Bifosin

Bifosin - pretsēnīšu līdzeklis.  Bifosin risinājums

Farmakoloģiskās iedarbības Bifosina

Bifosin - narkotiku ar plaša spektra darbības, milzīgs dermatofīti: epidermofiton, mikrosporum, trihofītiju, pelējuma un rauga līdzīgu sēnes, patogēnu erythrasma, Gram-pozitīvu koki.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - bifonazole.

Produkta veids

Ražot ziežu, risinājumu, pulveri un krējumu Bifosin.

Indikācijas

Bifosin instrukcijas izmantoto trihofitii gludas ādas, galvas matainajā daļā, microsporia rubrofitii, mikozes rokām, kājām, sportista cirksnis, daudzkrāsains ķērpju, erythrasma, virspusējā ādas kandidozi, kandidozi un nagiem un nagu kores, dzimumorgānu onihomikozes.

Pozitīvas atsauksmes par Bifosine, ko izmanto hiperhidroze daudz apstāties starppirkstu intertrigo.

Instrukcijas Bifosina

Ziede šķīdums vai krēms Bifosin ja ādas bojājumi uz rokām, kājām, lielās krokās piemēro kārtiņu ar p / dienā pirms gulētiešanas, berzes kabatās sēnīšu infekciju.

Par pārstrādes zonas lielums palmu ārstēt diezgan ilgi sloksnes krējuma Bifosin 0, 5 vai 1 cm vai trīs pilienus šķīduma.

Ārstēšana sportista pēdas, atšķirības starp pirkstiem kājām ilgst trīs nedēļas; sēnīšu infekcijas, ādas krokās, roku un ķermeņa - 2-3 nedēļām; erythrasma un liedzot krāsainas - 2 nedēļas; ādas kandidozi virsma - 2-4 nedēļas.

Ārstēšanai sportista pēdas trāpīja pa galvas ādu, ir vēlams izmantot risinājumu Bifosin. Uzklājiet to uz iepriekš skūta zonā. Ārstēšana ilgst 4 nedēļas.

Pēc tam, izmantojot šķīduma slēdzi uz krējuma vai pulvera bifonazole. Bez tam, pulveris bremze tiek izmantots hiperhidroze - 2-3 nedēļu laikā.

Spriežot pēc atsauksmēm Bifosin iznīcināt infekcijas avotu un novērstu recidīvu ieteicams pat 10-15 dienām - narkotiku radīt vienu p / dienā.  Cream Bifosin

Kad onihomikoze Bifosin ziedi vai krēmu lieto, lai nogalinātu pelējuma un noņemt skarto nagu tos. Piesakies narkotiku p / nakts ar plānu kārtiņu, pārklāj nagus vai līmi pārsējs. Mainiet pārsēju jābūt vienam p / dienā. Pēc izņemšanas no pārsēju vai plāksteri nagus turēt 10 minūtes siltā ūdenī un ņemt tos off mīkstināts inficētos audos skrāpi. Pēc tam, nagu nožūt un tad krēmu vai ziedi, pārsēju vai apmetums. Ārstēšana jāturpina, līdz gulta naga ir gluda.

Spriežot pēc pārskatiem Bifosine, narkotiku darbojas tikai uz skartajā zonā, bet dažos gadījumos ir kairinājums ādai ap nagiem. Ja tas notiek, āda, kas apstrādāta ar cinka ziedi.

Blakus efekti

Bifosin var izraisīt apsārtumu un kairinājumu, dedzināšanas un pīlings ādas mērcēšana.

Kontrindikācijas Bifosina

Neiecelt Bifosin ja konstatēta pastiprināta jutība pret to. Piesardzības pasākumi būtu izmantot to, lai grūtniecēm. Saskaņā ar sēnīti ārstēti ar narkotiku zīdaiņiem uzraudzībā.

Яндекс.Метрика