Bezornil

Farmakoloģiskā darbība

Bezornil ir visaptveroša ārstēšana hemoroīdi.

 Bezornil
 Tūskas, antiseptiska, pretsāpju, savelkoša un krovoostanavlivayushee īpašības narkotiku dēļ darbības aktīvo vielu, kas iekļautas Bezornila, īpaši mākslīgā Bezoārkazas.

Viena no galvenajām sastāvdaļām ir narkotiku Calamine, kas veicina uzsūkšanos sekrēta, kas tiek atbrīvots, kad kaitējumu gļotādu, kā arī samazina strutojošu veidojumos aizsargājamo bojājumu gadījumā sadalījumu. Borneols, kas ir daļa no Bezornila, bakteriostatisku darbību.

Vietējā pretsāpju efekts ir saistīts ar īpašībām Bezornila pērles, kas stimulē granulācija brūces virsmas. Strong atjaunojošs efekts Bezornil pienākums dzintara un anti - mākslīgais muskuss.

Kā liecina klīniskie pētījumi un pārskatus par Bezornile, zāles ir ļoti efektīvi samazināt sāpes un asiņošana hemoroīdi, kā arī attieksmi pret niezi un plaisas anālajā apvidū.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Bezornil izmanto hemoroīdi, plaisas un anālo ekzēmu, skrambām, apdegumi, kukaiņu kodumi.

Lietošanas instrukcijas Bezornila

Zāles ir pieejams formā ziedes taisnās zarnas un aktuāls, Bezornil sveces pašlaik nav ražoti.

Taisnās zarnas narkotiku lietošana tiek izmantota īpaša plastmasas galu, ar kuru divas reizes dienā, un pēc katra zarnu kustības ievada tūpļa Bezornil ziede.  Bezornil ziede

Kad ārējie hemoroīdi pieteikumu sagatavošana tiek veikta tieši uz bojājuma vietu ar tikpat bieži kā, kad piemēro taisnajā zarnā.

Turklāt, tas ir ieteicams izmantot ziedi uz Bezornil audu, kas aptver skartajā zonā.

Ārstēšanas ilgums parasti ir divas nedēļas, jautājums par pagarināšanu vai atkārtošanās ārstēšanas lemj ārsts.

Blakus efekti

Atsauksmes Bezornile norāda labu panesamību, bet iespējams simptomi alerģiskām reakcijām.

Kontrindikācijas

Norādījumus, lai Bezornilu paziņoja, ka narkotikas nav indicēta personām ar paaugstinātu jutību pret narkotikām, kā arī bērniem.

Piemērot ziede Bezornil grūtniecības un zīdīšanas laikā iespējamību nosaka ārstējošais ārsts.

Papildus Informācija

Tāpat kā daudzi hemorrhoid ziedes un svecītēm, Bezornil jāuzglabā vēsā, sausā vietā (ne vairāk kā 10 0 NO). Tā ražošanā narkotikas tiek uzskatīts par derīgu 3 gadiem.

Яндекс.Метрика