Berlition

 Valium tabletes

Valium - zāles, kas regulē vielmaiņu.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Valium - Valium skābe, kas ir vitamīns līdzīga viela. Pieteikums Valium novērš nogulsnēšanos glikozes olbaltumvielām asinsvadu veidošanās glikozilēšanas gala produktu.

Berlition endoneural stimulē asinsriti, ražošanu antioksidantu vielām, un kā rezultātā uzlabotu funkcionalitāti perifēro nervu pacientiem ar diabētiskās polineiropātijas maņu.

Turklāt izmantošana Valium uzlabo aknu funkciju pacientiem ar ķermeņa slimību.

Produkta veids

Berlition instrukcijas izlaišanas koncentrāta formā atšķaidīšanai pagatavošanai pagatavošanai, kas izpaužas kā mīkstas želatīna kapsulu un tablešu - Berlition Berlition 300 un 600.

Valium Indikācijas

Pieteikums Valium efektīvs, ārstējot pacientu ar diabētiskās polineiropātijas un alkohola, kopā ar parestēzija.

Valium ir arī noteikts, lai ārstētu aknu slimībām.

Lietošanas instrukcijas Valium

Veikt Valium tabletēm un kapsulām atbilstoši norādījumiem parasti vienu reizi no rīta, pusstundu pirms brokastīm. Viņi nevar košļāt un sasmalcina.

Pieaugušiem pacientiem ar diabētiskās polineiropātijas noteiktajā viena kapsula Berlition viens 600 r / dienā (un iespējamo nomaiņu divu tablešu vai kapsulu Berlition 300, bet arī p / dienā).

Kad aknas noteikts Valium 600-600 vai 1200 mg dienā.

 Valium ampulas
 Kā šķīdinātājs, koncentrāts var izmantot tikai Berlition nātrija hlorīdu no 0 līdz 9%. Sagatavotais šķīdums Valium Norādījumus ievieš pilienu - 250ml pusstundu.

Pacientiem ar diabētisko polineiropātiju ieteiktu 300 līdz 600 mg tioktīnskābe dienā - viens vai divi ampula Valium 300 Valium vai vienas ampulas 600.

Smagas aknu slimību ieteicams 600-1200mg tioktīnskābe diena - 01:59 flakoni 600 Valium.

Ārstēšana ar Valium ar parenterālo veidā parasti veic 2-4 nedēļas, pēc tam pacients tiek pārcelts uz uzņemšanas nozīmē mutiski.

Blakus efekti

Application Valium var novest pie dažādām negatīvām reakcijām: vemšana, traucēta izkārnījumos, izmaiņas garšas, slikta dūša, simptomi traucēta gremošanu (spiediena sajūta, piepildīta kuņģa, rīboņa, dedzināšana, caureja, atraugas).

Arī uz fona Valium reģistrēti gadījumi krampji, smaguma sajūta galvā, galvassāpes, pietvīkums, sāpes krūtīs, tahikardija, dažādi alerģiski simptomi (ekzēma, nieze, nātrene, izsitumi, anafilaktiskais šoks), neskaidra redze

Sākumā ārstēšanas Valium pacientu polineiropātiju, var palielināt parestēzijas (sajūta "skudriņas" organismā).

Kontrindikācijas no Valium

Saskaņā ar instrukcijām Berlition nav noteikts bērniem līdz 18 gadiem, grūtniecēm un ar krūti barojošām sievietēm, pacientiem, kam ir palielinājies paaugstinātu jutību pret sastāvdaļām sagatavošanu.

Tabletes Valium 300 netiek izmantota, lai ārstētu pacientus, kuri cieš no malabsorbciju glikozes-galaktozes laktāzes deficītu, galactosemia.

Uzmanīgi izrakstīt Valium pacientiem ar cukura diabētu.

Яндекс.Метрика