Berlipril

 Berlipril 5

Berlipril - zāles, kas regulē asinsspiedienu.

Farmakoloģiskā darbība

Organismā tas paplašina Berlipril hidrolīzi, tādējādi veidojot enalaprilat - tā aktīvā sastāvdaļa, kas veicina asinsvadu sašaurināšanos.

Kā rezultātā samazināta Berlipril kopējās perifērās asinsvadu pretestības, samazinās sistoliskais un diastoliskais spiediens, samazinot slodzi uz sirds muskuli, uzlabo koronāro un asins plūsmu nierēs.

Uzņemšana Berlipril var novērst sirds mazspēju, hipotensiju pieaugumu.

Produkta veids

Saskaņā ar instrukcijām Berlipril pieejams tabletēs ar atšķirīgu aktīvās vielas saturu. Tur zāļu formas: Berlipril 5 satur 5 mg enalaprila maleāta un Berlipril 10, kas satur 10 mg enalaprila maleāta un Berlipril 20 mg attiecīgi.

Indikācijas Berlipril

Pieteikums Berlipril parādīti sirds mazspēja, arteriālo hipertensiju, pārkāpjot sirds muskuļa pēc sirdslēkmes, kas ir bez simptomiem.

Lietošanas instrukcijas Berlipril

Ņemt Berlipril 5, kā arī Berlipril Berlipril 10 un 20 šādās devās,:

  • ārstēšanā arteriālās hipertensijas ja monoterapiju piešķirts sākotnējo devu 5 mg, Berlipril p / dienā. Ja klīniskā ietekme nav novērota, devu palielina vēl par 5 mg pēc vienas līdz divām nedēļām. Pēc pirmās lietot narkotikas pacients ir jānovēro, līdz stabilizēts spiediens (divas līdz trīs stundas). Ja ārstēšana bija labi panesama, un tas ir nepieciešams palielināt devu 40mg dienā (dots divās devās). Pēc divām vai trim nedēļām pacients tiek pārcelts uz uzturēšanas devu - Berlipril 10 - 40 Sakaru mg dienā (divas vai vienu reizi).

Ja pacients ir mērens hipertensija, izrakstīt Berlipril -10mg 10 / dienā vidēji.

Maksimālā pieļaujamā deva Berlipril - 40 mg / dienā.

     Berlipril 20
  • Renovaskulāra hipertensija sākumdeva Berlipril - 2, 5-5mg / dienā. Maksimums - 20 mg / dienā.
  • hroniskas sirds mazspējas sākuma deva vienu Berlipril - 2, 5 mg. Pēc Berlipril veikti ik pēc trīs līdz četras dienas 2 5-5mg. Ja pacients ir zemāks sistoliskais spiediens (līdz 110 mm Hg), ārstēšana tiek uzsākta ar 1, 25 mg, un vēlamā deva noteikšanu veic blakus divām līdz četrām nedēļām. Atbalstoša vidējā dienas deva no 5 daļas - 20 mg Berlipril (vienā vai divos posmos).
  • Kad kreisā kambara disfunkciju, asimptomātiska Berlipril jāieceļ divi p / dienā 2, 5 mg. Deva tiek izvēlēta, ņemot vērā pacienta toleranci narkotikas - līdz 20 mg. Uzņemšana tiek veikts divas reizes.

Saskaņā ar instrukcijām Berlipril pacientiem gados vecākiem cilvēkiem, kuri parasti tiek novērota izteikta hipotensīvo efektu, palielinot laiku darbības zāļu, ko lieto daudzumā 1, 25 mg (sākotnējās devas).

Saņemšana Berlipril 5, 10, 20 ir neatkarīga no ēdienreizēm.

Blakus efekti

Pieteikums Berlipril, var izraisīt negatīvu reakciju no dažādiem sistēmas struktūra:

- Sirds un asinsvadu - hipotensija, ortostatiska kolapss, stenokardija, miokarda infarkts, sāpes krūtīs, aritmija, sirdsklauves, ģībonis;

- Centrālā, perifērā nervu sistēma - bezmiegs, nemiers, galvassāpes, vājums, reibonis, apjukums, miegainība, nogurums. Reizēm, kad lietojat lielas devas - depresija, parestēzija, nervozitāte;

- Senses - redzes, dzirdes, vestibulāras traucējumi, troksnis ausīs;

- Gremošanas sistēma - anoreksija, vemšana, sausa mute, caureja, slikta dūša. Reti - pankreatīts, zarnu nosprostojums, hepatīts, sāpes vēderā, dzelte, žults ceļu disfunkcija, aknas;

- Elpošanas sistēma - iekaisis kakls, elpas trūkums, sausa, neproduktīvs klepus, bronhu spazmas, intersticiāla pneimonija, rinoreja;

- Alerģiskas reakcijas dažādas pakāpes izpausmes;

- Urīnceļu - proteinūrija, nieru darbības traucējumi;

Turklāt izmantošana Berlipril var izraisīt alopēcija, samazināts libido, karstā mirgo.

Kontrindikācijas Berlipril

Neiecelt Berlipril 20 Berlipril10 Berlipril5, gan laktācijas laikā angioneirotiskās tūskas, porfīrija, grūtniecības, klātbūtne, ja jutīgums pret enalaprilu, citiem AKE inhibitoriem. Tāpat saskaņā ar norādījumiem Berlipril nedod bērniem līdz 18 gadu vecumam.

Яндекс.Метрика