ATP

ATP vērtība cilvēka ķermeņa

Lai kompensētu trūkumu adenozīna trifosfātu organismā ar narkotiku ATP Long iecelts ar plaša spektra darbības.

 ATP
 Ilgi ATP - zāles, kas ir pieejama tirdzniecībā pulverveida formā vai tablešu formā, bet tas tiek izmantots, lai injekciju šķīduma. No ATP molekulu avots, lai ražotu zāles ir muskuļu audu dzīvnieku. Kopā ar viņu, gatavojot ATP Long ietver kālija jonus, magnija jonus un histidīnu - neaizvietojamās aminoskābes, kas nepieciešami, lai labotu bojātās audus un par organisma attīstībai izaugsmes laikā.

ATP ir iekļauta visu cilvēka audu. Šī viela, kas pirms veidošanos oksidēšanas procesu un sadalīšanu komplekso ogļhidrātu organismā. Lielākā daļa no visiem ATP ietverts vienmērīgu muskuļu audus, un mazāk - skeleta muskuļos. Bez ATP nenotika uz vielmaiņas procesu, un nerada enerģija būtu nepieciešami visi grupas muskuļu normālai funkcionēšanai un attīstībai. Tāpēc trūkums vielas organismā izraisa vairākas slimības: distrofija, koronāro sirds slimību, asinsrites traucējumi smadzenēs, un daudzi citi.

Ārstnieciskas īpašības ATP

Galvenais mērķis sagatavošanas ATP Long - terapeitisko ārstēšanu dažādu grupu muskuļu distrofija, atrofija, spastiska kontrakcijas asinsvados perifēro nervu sistēmu.

Pateicoties izmantošanai ATP, restaurēta sirds funkciju un samazina aritmiju, uzlabo asinsriti smadzenēs, samazinot iespējamību miokarda infarkta. Šo rādītāju uzlabošanās ļauj normalizēt vispārējo fizisko stāvokli un palielināt veiktspēju un izturību augstā fiziskas slodzes. Pašlaik izmantošana ATP Long atļauts elites sportistiem, gatavojoties konkursā.

Instrukcijas arī ATP norādīja, ka narkotiku veicina koncentrācija, kas nepieciešama daudzumu magnija un kālija, kas ir ietverta audos. Diezgan bieži, izmantošana ATP ļauj atbrīvoties no hroniska noguruma. ATP Long indicēts asinsvadu distoniju, infarkta un sirds aritmiju.

Metodes pielietošanas ATP

Lai panāktu maksimālu efektivitāti izmantošanā ATF ieteicams ievērot noteikumus narkotiku.

Saskaņā ar instrukcijām, ATP tabletes novieto zem mēles un turiet, līdz pilnīgi izšķīdis. Šī pieteikuma metodi sauc zem mēles ATP. Lielāka efektivitāte un ātrāka rīcība ir ATP kā risinājumu, kas ir paredzēts intramuskulārai ievadīšanai. Analīze uzņemšanas ATP parādīja, ka pēc 24 stundām stenokardijas lēkmju kļūst retāki un normālu asinsspiedienu. Narkotiku ATP Long var veikt neatkarīgi no tā, kad bija pēdējā maltīte.

 ATP Long

No ATP-Long ārstēšana

Ārstēšana ar ATP Long sagatavošanu var būt simptomātiska vai sarežģīta.

Mēs neiesakām izmantot ATP ilgāk par 30 dienām. Ja jums ir nepieciešams atkārtot kursu, tas ir iespējams, lai atsāktu lietot narkotikas vismaz 15 dienas. Individuāla devu katram pacientam kas saņem noteicis ārsts, bet iespējams, maksimālā deva nedrīkst būt vairāk kā 600 mg.

Nevēlamās blakusparādības pēc pieteikšanās ATP

Sazinieties ATP molekulas organismā var izraisīt dažus traucējumus gremošanas sistēmā, slikta dūša un diskomfortu kuņģī un barības vads. Pārsnieguma summa no ATP organisma audos izraisa alerģiskas reakcijas pret narkotiku un pārmērīgu veidošanos magnija un kālija. Tāpēc, self-iecelt sevi un paiet ilgs laiks narkotiku ATP Long nav ieteicams, bet ārstēšanas kursa laikā prasa kontroli pār līmeni magnija un kālija. Jums ir izlasīt instrukciju pirms izmantošanas ATP vai konsultējieties ar ārstu.

Praksē ATP novēroja gadījumi Nozīmējot bērniem. Minimālais vecums, kurā atļauts izmantot narkotiku, saskaņā ar instrukciju ATP - 18.

Kontrindikācijas saņemot ATP

Zāles nav ieteicams jau diagnosticēta miokarda infarktu un insultu. Aizliegts lietot, un bronhiālā astma. Zīdīšana un grūtniecība - viens no galvenajiem iemesliem neveiksmes ārstēšanas ar ATP.

Lai gan nav precīzi pierādījumi, ka ATP molekula organismā nākotnes māte nebūs kaitēt viņas veselībai un viņas bērnu. Ja piemērošana ATP ir nenovēršami barojošām mātēm, labākais laktācijas veikt prombūtni un nodot bērnu uz pudeles barošanu.

Neiecelt ATP tiem pacientiem, kuriem ir paaugstināta jutība pret kādu no zāļu, un ATP sastāvdaļām. Uzmanību vajadzētu ēst tabletes ATP vīriešus, kuri saņem terapiju ar magniju vai kālija, kā arī zāles, kas stimulē sirds.

Novēroja ATP Long saindēšanās gadījumi, bet var būt pārdozēšanas simptomi. Šādos gadījumos pacienti tiek ievietoti slimnīcā un slimnīcas ievadīta simptomātisku terapiju.

Яндекс.Метрика