiem ir apturēta, jo nāves galvenā attīstītāja narkotiku. Tomēr šo zāļu efektivitāti, ārstējot dažādas smagas apstākļos ir izraisījusi popularitāti un pieaugošo interesi preparātā kā efektīvs līdzeklis pret daudzām slimībām cilvēkiem. Tātad, mēs saņēmām lielu popularitāti sveces Dorogova ar ASD frakciju 2 - saraksts ar slimībām, attiecībā uz kurām tie ir terapeitisks efekts ir diezgan iespaidīgs.

Sastāvs un farmakoloģiskās darbības ASD frakcija 2

ASD frakcija 2 ir sterils šķīdums ar specifisku smaržu, maisījumi arī ar ūdeni. Kā daļa no preparāta ir karbonskābes, cikliskās amīda atvasinājumi alifātisko amīnu un savienojumu ar sulfhidril- grupām un ūdeni.

Šobrīd produkts tiek iegūts, termiski sadaloties dažādu materiālu dzīvnieku izcelsmes - kaulu un gaļas atkritumu, gaļas un kaulu miltus. Sadalīšanās nukleīnskābes materiālus iedala mazmolekulārajiem struktūru un brīvi iekļūst bojāto audu, sasniegt vēlamo rezultātu.

Pamats līdzekļu veido adaptogens - vielas, kas ir atbrīvota no šūnas, pirms viņas nāves. Adaptogens palīdz bojātās šūnas, lai cīnītos par izdzīvošanu. Kad injicēts šūnām cilvēka ķermenī adaptogens ķīmiski pārraidītu informāciju par nepieciešamību cīņā par eksistenci. Pozitīvs rezultāts ārstēšanai tiek panākts, mobilizējot visus organisma aizsargspējas.

Kad mutvārdu zāles ASD2 aktivizē darbību centrālo un veģetatīvo nervu sistēmu, stimulē sekretoro aktivitāti gremošanas dziedzeri, palielina aktivitāti audu un gremošanas fermentus, normalizē procesu gremošanu, uzlabo iekļūšanu kālija un nātrija jonu caur šūnas membrānu.

Dažas atsauksmes par SDA 2 nosaka, ka narkotiku stimulē kustību funkcija gremošanas traktu un palielina dabisko pretestību ķermeņa cilvēku un dzīvnieku.

Ārīgai lietošanai zāles ir spēcīga antiseptiska un pretiekaisuma iedarbība, paātrina atjaunošanos un normalizē trofiku audus.

Indikācijas SDA 2

Daudzi pārskatus par SDA 2 teikts, ka narkotiku lietošana ir efektīvs acu slimību, saaukstēšanās slimību dažādas izcelsmes, ginekoloģisko slimību (sēnīte, trichomoniasis, maksts sausums), ādas slimības (psoriāze izturīgs, trofiskas čūlas), ar prostatītu, kā arī gastrīts, kolīts, kuņģa čūla, divpadsmitpirkstu zarnas čūla. Zāles ir efektīva nieres, urīna nesaturēšanas, vēzi, hipertoniju, aizkuņģa dziedzera un aknu slimībām.  Devas forma ASD frakcijas 2 - sterilo šķīdumu

Zāles var lietot gripas profilaksei, pneimonijas, akūtas elpošanas ceļu infekcijas. Īpaši efektīva ir narkotika agrīnās pazīmes slimības.

SDA 2 - Lietošanas instrukcija

Ir standarta versija narkotiku SDA 2, lai gan dažas slimības jau strādā ar dažiem īpatnībām.

Norīt zāles jāatšķaida tikai. Ik pēc pieciem vai sešas dienas no jums ir veikt pārtraukumu divas vai trīs dienas. SDA 2, saskaņā ar instrukciju dažu ārstu un dziednieki jālieto divreiz dienā pirms ēšanas. Tomēr radītājs narkotiku A. Dorogov uzskatīja, ka šis produkts var strādāt cilvēka organismā apmēram sešas stundas. Saskaņā ar viņa norādījumiem, SDA 2 jāņem četras reizes dienā pirms ēšanas. Aizliegts izmantot SDA kopīga 2 ar alkoholu.

Sākumā ārstēšanas zāļu ņemts piecas dienas, pēc tam veikt pārtraukumu trīs dienas, bet pēc pārtraukuma, atkārtojiet kursu. Ārstēšanas ilgums ir atkarīgs no slimības smaguma pakāpes.

Ārīgi lietojamie SDA 2 (apūdeņošanai, klizmas, mazgāšanas brūces) jāatšķaida (atšķaidījumā no 1 līdz 20%). Šīs zāles var izmantot, lai sagatavotu ziedes.

Blakusparādības SDA 2

Sākotnējā periodā uzņemšanas SDA 2 ir slikta dūša, reibonis un citas nepatīkamas sajūtas. Šādā gadījumā jums vajadzētu nekavējoties pārtraukt ārstēšanu.

Terapeitiskais efekts zāļu ir atkarīgs no indivīda īpašības cilvēka organismā. Daži cilvēki ir divas vai trīs nedēļas, ņemot narkotiku justies pieaugums spēku un vieglumu. Bet tā arī notiek, ka ilgstoša narkotiku lietošana nedod nekādus pozitīvus rezultātus.

Яндекс.Метрика