Baziron AU

Baziron AC - anti-acne līdzeklis. Gel Baziron AU

Struktūra un sastāvs

 • Baziron AS želeja 2, 5% ārīgai lietošanai. 1 g gela satur: Benzoilperoksīdu - 25 mg.
 • Baziron AS želeja 5% ārējai lietošanai. 1 g gela satur benzoilperoksīdu - 50 mg.
 • Baziron AS 10% gēls lokālai lietošanai. 1 g gela satur benzoilperoksīdu - 100 mg.

Palīgmateriāli sastāvdaļas: karbomērs 940, poloksamērs 182, glicerīns, akrilāta kopolimēru, bezūdens koloidāls silīcija dioksīds, destilēts ūdens, nātrija hidroksīds, nātrija dioktil sulfosuccinate, dinātrija edetāts, propilēnglikols.

Farmakoloģiskā darbība

Želeja ir augsta pretmikrobu iedarbība pret Staphylococcus epidermidis un Propionbacterium pinnēm. Piemērojot pretiekaisuma un komedonolitichesky efekts, tā absorbē lieko tauku sekrēciju, kavē ražošanas sebum jo tauku dziedzeri, mitrina ādu, uzlabo audu oksigenāciju.

Baziron AU un analogi, narkotiku, pamatojoties uz benzoilperoksīdu, spēcīgs oksidētājs un ir spēcīga baktericīda iedarbība uz mikroorganismiem. Tādējādi mikroorganismi nespēj ražot rezistentiem celmiem aktīvo vielu.

Pētījumi liecina, ka no Baziron ĀS un analogu izmantošanu, pamatojoties uz benzoilperoksīds pēc nedēļas lietošanas kavētu Propionibacterium aknes kultūru par 94%, un pēc divām nedēļām - par 97-99%.

Pretiekaisuma efekts benzoilperoksīds balstās uz inaktivācijas brīvo radikāļu iekaisuma perēkļi un punktu inhibīcijas brīvās taukskābes.

Pie sirds narkotikas ir komplekss akrilāta kopolimēru / glicerīns, nodrošina kontrolētu adsorbciju lieko sebum un lēni atbrīvot glicerīns, kas mitrina un mīkstina ādu.

Indikācijas Baziron AU

Baziron AU instrukciju parakstītas pinnes.

Baziron AU norādījumi paredzēti vieglas vai vidēji smagas pinnes smaguma kategorijas monoterapijā izplatību pustulozi elementiem. Ja pinnes kategorija vidējais smagums iecelt Baziron AC vai līdzvērtīgu gēlu kombinācijā ar citu sistēmisku (antiadrogenami, antibiotikas) un pašvaldību (retinoīdu) narkotikas.

Devas Baziron AU

Narkotika ir uz sausas un tīras ādas no skartajiem apgabaliem no rīta vai vakarā 1 vai 2 reizes dienā. Maksimālā likme attieksme - 3 mēneši. 4 nedēļas pēc sākuma AU Baziron instrukciju sāk attīstīties terapeitisko efektu. 3 mēnešus pēc uzsākšanas narkotiku attīstās remisiju.

Ja nepieciešams, otro terapijas kursu.

Pārdozēt

Atsauksmes Baziron AS pacientiem simptomi pārdozēšanas:

 • Iespējams spēcīgs kairinājums vietā narkotiku paredzētā piemērošanas pārāk daudz ādas. Šajā gadījumā tas ir labāk, lai atceltu uzņemšanas Baziron ĀS instrukcijas un simptomātisku terapiju.

Zāļu mijiedarbība

Nav negatīvas atsauksmes Baziron runātājus no kopīgas izmantošanas ar citām zālēm nav. Baziron AC - želeja, lai ārstētu pinnes

Pieteikuma Baziron skaļruņi grūtniecības un zīdīšanas laikā

Ir jābūt uzmanīgiem par to AC un Baziron analogiem lietošanu grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Iespējamās blakusparādības

Atsauksmes Baziron AU norāda, ka, iespējams, ir reta parādība ādas kairinājumu vietā piemērošanas gela, alerģiskas reakcijas un ādas sausumu.

Nav atsauksmes Baziron AS par attīstību sistēmisku blakusparādību ir klāt.

Kontrindikācijas

 • Narkotiku lietošana ir aizliegta, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvo vielu un galvenajiem papildu sastāvdaļām narkotikas;
 • Bērniem līdz 12 gadu vecumam.

Brīdinājumi

 • Izvairieties iekrist vietā piemērojot gelu tiešiem saules stariem, jo ​​tas var izraisīt ādas kairinājumu;
 • Ja kairinājums pēc pieteikšanās Baziron ĀS norādījumus vajadzētu pārtraukt lietot narkotikas;
 • ja zāles nokrīt deguna gļotādas, acīm vai muti, tas ir rūpīgi jānoskalo ar siltu ūdeni telpu;
 • nav ieteicams apvienot zāles ar kairinošs un žāvētu līdzekļiem (etanolsoderzhaschie aģentiem un smaržām).
Яндекс.Метрика